Darmowa lampka USB (dla nowych kont) @ Zapals
447°Zakończono

Darmowa lampka USB (dla nowych kont) @ Zapals

15
paź 19. 2017
Kolejny gadżet dla nowych kont w Zapals.

Tym razem darmowa, elastyczna lampka na USB.

W koszyku należy zastosować kod: FREE1019EU


56662-44s7m.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Zapals OkazjeZapals kupony rabatowe

Grupy

15 Komentarzy
Mi pokazuje, że tylko dla nowych użytkowników, a nie chce mi się przycebulić i nowego konta zakładać
zamówione, dzięki +
Zamówiłem taką kiedyś za 1,67zł, porównałem z xiaomi 2 generacji i nie warto.
Ta się grzeje, słabo świeci, nie ma regulacji.
XIaomi zimniutka, 5 trybów, o wiele jaśniejsza.
Ale to nie jest Xiaomi, tylko jedna z tych marnych kopii, rozwali się po kilku użyciach.
Kolejny grat do kolekcji chyba otworzę lombard
Już nie bangla: "Coupon code limit has been reached."
sagpaź 19. 2017

Zamówiłem taką kiedyś za 1,67zł, porównałem z xiaomi 2 generacji i nie wart …Zamówiłem taką kiedyś za 1,67zł, porównałem z xiaomi 2 generacji i nie warto.Ta się grzeje, słabo świeci, nie ma regulacji.XIaomi zimniutka, 5 trybów, o wiele jaśniejsza.


Nie przesadzacie wszyscy z tym "zimniutka"? Ja mam też drugiej generacji i na bodaj 2 albo 3 stopniu robi się zauważalnie ciepła po godzinie, czy dwóch. Miałem wręcz wrażenie, że po jakimś czasie wskoczyła na niższy poziom świecenia, bo aż jej za ciepło było. A korzystałem z niej w normalnej, pokojowej temperaturze letnio-jesiennej.
polacpaź 19. 2017

Mi pokazuje, że tylko dla nowych użytkowników, a nie chce mi się prz …Mi pokazuje, że tylko dla nowych użytkowników, a nie chce mi się przycebulić i nowego konta zakładać


Że co proszę? HAŃBA!
Poszło na starym koncie
U mnie też na starym koncie przeszło
Ja mam podobną z biedronki za 5czy6 złotych była, świeci całymi nocami jako nocna lampa w pokoju włączona do laptopa, nie grzeje się, ze 3 miechy już wytrzymała jak nie wiecej więc sprzęt ok.
Z darmówkami to jest tak, że często po prostu wyłudzają dane do spamu, albo Bóg wie czego jeszcze. Pamiętam jak była okazja z darmowymi nieśmiertelnikami. Po dziś dzień nie przyjechały ani do mnie, ani nikogo z paru kolegów, którzy też sobie zamówili. A spam na maila przyszedł. I to nie jeden raz...
Cebullerpaź 19. 2017

Z darmówkami to jest tak, że często po prostu wyłudzają dane do spamu, albo …Z darmówkami to jest tak, że często po prostu wyłudzają dane do spamu, albo Bóg wie czego jeszcze. Pamiętam jak była okazja z darmowymi nieśmiertelnikami. Po dziś dzień nie przyjechały ani do mnie, ani nikogo z paru kolegów, którzy też sobie zamówili. A spam na maila przyszedł. I to nie jeden raz...


Każdy pepperowicz ma już tzw. konto spamowe (nie główny e-mail, tylko jakiś poboczny) właśnie do takich promocji i w ogóle zakupów wszelakich Bo wszyscy te dane sprzedają.
Advocopaź 19. 2017

Każdy pepperowicz ma już tzw. konto spamowe (nie główny e-mail, tylko jak …Każdy pepperowicz ma już tzw. konto spamowe (nie główny e-mail, tylko jakiś poboczny) właśnie do takich promocji i w ogóle zakupów wszelakich Bo wszyscy te dane sprzedają.


Ja musiałem nawet drugie takie założyć, bo pierwsze jest już wg o2 podejrzane
Dzisiaj do mnie przyszła ta lampka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst