Darmowa karta prepaid od Wiewiórka.pl
326°Zakończono

Darmowa karta prepaid od Wiewiórka.pl

43
lut 15. 2016
Od Wiewiórka.pl po darmowej rejestracji dostaniemy darmową kartę prepaid. Karta ta ma funkcjonalności takie jak karty prepaid wydawane np. przez BZW BK, które kosztują około 15zł. Na numer konta powiązany z kartą można normalnie przelewać pieniądze i używać tych pieniędzy do dokonywania zakupów.

Opis ze strony:
Pod wskazany adres wyślemy Ci [
automatycznie po zarejestrowaniu] pakiet startowy, w którego skład wchodzą: 3 worków z kodem kreskowym (na podstawie kodu odbywa się weryfikacja Twojej paczki, dlatego pamiętaj, że to jest ważne!); karta pre-paid oraz ulotki z informacją co możesz nam sprzedać i jak posegregować rzeczy.


Oprócz tego że dostaniemy w pełni funkcjonalną kartę prepaid, można się zainteresować główną funkcjonalnością Wiewiórka.pl, czyli wygodną sprzedażą surowców na recycling - wysyła się je bezpłatnie Paczkomatem lub kurierem. Zapłata za wysłane surowce jest przekazywana właśnie na kartę prepaid przesyłaną w ramach bezpłatnego pakietu startowego przez Wiewiórkę.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
No wlasnie, tez czytam juz po raz którys i nic nie kumam z tego opisu. Z regulaminu Wiewiórki wydedukowalem, ze mogę podjac sie pracy kloszarda i odsprzedawac im to co znajdę ;-)
43 Komentarze
cooo :D?
zacna akcja, nie cebuluje, ale dziękuję za przypomnienie o tym
No wlasnie, tez czytam juz po raz którys i nic nie kumam z tego opisu. Z regulaminu Wiewiórki wydedukowalem, ze mogę podjac sie pracy kloszarda i odsprzedawac im to co znajdę ;-)
Zarejestrowałem się, ale nie ogarniam jak zamówić ten zestaw startowy.
Nie da się karty zamówić...
Zestaw startowy czyli karta oraz 3 worki wysyłają chyba automatycznie po rejestracji.
w zakładce "Pomoc i regulamin": po zarejestrowaniu na stronie automatycznie wysyłamy pakiet startowy, który dostaniesz nieodpłatnie pod wskazany przez Ciebie adres podczas rejestracji. Zestaw startowy zawiera 5 worków do zbierania rzeczy oraz kartę prepaid, na którą będziemy przelewać należne Ci pieniądze.
Ale te worki to z orzechami czy jak? Wie ktoś czy chodzi o włoskie czy laskowe? Nie widze tam opcji wyboru.
Najważniejsze pytanie brzmi: czy znamy numer konta karty i możemy ją sami doładować? Bo na Netflixa to bym musiał dużo tej makulatury nazbierać...
MSTRKRFTlut 15. 2016

cooo :D?Postarałem się uściślić opis
DoReMilut 15. 2016

Najważniejsze pytanie brzmi: czy znamy numer konta karty i możemy ją sami d …Najważniejsze pytanie brzmi: czy znamy numer konta karty i możemy ją sami doładować? Bo na Netflixa to bym musiał dużo tej makulatury nazbierać...Tak, w dokumentach przesłanych z kartą jest podany numer konta przypisanego do karty i znajduje się w nich też wzmianka, że można tam przelewać środki i używać karty jako elektronicznej portmonetki. Uściśliłem trochę opis oferty, żeby to było jasne.
Czyli mogę im wysłać np starą elektronikę np płyty główne i karty graficzne a oni mi za to zapłacą?
O ktoś mój sposób na darmową kartę odkrył :P
piekło.kotlut 15. 2016

Czyli mogę im wysłać np starą elektronikę np płyty główne i karty graficz …Czyli mogę im wysłać np starą elektronikę np płyty główne i karty graficzne a oni mi za to zapłacą?wg cennika:34862-42xmh.jpg
Nie podoba mi się zapis w art. 4 pkt 2 ....... . Jednakże Spółka może żądać zapłaty za przesłane opakowania, jeśli Uczestnik nie wykorzystuje opakowań do przesyłania Surowców.
Jest przeprowadzana weryfikacja użytkownika? Przejdzie na nie swoje dane?
tą kartę można doładowywać?
eR4lut 15. 2016

Nie podoba mi się zapis w art. 4 pkt 2 ....... . Jednakże Spółka może żąda …Nie podoba mi się zapis w art. 4 pkt 2 ....... . Jednakże Spółka może żądać zapłaty za przesłane opakowania, jeśli Uczestnik nie wykorzystuje opakowań do przesyłania Surowców.

Zapewne jak zamowisz wiecej niz jeden zestaw a nie bedziesz "oddawal" rzeczy, to Cie skasuja za kolejne zestawy.
karta do mnie doszła 3 miesiace temu, wysłałem im przez paczkomat ok 100 filmów w opakowaniach - stare dvd, ale oryginalne, z kodami i w ciągu 3 dni doładowują tę kartę bez problemu. filmy i niezniszczone książki dla dzieci liczą po 1.17 zł chyba za sztukę - jeśli ktoś ma wyrzucić to i z tego uzbiera. Oni to potem wrzucają do secondhandów. Ja jestem ponad stówkę do przodu, ale wysyłanie ubrań i złomu kurierem to się chyba mija z logiką przy takich niskich cenach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst