Darmowa Komunikacja Miejska @Kraków @BlackFriday
437°Zakończono

Darmowa Komunikacja Miejska @Kraków @BlackFriday

11
Lokalnielis 24. 2016
Takiego czarnego piątku w Krakowie jeszcze nie było!
To już pewne. Jutro krakowianie będą mogli podróżować komunikacją bezpłatnie. To efekt przekroczonych norm zanieczyszczenia powietrza.


Darmowa komunikacja zostaje wprowadzona w piątek 25.11.2016 r., w godzinach 00:00-24:00

Przypominamy, że z bezpłatnych przejazdów będą mogły korzystać osoby posiadające dowód rejestracyjny wydany na samochód osobowy, bez względu na miejsce jego wydania. Z bezpłatnego przejazdu może korzystać osoba okazująca dowód rejestracyjny (pojazd może być także zarejestrowany na firmę) wraz z osobami towarzyszącymi – maksymalnie w liczbie zgodnej z wpisem określającym liczbę miejsc siedzących w samochodzie.

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

11 Komentarzy
to dopiero "promocja"... prawdziwy czarny piątek! :-) chyba jednak wolałbym normalnie oddychać i zapłacić za bilet
Zbanowany
Jeździłbym
Autor
mysiorlis 24. 2016

to dopiero "promocja"... prawdziwy czarny piątek! :-) chyba jednak …to dopiero "promocja"... prawdziwy czarny piątek! :-) chyba jednak wolałbym normalnie oddychać i zapłacić za bilet


Chyba każdy by wolał, ale złożyło się pięknie
Testujelis 24. 2016

Chyba każdy by wolał, ale złożyło się piękniezłożyło się pięknie :-) jest super krwisto czerwo airly.eu/map/
> z bezpłatnych przejazdów będą mogły korzystać osoby posiadające dowód rejestracyjny wydany na samochód osobowy
za każdym razem gdy łudzę się, że darmowa komunikacja jest dla wszystkich ;_;
Juz to widze, jak ktos posiadajacy samochod i nim jezdzacy do pracy, odwozacy dzieci do szkoly/przedszkola/zlobka wsiada do komunikacji miejskiej, bo... jest w danym dniu za free.

Po drugie, oferta nie dotyczy krakowian, a kazdego, kto chcialby skorzystac z komunikacji miejskiej w Krakowie.
Hehe, jutro mogę ze sobą za darmochę zabrać 6 osób
g6839775lis 25. 2016

Juz to widze, jak ktos posiadajacy samochod i nim jezdzacy do pracy, …Juz to widze, jak ktos posiadajacy samochod i nim jezdzacy do pracy, odwozacy dzieci do szkoly/przedszkola/zlobka wsiada do komunikacji miejskiej, bo... jest w danym dniu za free.Po drugie, oferta nie dotyczy krakowian, a kazdego, kto chcialby skorzystac z komunikacji miejskiej w Krakowie.


ćmoje boje. jak miałbym wsiaść w pełny autobus, ludzi ocierajacych sie o siebie, wiekszosc ktora ma na uszach sluchawki i wzrok wpatrzony w ziemie, zatrzymywac sie co chwile, kasowac bilety, to sorry - ale umowmy sie. Krakow to nie londyn zeby jezdzenie samochodem bylo nieoplacalne. 5 zl wiecej za paliwo mnie nie zbawi, a komfort - bez porownania, bez uciazliwych pasazerow. Poza tym, ktos jak jezdzi kilka lat autem, nie jest obtrzaskany gdzie sa przystanki co gdzie jezdzi
wow szok, i tak jutro jadę autem
jakby rozdawali maski antysmogowe to bym mógł się przejechać mpk :P
Marcin_Slis 25. 2016

ćmoje boje. jak miałbym wsiaść w pełny autobus, ludzi ocierajacych sie o si …ćmoje boje. jak miałbym wsiaść w pełny autobus, ludzi ocierajacych sie o siebie, wiekszosc ktora ma na uszach sluchawki i wzrok wpatrzony w ziemie, zatrzymywac sie co chwile, kasowac bilety, to sorry - ale umowmy sie. Krakow to nie londyn zeby jezdzenie samochodem bylo nieoplacalne. 5 zl wiecej za paliwo mnie nie zbawi, a komfort - bez porownania, bez uciazliwych pasazerow. Poza tym, ktos jak jezdzi kilka lat autem, nie jest obtrzaskany gdzie sa przystanki co gdzie jezdziLekarstwem na Twoje obawy moze byc np. Jakdojade.
nazwa SmogFriday byla by chyba bardziej na miejscu xD
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst