Niestety, ta okazja już wygasła

Darmowe badania cytologicze w Gminie Oława. 30 kwietnia. Zdrowie to podstawa

kwi 24. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla naszych pięknych Pań 30 kwietnia w gminie Oława odbędą się badania cytologiczne. Kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań cytologicznych wykonywanych w mobilnym gabinecie położniczym– cytobusie. Gdzie: Marcinkowice, ul. Szkolna (teren przy placu zabaw, koło szkoły). Wcześniej należy się zarejestrować.
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, przy wsparciu ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego rozszerza swoją działalność profilaktyczną, wychodząc z badaniami poza mury szpitalne. Cytobus został dofinansowany ze środków z budżetu Państwa. Inicjatorem akcji jest Wicemarszałek Marcin Krzyżanowski. Głównym zadaniem jest dotarcie z badaniami cytologicznymi w ramach Profilaktyki Raka Szyjki Macicy do jak największej liczby mieszkanek naszego województwa. - Naszym głównym celem jest umożliwienie jak największej liczbie, kwalifikujących się do badań kobiet, w wieku 25-59 lat które w ciągu ostatnich 3 lat nie korzystały z profilaktycznej cytologii w ramach Programu Przesiewowego - informuje organizator.

Jak zarejestrować się do badania? Zadzwoń na nr 71/36-89-647, pn-pt, w godz. 9:00-14:00 Na stronie internetowej będzie umieszczony harmonogram wizyt Cytobusa: umwd.dolnyslask.pl/zdrowie
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Prześlij Komentarz