Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowe 3 GB w T-Mobile (Happy Fridays)
660° Zakończono

Darmowe 3 GB w T-Mobile (Happy Fridays)

T-Mobile Okazje
20
660° Zakończono
Darmowe 3 GB w T-Mobile (Happy Fridays)
lip 3. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od dziś do końca niedzieli w ramach promocji Happy Fridays można włączyć bezpłatny pakiet 3 GB.

Pakiet będzie ważny przez 7 pełnych dni od momentu włączenia w ofertach na kartę, lub do końca okresu rozliczeniowego w ofertach abonamentowych.

Pakiet można włączyć za pomocą aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając bezpłatny SMS o treści HF na numer 80800.
Aktualizacje społecznościowe
T-Mobile OkazjeT-Mobile promocje
20 Komentarzy
Avatar
Usunięty358509
Aż całe 3 GB.
A coś w Play?
Mariuchoz03/07/2020 11:59

A coś w Play?


w Play w wakacje na bogato :-)

można włączyć bezpłatny pakiet wakacyjny dający 100 GB do wykorzystania we wskazanych w regulaminie aplikacjach społecznościowych (nie pamiętam dokładnie, ale jego ważność obejmuje mniej więcej okres wakacji),
oraz włączyć bezpłatny pakiet internetu (do dowolnego wykorzystania) 100 GB na 30 dni;

ta druga promocja dotyczy jednak tylko nowych numerów (regulamin określa to dokładniej jako numery aktywowane nie dawniej niż w ciągu 30 dni wstecz od momentu włączania promocji);

obydwie te promocje znajdują się już na Pepperze:
Play 100 GB na lato na aplikacje społecznościowe
Play 100 GB na 30 dni dla nowych numerów na kartę
Edytowane przez: "tomaszmister" lip 3.
tomaszmister03/07/2020 12:05

w Play w wakacje na bogato :-)można włączyć bezpłatny pakiet wakacyjny dają …w Play w wakacje na bogato :-)można włączyć bezpłatny pakiet wakacyjny dający 100 GB do wykorzystania we wskazanych w regulaminie aplikacjach społecznościowych (nie pamiętam dokładnie, ale jego ważność obejmuje mniej więcej okres wakacji),lub włączyć bezpłatny pakiet internetu (do dowolnego wykorzystania) 100 GB na 30 dni;ta druga promocja dotyczy jednak tylko nowych numerów (regulamin określa to dokładniej jako numery aktywowane nie dawniej niż w ciągu 30 dni wstecz od momentu włączania promocji);obydwie te promocje znajdują się już na Pepperze:Play 100 GB na lato na aplikacje społecznościowePlay 100 GB na 30 dni dla nowych numerów na kartę


Dzięki. Czytałem o tej ofercie na lato. Cóż, wygląda to kiepsko. Haki są spore.
Mariuchoz03/07/2020 12:13

Dzięki. Czytałem o tej ofercie na lato. Cóż, wygląda to kiepsko. Haki są sp …Dzięki. Czytałem o tej ofercie na lato. Cóż, wygląda to kiepsko. Haki są spore.


Jeśli chodzi o promocję 100 GB dla aplikacji społecznościowych to faktycznie w przypadku takich promocji regulaminy zazwyczaj zawierają różne obwarowania co do tego, które dokładnie funkcjonalności zostaną rozliczone w ramach pakietu bezpłatnego, a które zostaną rozliczone normalnie;
ale myślę, że dla użytkowników Playa może być to mimo wszystko bardzo fajna promocja, warto włączyć, zawsze pozwoli to trochę zaoszczędzić transferu danych (jeśli nie mamy go wystarczająco).

Natomiast druga promocja Play, przyznająca 100 GB na 30 dni dla nowych numerów, może okazać się świetna np. jeśli potrzebujemy dodatkowego, dość dużego pakietu danych akurat na wyjazd wakacyjny (oczywiście krajowy).
Edytowane przez: "tomaszmister" lip 3.
Internet na karte w Play 50zl nic nie ma
Elegancko, u mnie te pakiety zawsze w abo są ważne do końca okresu rozliczeniowego.
Niestety nie dla firm. "Usluga niedostepna w Twojej taryfie. Wiecej na www.t-mobile.pl/pl/HappyFriday"
Aż 7 dni wow
U mnie w aplikacji tego nie ma ale SMS działa
Gdzie można znaleźć w aplikacji promocje?
Sebul03/07/2020 16:54

U mnie w aplikacji tego nie ma ale SMS działa


Formalnie w aplikacji Mój T-mobile powinien w piątki pojawiać się baner Happy Fridays, ale on często wcale się nie pokazuje.

Ale niezależnie od tego, zawsze gdy w ramach Happy Fridays dostępny jest bezpłatny pakiet internetowy, można go włączyć z poziomu aplikacji.

W tym celu wystarczy wejść w usługi dodatkowe (dla danego numeru podpiętego w aplikacji), przejść do grupy pakietów internetowych i tam odszukać pakiet jednorazowy z ceną od 0 zł - to będzie właśnie pakiet z Happy Fridays i tam można go zawsze wygodnie włączyć.


4680568.jpg
Aplikacja pozwoli też sprawdzać stan zużycia pakietu z Happy Fridays (jest on oddzielnie pokazywany i powinien schodzić jako pierwszy)
Edytowane przez: "tomaszmister" lip 3.
Dzięki, królu złoty! Banera nigdy nie miałem, ale teraz wreszcie udało się skorzystać!
A jak już jest aktywny inny pakiet 10 GB, który będzie jeszcze ważny kilkanaście dni i załączyłbym ten happy Fridays 3 GB, to jak to będzie naliczane?
BB_King05/07/2020 11:59

A jak już jest aktywny inny pakiet 10 GB, który będzie jeszcze ważny kil …A jak już jest aktywny inny pakiet 10 GB, który będzie jeszcze ważny kilkanaście dni i załączyłbym ten happy Fridays 3 GB, to jak to będzie naliczane?


Hmm, tak na chłopski rozum pasowałoby, żeby pakiet z Happy Fridays jako promocyjny, bezpłatny i w dodatku o krótszej ważności wskoczył i zużył się jako pierwszy. Ale czy tak się stanie, niestety nie umiem potwierdzić :/ Choć na pewno warto spróbować i aktywować pakiet z Happy Fridays, ostatecznie to nic nie kosztuje, natomiast dzisiaj jest ostatni dzień na jego aktywację.
Gdy on już będzie włączony, wtedy aplikacja pozwoli zobaczyć, który pakiet zużywa się na bieżąco.
Dziękuję za wstawkę, pakiet aktywowany
BB_King05/07/2020 11:59

A jak już jest aktywny inny pakiet 10 GB, który będzie jeszcze ważny kil …A jak już jest aktywny inny pakiet 10 GB, który będzie jeszcze ważny kilkanaście dni i załączyłbym ten happy Fridays 3 GB, to jak to będzie naliczane?Kwestia podstawowa - abo, czy karta. Wszelkie wątpliwości znikną, jak przeczytasz regulaminy promocji na poniższej stronie:
t-mobile.pl/pl/…ays
Karta
BB_King05/07/2020 17:50

KartaPkt 10. regulaminu
Bonus3GB wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą w złotych i innymi zasobami danych, chyba że Umowa wyraźnie stanowi inaczej.
t-mobile.pl/r/r…pdf
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst