Darmowa próbka karmy dla psa lub kota @ Husse
342°Zakończono

Darmowa próbka karmy dla psa lub kota @ Husse

admin 15
cze 2. 2016
Szwedzka marka karmy dla psów i kotów rozdaję 1 darmową próbkę produktu.

Aby ją otrzymać trzeba wypełnić formularz. W uwagach należy wpisać szczegółowo wypełnić informację o naszym zwierzaku, aby można było odpowiednio dobrać próbkę, ale dystrybutor i tak może kontaktować się w celu sprecyzowania tych danych.
Aktualizacje społecznościowe
Pozostałe oferty
15 Komentarzy
Zamówione, dzięki!
thx, powzięte
Pepper
Też zamówiłem - mam nadzieję, że znajdą taką jak potrzebuję, bo jak na karmę premium to cena jest niezła.
Dzięki, Rudolf będzie zadowolony
Bardzo ładne opakowania mają. Ciekawe co przyślą
Kabancze 2. 2016

Też zamówiłem - mam nadzieję, że znajdą taką jak potrzebuję, bo jak na karm …Też zamówiłem - mam nadzieję, że znajdą taką jak potrzebuję, bo jak na karmę premium to cena jest niezła.

​I żeby nie była taka słona, jak ostatnio
Bądźcie ostrożni, ja wziąłem od tego royal calin czy jakos tak i teraz dzwoni do mnie baba i sie pyta o nawyki żywieniowe mojego kota, czy ma niestrawności itp...
ciekaw jestem ile tej próbki jest? bo jak się okaże finalnie że z 20g dali to żal to nawet komentować
niemniej wziąłem dla sierściucha
pozdr
Funatarocze 2. 2016

Bądźcie ostrożni, ja wziąłem od tego royal calin czy jakos tak i teraz dzwo …Bądźcie ostrożni, ja wziąłem od tego royal calin czy jakos tak i teraz dzwoni do mnie baba i sie pyta o nawyki żywieniowe mojego kota, czy ma niestrawności itp...

​U mnie gorzej. Kot przestał jeść mokrą karmę w połowie paczki Royal Canin, nabrał obrzydzenia. Teraz je tylko chrupki i mięso.
mmxvcze 2. 2016

ciekaw jestem ile tej próbki jest? bo jak się okaże finalnie że z 20g dali …ciekaw jestem ile tej próbki jest? bo jak się okaże finalnie że z 20g dali to żal to nawet komentowaćniemniej wziąłem dla sierściuchapozdr

W paczce jest o ile dobrze pamiętam około 200g.
@persenoida to zależy jakie kot saszetki jadł. Jeśli dawałaś mu marketówkę w postaci kitkat czy whiskas to nie dziwne że teraz tego nie dotknie. Koty szybko przyzwyczaić do lepszego jedzenia gorzej odwrotnie.
@funataro a kto Ci każe podawać twój podstawowy nr telefonu? Do takich akcji mam kilka śmieciowych numerów - niech dzwonią ile chcą.
Ja dostałam 3 paczki po 100 g.
Nie działa
Pepper
Dzisiaj przedstawiciel handlowy przywiózł mi próbki karmy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy