Darmowa kawa w kawiarniach niezależnych w Warszawie po instalacji aplikacji Projekt Rebel
199°Zakończono

Darmowa kawa w kawiarniach niezależnych w Warszawie po instalacji aplikacji Projekt Rebel

10
kwi 20. 2016
Wszystko co musimy zrobić to zainstalować appke, zarejestrować się i pójść do jednej z wybranych kawiarni by odebrać kawę.
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Zbanowany
fajne ale też w innych miastach?
Autor
Patrząc na pokrycie to tylko Warszawa ale pewnie będą rosnąć.
Nie takie fajne. Owszem, dostajemy kilka pkt na start, ale kolejne już kupujemy, od 2 zł za 1 pkt.
Za dużą kawę bez dodatków płacimy 4 pkt czyli min 8 zł. Dość standardowa cena.
Punkty mają ważność do 30 dni, potem przepadają. Łatwo więc stracić wydaną kasę.
Atrakcyjne chyba tylko dla stałych klientów punktów akceptujących.
Sporo w Wawie:) Hmm, Płatność za pkt Paypal, Karta, Payu. 20 zł kosztuje 10 pkt, a kawa 2 pkt, cappucino 3 pkt, late 4 pkt.. Czyli jakieś 3 kawy za 20 zł tylko czy małe filiżanki..
Zbanowany
DoReMikwi 20. 2016

Nie takie fajne. Owszem, dostajemy kilka pkt na start, ale kolejne już …Nie takie fajne. Owszem, dostajemy kilka pkt na start, ale kolejne już kupujemy, od 2 zł za 1 pkt.Za dużą kawę bez dodatków płacimy 4 pkt czyli min 8 zł. Dość standardowa cena. Punkty mają ważność do 30 dni, potem przepadają. Łatwo więc stracić wydaną kasę. Atrakcyjne chyba tylko dla stałych klientów punktów akceptujących.
no w sumie racje. Juz lepiej wychodzi kawa na Orlen z apka
dobra opcja. Czytałem gdzieś na początku Roku w gazecie o tym projekcie. Płacisz ta sama cenę w każdej partnerskiej kawiarni, np. latte 6zl ( 3pkt) nieważne czy w danej kawiarni latte kosztuje 10, 15, czy ileś tam złotych. Więc nie wiem skąd te ale. No i za dobrą kawę trzeba zapłacić więcej bo za 3 zł to można sobie kupić kawo podobne coś z automatu
Zbanowany
na Orlen akurat masz świetną kawę
anna666kwi 20. 2016

na Orlen akurat masz świetną kawęDo kawiarni rzadko chodzi się po to, żeby wyżłopać kawę na stojąco przy aromacie unoszących się w powietrzu oparów benzyny i ludziach kłębiących w kolejce po fajki, piwo i fakturę za trójkę.
Zbanowany
Advocokwi 20. 2016

Do kawiarni rzadko chodzi się po to, żeby wyżłopać kawę na stojąco przy ar … Do kawiarni rzadko chodzi się po to, żeby wyżłopać kawę na stojąco przy aromacie unoszących się w powietrzu oparów benzyny i ludziach kłębiących w kolejce po fajki, piwo i fakturę za trójkę.

co nie zmienia faktu że mają dobra kawę, często lepsza niż w tych kawiarniach gdzie często nie znajdą typów kawy lub serwują rozpuszczalna
W kawiarniach rozpuszczalna kawa? Gdzie Ty chodzisz? Nie wybieram najdroższych lokali, ale w życiu w kawiarni nie widziałem rozpuszczalki ze słoika...

Co do okazji - "Nie ma darmowych obiadów"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy