Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowe 90 dni z Amazon Music HD
86° Zakończono

Darmowe 90 dni z Amazon Music HD

Amazon Okazje
7
86° Zakończono
Darmowe 90 dni z Amazon Music HD
wrz 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bezpłatne wersje próbne Amazon Music HD nie pojawiają się zbyt często - jesteśmy bardziej przyzwyczajeni do tego, że okresy próbne Amazon Music Unlimited trafiają na pierwsze strony gazet. Jednak w tym tygodniu nowi subskrybenci mogą wybierać między dwoma członkostwami, a Amazon oferuje fantastyczną 90-dniową wersję próbną Amazon Music HD.


To trzy miesiące strumieniowego przesyłania muzyki w jakości HD dostępne w dowolnym momencie i łatwo zintegrowane z wieloma urządzeniami Echo.
To doskonała zniżka, ale uważaj, ponieważ odnowi się automatycznie, chyba że zdecydujesz się anulować.


Jeśli nie potrzebujesz słuchać swoich utworów z dwukrotnie większą szybkością transmisji bitów niż w przypadku bardziej standardowych usług przesyłania strumieniowego, możesz również skorzystać z 60-milionowej biblioteki utworów Amazon dzięki tańszej subskrypcji Amazon Music Unlimited. Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna jest teraz dostępna.


Rzadko można znaleźć bezpłatne wersje próbne Amazon Music HD, dlatego zalecamy wkrótce wskoczyć na tę wersję, aby uniknąć rozczarowania, ponieważ ta oferta zakończy się w październiku. Więcej informacji znajdziesz poniżej, a także wszystkie inne dostępne obecnie wersje próbne usług Amazon.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
7 Komentarzy
Odnawia się automatycznie za 19$ miesięcznie, więć moje pytanie brzmi, czy można z tego zrezygnować i czy trzeba podawać numer karty kredytowej?
To ja mam dużo bardziej prymitywne pytanie - co to jest muzyka HD?
Na co realnie można liczyć? Zakładam że FLACów nie transmitują. Orientuje się ktoś jaki jest bitrate tego co tam można znaleźć?
Albo z praktycznego punktu bardziej - jest realna różnica jakości dźwięku przy streamingu od Amazon vs zwykły Spotify, zakładając że ma się tego na czym słuchać.
Warto zakładać, mając Spotify? Są jakieś ciekawe funkcje?
Próbuję się zarejestrować i mam ofertę na 30 darmowych dni a nie na 90. Co robię źle?
5067160-7Tzh7.jpgNie warto,szkoda czasu
niestety nie działa - po próbie zapisania na trial 90-dniowy pojawia się błąd
Mi wyskoczyło że muszę podać metodę płatności z adresem zgodnym z krajem...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst