Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowa Warka radler  na bulwarach w Szczecine
444° Zakończono

Darmowa Warka radler na bulwarach w Szczecine

17
444° Zakończono
Darmowa Warka radler na bulwarach w Szczecine
lip 14. 2019Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
W końcu Szczecin
17 Komentarzy
Hostessy uciekły ?;)
W końcu Szczecin
Szczecin to stan umysłu. Żyłem tam kilka lat. Miasto zdecydowanie specyficzne.
Edytowane przez: "mrjohnsmith" lip 14. 2019
mrjohnsmith14/07/2019 16:54

Szczecin to stan umysłu. Żyłem tam kilka lat. Miasto zdecydowanie sp …Szczecin to stan umysłu. Żyłem tam kilka lat. Miasto zdecydowanie specyficzne.


Ja żyję już 5 rok, i to prawda, ale szczerze jak dla mnie jest dużo lepiej niż w Warszawie
Patrick14/07/2019 17:01

Ja żyję już 5 rok, i to prawda, ale szczerze jak dla mnie jest dużo lepiej …Ja żyję już 5 rok, i to prawda, ale szczerze jak dla mnie jest dużo lepiej niż w Warszawie


W Warszawie za malo czasu spedzilem, jednak mam tam rodzinę. Warszawa "da się lubić" ale zdecydowanie też nie miasto dla mnie. Głównie patrzę na ludzi i ich zachowania. Z fajnych miast wojewódzkich gdzie miałem okazję spędzić trochę czasu to najlepiej wspominam Kraków, Rzeszów, Wrocław. Z tych mniejszych to nawet spoko Zielona Góra. Jednak to wszystko subiektywne odczucia.
Edytowane przez: "mrjohnsmith" lip 14. 2019
mrjohnsmith14/07/2019 17:06

W Warszawie za malo czasu spedzilem, jednak mam tam rodzinę. Warszawa "da … W Warszawie za malo czasu spedzilem, jednak mam tam rodzinę. Warszawa "da się lubić" ale zdecydowanie też nie miasto dla mnie. Głównie patrzę na ludzi i ich zachowania. Z fajnych miast wojewódzkich gdzie miałem okazję spędzić trochę czasu to najlepiej wspominam Kraków, Rzeszów, Wrocław. Z tych mniejszych to nawet spoko Zielona Góra. Jednak to wszystko subiektywne odczucia.


Teraz żeby się odnaleźć we Wrocławiu to trzeba biegle mówić po ukraińsku
AdrianLewandowski14/07/2019 20:00

Teraz żeby się odnaleźć we Wrocławiu to trzeba biegle mówić po ukraińsku


Piszę o doświadczeniach sprzed 8 lat
mrjohnsmith14/07/2019 16:54

Szczecin to stan umysłu. Żyłem tam kilka lat. Miasto zdecydowanie sp …Szczecin to stan umysłu. Żyłem tam kilka lat. Miasto zdecydowanie specyficzne.

a moglby rozwinac ta mysl? co tam jest takiego innego?
krzynu14/07/2019 20:37

a moglby rozwinac ta mysl? co tam jest takiego innego?


Ludzie żyją jakąś świetnością Szczecina przed i tuz po upadku PRLu (głównie przemysł + stocznie). Świat przestępczy tego miasta przenika codzienność i każdy jakby się z tym oswoił. Najwięcej patologii wychodzi z... centrum. Owszem, ładne kamienice, ciekawa zabudowa i piękne uliczki jednak to jedne z najbezpieczniejszych miejsc. Mówię o takiej "prostej bandytce". Przestępczość zorganizowana ma się tam jeszcze lepiej, a region często nazywany jest wśród służb "dzikim zachodem". Starsze pokolenie (po 50tce) to juz w ogóle żyje jakimś przekonaniem, że Szczecin to miasto wybrane. Z jednej z rozmów osoba opisywała sytuację, gdzie ze Szczecina pojechała studiować do Krk na AGH, a w Krk bieda... Wspomina miasto jako raczej ubogie. Istotnym jest fakt, ze bylo to w latach...80 tych. Jednak dla niej nic sie nie zmieniło. Pomijam rządy tego miasta sprzed kilku-kilkunastu lat. To istna farsa wedlug tych co trochę wiedzieli, brali udziały w przetargach i się wypowiadali na ten temat. Nie wiem czy dokladnie takie rozwinięcie myśli jest tym co chciales usłyszeć.
mrjohnsmith14/07/2019 20:51

Ludzie żyją jakąś świetnością Szczecina przed i tuz po upadku PRLu (główn … Ludzie żyją jakąś świetnością Szczecina przed i tuz po upadku PRLu (głównie przemysł + stocznie). Świat przestępczy tego miasta przenika codzienność i każdy jakby się z tym oswoił. Najwięcej patologii wychodzi z... centrum. Owszem, ładne kamienice, ciekawa zabudowa i piękne uliczki jednak to jedne z najbezpieczniejszych miejsc. Mówię o takiej "prostej bandytce". Przestępczość zorganizowana ma się tam jeszcze lepiej, a region często nazywany jest wśród służb "dzikim zachodem". Starsze pokolenie (po 50tce) to juz w ogóle żyje jakimś przekonaniem, że Szczecin to miasto wybrane. Z jednej z rozmów osoba opisywała sytuację, gdzie ze Szczecina pojechała studiować do Krk na AGH, a w Krk bieda... Wspomina miasto jako raczej ubogie. Istotnym jest fakt, ze bylo to w latach...80 tych. Jednak dla niej nic sie nie zmieniło. Pomijam rządy tego miasta sprzed kilku-kilkunastu lat. To istna farsa wedlug tych co trochę wiedzieli, brali udziały w przetargach i się wypowiadali na ten temat. Nie wiem czy dokladnie takie rozwinięcie myśli jest tym co chciales usłyszeć.


Chyba nigdy w Szczecinie nie byłeś. Zapraszam . Oprowadzę gratis, pokażę miasto i opowiem kilka ciekawych rzeczy. Byłam w wielu miastach w kraju i poza granicami, ale zawsze z przyjemnością wracam do Szczecina. Pozdrawiam
elinka14/07/2019 21:13

Chyba nigdy w Szczecinie nie byłeś. Zapraszam . Oprowadzę gratis, pokażę mi …Chyba nigdy w Szczecinie nie byłeś. Zapraszam . Oprowadzę gratis, pokażę miasto i opowiem kilka ciekawych rzeczy. Byłam w wielu miastach w kraju i poza granicami, ale zawsze z przyjemnością wracam do Szczecina. Pozdrawiam


Zapewniam, nic nie musisz mi pokazywac. Znam cale miasto. I nie tylko "byłem", ale żyłem tam. Jeżeli coś z mojego wpisu jest nieprawdą to wypunktuj. Pogadamy o całych latach 90tych, które niejako dały podwaliny pod pozniejszy okres, potem rządy Jurczyka (sic!), Krzystka, ciekawostki z Energopolem, "sportowcami" z różnych klubów, lombardami i można wymieniać i wymieniać...
Siki też wypijecie jak za darmo wam dam ????
mrjohnsmith14/07/2019 21:20

Zapewniam, nic nie musisz mi pokazywac. Znam cale miasto. I nie tylko …Zapewniam, nic nie musisz mi pokazywac. Znam cale miasto. I nie tylko "byłem", ale żyłem tam. Jeżeli coś z mojego wpisu jest nieprawdą to wypunktuj. Pogadamy o całych latach 90tych, które niejako dały podwaliny pod pozniejszy okres, potem rządy Jurczyka (sic!), Krzystka, ciekawostki z Energopolem, "sportowcami" z różnych klubów, lombardami i można wymieniać i wymieniać...


Pepper to nie miejsce na frustracje polityczne z poprzedniego stulecia. Mamy rok 2019.
elinka14/07/2019 22:34

Pepper to nie miejsce na frustracje polityczne z poprzedniego stulecia. …Pepper to nie miejsce na frustracje polityczne z poprzedniego stulecia. Mamy rok 2019.


Ekonomia tego roku jest dobra jak zarządzanie w latach poprzednich. Ucinam juz ta dyskusje bo nic nie wnosi, nie zamierzam Cie przekonywać a i Ty jakos nie negowałaś kontrargumentami tego co napisałem. Pozdrawiam!
A z praca jest straszna lipa, wszedzie kolesiostwo. Praca po 2000zl miesiecznie i jeszcze mowia ze to dobra pensja
Jak się gówno potrafi to się gówno zarabia. Ja żyję i pracuje w Szczecinie i nie mam powodów do narzekania.
A ja tam tez dobrze zarabiam, ale panna mgr inz po politechnice 2000
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst