Darmowa próbka cukru bez kalorii Zeritol
113°Zakończono

Darmowa próbka cukru bez kalorii Zeritol

13
mar 17. 2016
Jeżeli chcesz nieodpłatnie otrzymać i ocenić Zeritol slim cukier bez kalorii, który zapewnia słodki smak bez dostarczania zbędnych kalorii, prosimy o wypełnienie zgłoszenia na stronie zeritol.pl/zgl…tml i polubienie naszego posta informującego o ocenie Zeritol slim.

Po odebraniu zgłoszenia nieodpłatnie prześlemy pocztą na wskazany przez Ciebie adres próbki Zeritol slim. Otrzymany produkt należy stosować przez kilka dni zgodnie z zaleceniami producenta i ocenić, wypełniając ankietę na stronie zeritol.pl/ank…tml.

Za dokonanie oceny i wypełnienie ankiety otrzymasz upominek, a dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę do 30 kwietnia 2016 roku oraz napisze recenzję Zeritol slim na swoim profilu na Facebooku, weźmie udział w losowaniu 10 bonów do SPAo wartości 150 zł każdy.

Liczba osób, które mogą wziąć udział w ocenie produktu jest ograniczona. Zgłoszenia będą rejestrowane do dnia 15 kwietnia 2016 roku. W przypadku rejestracji zgłoszeń przekraczających dostępną liczbę bezpłatnych próbek, ostatnie 1000 zestawów próbek zostanie rozlosowane wśród zarejestrowanych osób.

Aktualizacje społecznościowe
Artykuły spożywcze
13 Komentarzy
Ciekawa promocja, na codzień stosuje ksylitol z którego jestem zadowolony, jednak już od dłuższego czasu chciałem sprawdzić czy przypasuje mi erytol który ma zerowy indeks glikemiczny i 10 razy mniej kalorii od ksylitolu a 20 od cukru czekam zatem na przesyłkę - dzięki za wstawkę.
Zbanowany
jakie są ceny takich zamienników naturalnych w porównaniu do cukru?
Sprzedać du... za kostkę cukru, która jeszcze nie jest cukrem - bezcenne.
anna666mar 17. 2016

jakie są ceny takich zamienników naturalnych w porównaniu do cukru?


Na allegro kilogram kosztuje ok 23 złotych
Brat ostatnio kupił pierwszy raz ksylitol i jak dla mnie nie smakuje to jak cukier, ciekawe jak będzie z tym.
piekło.kotmar 17. 2016

Brat ostatnio kupił pierwszy raz ksylitol i jak dla mnie nie smakuje to …Brat ostatnio kupił pierwszy raz ksylitol i jak dla mnie nie smakuje to jak cukier, ciekawe jak będzie z tym.Radzę sprawdzić czy to czysty ksylitol czy też mieszanka z cukrem. Trzeba wziąć na łyżeczkę i podpalić. Jak robi się woda i dziwny zapach to ok, a jak sie karmelizuje to wiadomo.
jarek87mar 17. 2016

Radzę sprawdzić czy to czysty ksylitol czy też mieszanka z cukrem. Trzeba … Radzę sprawdzić czy to czysty ksylitol czy też mieszanka z cukrem. Trzeba wziąć na łyżeczkę i podpalić. Jak robi się woda i dziwny zapach to ok, a jak sie karmelizuje to wiadomo.


Podpalić tak że wsadzić w ogień czy ogrzać na łyżeczce?
Pepper
piotr.wróbel-sobonkiewiczmar 17. 2016

Na allegro kilogram kosztuje ok 23 złotych


Polecałbym unikanie ksylitolu za ~20zł. To chiński importowany ksylitol wytwarzany z kukurydzy. Lepiej kupić za 30-35zł ksylitol fiński z brzozy. Przynajmniej jest certyfikowany
piekło.kotmar 17. 2016

Podpalić tak że wsadzić w ogień czy ogrzać na łyżeczce?Oczywiście podgrzać.
Zbanowany
Dariomar 17. 2016

Sprzedać du... za kostkę cukru, która jeszcze nie jest cukrem - bezcenne. …Sprzedać du... za kostkę cukru, która jeszcze nie jest cukrem - bezcenne.

​ zmień portal, usuń konto
Pytanie jak naturalny jest to erytrytol?
"Erytrytol jest naturalną substancją słodzącą. Występuje w licznych owocach i algach. Może być również otrzymywany na drodze fermentacji cukrów przez niektóre gatunki drożdży."

W tym przypadku, przy skali produkcyjnej - z pewnością pochodzi z gliceryny odpadowej syntezowanej przez drożdże (jak to brzmi... :P), więc jakość słodzika będzie zależeć od jakości biokomponentow, czym te drożdze są "karmione" - jeśli jakimś modyfikowanym badziewiem, to sam słodzik też może przynieść więcej złego niż dobrego, także lepiej zwracać uwagę i wybrać słodzik BIO - wtedy faktycznie to będzie "zdrowy cukier"
jarek87mar 18. 2016

Oczywiście podgrzać.


Podgrzałem i po roztopieniu wyglądało to jak ciut gęstsza woda.

Jak dzisiaj spróbowałem to czuć było lekką słodkość, może trzeba sie przestawić po tylu latach używaniu cukru zwykłego.
@anna: NIe mam zamiaru
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy