Niestety, ta okazja już wygasła

Darmowe 3 GB w T-Mobile

lis 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Numerologia przypisuje liczbie „3” wiele znaczeń – w większości oczywiście pozytywnych. W tej jesiennej aurze, która nie zachwyca nas zbyt często słoneczną pogodą, chcemy dodać naszym klientom nieco pozytywnych doświadczeń, w związku z czym przygotowaliśmy dla nich – w ramach „Happy Fridays” – darmową paczkę 3 GB.


Pakiet dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów (taryfa T i T DATA), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz „T-Mobile na kartę” (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Bonusowa paczka danych czeka na zainteresowanych w aplikacji „Mój T Mobile” przez cały weekend – od piątku 20 listopada do niedzieli 22 listopada do końca dnia.

Aby aktywować prezent wystarczy zlecić uruchomienie pakietu w aplikacji, a następnie w ciągu 72 godzin otrzymamy potwierdzenie przyznania darmowych gigabajtów. Dodatkowo, zdecydowana większość klientów (z wyjątkiem użytkowników taryfy GO!) może również odebrać prezent, wysyłając SMS o treści HF na numer 80800.

Niezmiennie abonenci mogą korzystać z bonusowego pakietu do końca danego cyklu rozliczeniowego, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX - przez 7 dni od momentu aktywacji.
Aktualizacje społecznościowe

17 Komentarzy