DARMOWE Flagi Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET na stacjach ORLEN
284°Zakończono

DARMOWE Flagi Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET na stacjach ORLEN

13
cze 9. 2016
Flagi Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET możecie odbierać już od 8. czerwca na stacjach benzynowych sieci Orlen. Wystarczy, że udasz się na najbliższą stację i przy kasie poprosisz o taką flagę - dostaniesz ją za darmo!

Flagę możesz także pobrać i wydrukować na swoim komputerze.

Pamiętaj flagi samochodowe Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET dostępne są na stacjach benzynowych sieci Orlen od 8 czerwca 2016 roku do wyczerpania zapasów.

Aby otrzymać flagę nie trzeba spełnić żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy poprosić obsługę stacji o jej wydanie.

Flagi Polskiej Reprezentacji Kibiców służą do zamontowania na szybie samochodu. Przeznaczone są do użytku zewnętrznego przy bezpiecznych prędkościach.



Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Chciałbym tylko przypomnieć, że "Flaga Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET" nie ma nic wspólnego z Flagą Narodową Polski, flaga naszego państwa wygląda TAK. To co jest w ofercie to jakaś marketingowa szmata, jak ktoś sobie chce tym machać to niech sobie macha.
13 Komentarzy
Chciałbym tylko przypomnieć, że "Flaga Polskiej Reprezentacji Kibiców Radia ZET" nie ma nic wspólnego z Flagą Narodową Polski, flaga naszego państwa wygląda TAK. To co jest w ofercie to jakaś marketingowa szmata, jak ktoś sobie chce tym machać to niech sobie macha.
Taka flaga to nie flaga
Fajny pomysł. Tylko te flagi powinny być bez żadnych reklam... Ale to z taką inicjatywą powinien wyjść PZPN albo Lotos oficjalny sponsor.

Flagi na których są reklamy bądź jakieś nazwy nie powinny mieć racji bytu.
Jakoś na flagach innych reprezentacji nie ma żadnych tekstów. Widzieliście flagę Hiszpanii z tekstem "Jarek kocha Kasię?".
nie pasuje za darmo z logiem to kupcie sobie na allegro albo w sklepie za 10-15zł bez loga czystą polski.
marcin3citycze 9. 2016

nie pasuje za darmo z logiem to kupcie sobie na allegro albo w sklepie za …nie pasuje za darmo z logiem to kupcie sobie na allegro albo w sklepie za 10-15zł bez loga czystą polski.



Oczywiście i tak zrobiłem. Flagę narodową trzeba szanować a nie robić z niej sposobu na zarobek albo reklamę.
Taką z reklamą to jakby mi dopłacali to i tak bym nie wziął. Jeszcze się nią chwalić jacy to jesteśmy patrioci...

Jak ktoś nie chce dużo wydawać to na all... można kupić flagi na oba lusterka za 5zł z wysyłką. Moim zdaniem o wiele lepiej wyglądają takie rzeczy niż "flagi" z reklamą.
Oto już jest 65355-Hwy6j.jpg
to raczej flaga polskiej reprezentacji kibiców radia zet a nie na Euro ;P ale jak za free to czemu nie brać ;]
silscze 9. 2016

Oto już jest [Obrazek]


przeżułeś ją zanim wypakowałeś? Wygląda jak po konkretnych przejściach
Ja tam nic nie mam do tego aczkolwiek kumpel wziął Ją, słabe wykonanie, nie dość że z jednej strony tylko jest nadruk, z drugiej już nie to jeszcze lekkim pociągnięciem spadła z tego kijka. Ale jak za darmo to czemu nie brać. Osobiście nie brałem bo do roweru to raczej nie przymocuję
Nie wiem czy to zgodne z prawem tak przerabiać symbol narodowy Ciekawe co na to nasza jedyna słuszna władza, zrobią nocny nalot na siedzibę radia Zet?
kamicze 9. 2016

Oczywiście i tak zrobiłem. Flagę narodową trzeba szanować a nie robić z … Oczywiście i tak zrobiłem. Flagę narodową trzeba szanować a nie robić z niej sposobu na zarobek albo reklamę. Taką z reklamą to jakby mi dopłacali to i tak bym nie wziął. Jeszcze się nią chwalić jacy to jesteśmy patrioci... Jak ktoś nie chce dużo wydawać to na all... można kupić flagi na oba lusterka za 5zł z wysyłką. Moim zdaniem o wiele lepiej wyglądają takie rzeczy niż "flagi" z reklamą.





Kupowanie polskiej flagi uszytej w chinach ...

Taki z ciebie patriota?


Widzisz chciałeś nas oszukać ale nie ze mną te numery Brunder, wpierasz konkurencyjną gospodarkę zamiast kupić dobre bo polskie.
Windwalker.Windwalkercze 10. 2016

Kupowanie polskiej flagi uszytej w chinach ...Taki z ciebie patriota? … Kupowanie polskiej flagi uszytej w chinach ...Taki z ciebie patriota? Widzisz chciałeś nas oszukać ale nie ze mną te numery Brunder, wpierasz konkurencyjną gospodarkę zamiast kupić dobre bo polskie.


E tam, na pewno nie kupił polskiej flagi. Tylko jeszcze o tym nie wie.
Na stacji paliw w Zamościu na ulicy Sadowej nie dają za darmo tych flag ! Warunek otrzymania flagi to tankowanie!!!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy