Niestety, ta okazja już wygasła

Darmowe 1000 pkt VITAY @Orlen

Zaktualizowano lip 16. 2020 (Opublikowano lip 9. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wchodzimy na stronę, gramy w prostą grę memory, jeśli skończymy w czasie poniżej 60 sekund (co nie jest żadną trudnością) to otrzymujemy kod promocyjny na 1000 punktów VITAY. Niestety (albo stety, aby Janusze nie nabili sobie nieskończenie wiele punktów) można użyć tylko 1 taki kod na 1 konto vitay.
Ps. Przykładowo za 990pkt można odebrać hot doga na Orlenie, więc jak ktoś nie zbiera punktów na rabaty na paliwo albo jakieś nagrody to może nawet od razu to wykorzystać.
Ps2. Według regulaminu jest to promocja dla nowych użytkowników aplikacji, lecz u mnie normalnie weszło, mimo że aplikację posiadam i używam od bardzo dawna.
Kod można uzyskać od 8 lipca do 21 lipca (lub zastrzegli sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji), a punkty można za jego pomocą dopisać do 31 lipca.
//Kody się skończyły, czekamy na uzupełnienie.

UPDATE 16.07.2020
Gra znowu dostępna, dodali nową pulę kodów, limit czasu został skrócony z 60 do 40 sekund (wciąż nie jest to żadna trudność by zdążyć w tym czasie).
Ps. Wrzucając nową pulę kodów nie powiązali ich jakoś z tamtą pulą, przez co nawet osoby które wcześniej skorzystały z 1000 punktów mogą to zrobić ponownie!
//Ponownie wyczerpaliśmy całą pulę kodów. Jest szansa że za parę dni znowu coś dorzucą. Okazję zamykam, ale obserwujcie komentarze, mam parę dodatkowych kodów, będę wrzucał co jakiś czas.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
202 Komentarze
Prześlij Komentarz