Darmowa próbka żelu Nosolan
159°Zakończono

Darmowa próbka żelu Nosolan

7
lis 8. 2015
Nosolan - żel do nosa z kwasem hialuronowymNosolan to środek wspomagający regenerację błony śluzowej nosa, przyśpieszający gojenie się ran. Już teraz możemy zamówić próbkę tego żelu.
Po przejściu na stronę po lewej stronie znajdziemy wysuwany moduł "Zamów próbki" zawierający formularz do podania danych do wysyłki. Sam produkt i wysyłka oczywiście całkowicie za darmo!

Co dostanę ?

Próbkę żelu Nosolan

Co muszę zrobić?

Po przejściu na stronę po lewej stronie znajduję się wysuwany moduł "Zamów próbki". Klikamy w niego a następnie podajemy dane do wysyłki

OK chce to dostać !

Aby dowiedzieć się więcej i móc zamówić żel Nosolan kliknij >>TUTAJ<<

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Przecież to sól fizjologiczna w sprayu
@adamusek żel (a jego próbkę dostajemy) ma glicerynę.
Zastanówcie się czy chcecie próbkę specyfiku 3 gramy! (zdjęcie okazji jest mylace) za możliwosc pretwarzania Waszych danych. To luz lepiej krem z gazety :P Dla mnie nie jest to HOT oferta - daje minus.
KrzysztofSlis 8. 2015

Zastanówcie się czy chcecie próbkę specyfiku 3 gramy! (zdjęcie okazji jest …Zastanówcie się czy chcecie próbkę specyfiku 3 gramy! (zdjęcie okazji jest mylace) za możliwosc pretwarzania Waszych danych. To luz lepiej krem z gazety :P Dla mnie nie jest to HOT oferta - daje minus.


tel podaje zawsze zły, mail mam specjalny do spamu jeden, podaje tylko adres na który otrzymam próbkę więc nie ma krzywdy.
ja mam jeden nr. tylko do takich promocji i mail do spamu więc zamawiam wszystko jak leci
Ktoś widział regulamin do tego? Bo chcą akceptacji regulaminu w ciemno chyba
Pepper
@Kasik Szukałem i nie znalazłem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst