Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowa wejściówka do jednej z siłowni sieci Fabryka Formy!
363° Zakończono

Darmowa wejściówka do jednej z siłowni sieci Fabryka Formy!

16
gru 14. 2017
Wystarczy wejść na stronę Fabryki Formy, wybrać swoje miasto a następnie kliknąć przycisk Free Pass. Po podaniu swoich danych osobowych otrzymacie darmową wejściówkę która umożliwi Wam jednorazowy wstęp. U mnie w mieście pojedyncza wejściówka na cały dzień kosztuje 40 PLN, tak więc oszczędność spora :-)
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Prawie każda sieć siłowni daje jednorazowo darmową wejściówkę
16 Komentarzy
niestety w stolice Polski Bydgoszczy tej silowni niema
Prawie każda sieć siłowni daje jednorazowo darmową wejściówkę
Yassiagru 14. 2017

Prawie każda sieć siłowni daje jednorazowo darmową wejściówkę


No żeby wejść, zobaczyć tych wszystkich fit ziomeczków w spandexowych gaciach i wyjść z niesmakiem na burgera.
Yassiagru 14. 2017

Prawie każda sieć siłowni daje jednorazowo darmową wejściówkęDokladnie, to nie jest zadna okazja bo robia tak wszyscy zeby zachecic. Malo kto chce brac kota w worku
To jest jednorazowy wstęp do konkretnej siłowni czy całej sieci?
Avatar
Usunięty24865
Żadna okazja ale przynajmniej renifer tu był. Tylko po co mi te.renifery skoro mam ich koło 30 i żadnego złotego. Zaraz zminusuje te.ogniste coś.
Avatar
Usunięty4004
40 zł za jednorazową wejściówkę Mają rozmach s.......
@Yassia , @szachiranu - zgodzę się z Wami - być może robi tak większość siłowni, ale nie każdy musi o tym wiedzieć. Pepper jest miejscem do dzielenia się wiedzą tego typu :-) Są ludzie którzy w ogóle nie interesują się tematem siłowni, a po przeczytaniu tego posta, zainteresują się i wyjdą choćby jednorazowo ze swojej "piwnicy" aby spędzić aktywnie dzień :-)
FanCebuli14/12/2017 16:23

To jest jednorazowy wstęp do konkretnej siłowni czy całej sieci?Całej sieci. Wybierasz miasto w którym chcesz skorzystać z oferty - jeśli jest tam przycisk Free Pass to masz darmowy wstęp!
oCzNiKgru 14. 2017

Całej sieci. Wybierasz miasto w którym chcesz skorzystać z oferty - jeśli j …Całej sieci. Wybierasz miasto w którym chcesz skorzystać z oferty - jeśli jest tam przycisk Free Pass to masz darmowy wstęp!


Dzięki, w jednej Fabryce w Poznaniu byłem i zastanawiałem się czy w innej by przeszło. Plus za to, że nie podpisuje się żadnej umowy przy takim wejściu w przeciwieństwie np. do sieci McFit
Avatar
Usunięty34384
Należy poczytać najpierw opinie eks klientów. Takie siłownie mają zwyczaj działać jak mafia: wplątują w niemożliwe do zerwania umowy i doją jak za zboże nawet po ich zerwaniu, a trwają najczęściej rok. Moim zdaniem najlepsze są siłownie mniejsze w najbliższej okolicy, nigdy sieciówki. Chociaż ten niewielki odsetek który naprawdę chce coś zrobić z formą a nie robić rewii mody i poudawać że niby coś robi poradzi sobie i w parku za darmo.
Znasz kogoś kto wszedł jednorazowo do siłowni płacąc 40 zł?
Polecam alternatywnie place do street workoutu
To już nie te czasy gdzie trzeba było elektorat pisać o zerwanie umowy, teraz wystarczy grzecznie zagadać z obsługą na recepcji.

Być może się coś zmieniło ale jak ja byłem na free pasie żeby sprawdzić inną siłkę to była do podpisania umowa na te jedno wejście i spisane dane.
Avatar
Usunięty50288
Yassiagru 14. 2017

Prawie każda sieć siłowni daje jednorazowo darmową wejściówkę


Chciałaś napisać prawie każda szanująca się siłownia ma darmową wejściówkę bo ich to nic nie kosztuje realnie.
Avatar
Usunięty50288
Prawda taka że wystarczy zmienić pracę na lepszą i macie za darmo wejściówkę na cały rok albo lepiej
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst