Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowa karta Metal Revolut na 12 miesięcy
864° Zakończono

Darmowa karta Metal Revolut na 12 miesięcy

ZA DARMO599,88zł Darmowa dostawa DarmowaRevolut Okazje
289
864° Zakończono
Darmowa karta Metal Revolut na 12 miesięcy
lut 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mozna zyskać za darmo na 12 miesięcy kartę Metal wraz ze wszystkimi przywilejami. Wystarczy zaprosić 5 osób które doładuj kartę i dokonają płatności. Szczegóły ponizej:


To get your free Metal subscription for 12 months, you'll need to get each of your 5 eligible friends to:

successfully sign up to Revolut (on any plan);

top up their new Revolut account with at least £10 (or currency equivalent);
and spend at least £10 each with their new Revolut Card .
Aktualizacje społecznościowe
jeśli ktoś sporo podróżuje jest dobra alternatywa dla Revoluta za 10 zł od mBanku
Visa Świat Intensive
7129-rUAZH.jpg
A - Wliczając te 10zł miesięcznie, jeśli często używasz karty za granicą poza Europą, to i tak taniej wychodzi to niż korzystanie z Revoluta
B - Dlaczego? Jakie opłaty pobiera Revoult że ma być drożej?
A - Spędzam co roku średnio pół roku w podróży, do tej pory była to głównie Azja, tak więc potrzebuje głównie gotówki. Nigdy nie biorę ze sobą fizycznie waluty, to kompletnie bez sensu. po prostu wypłacam kasę z bankomatu na miejscu. Czyli Revolut po przekroczeniu skromnych limitów dolicza 2% do każdej wypłaty. Np w Tajlandii dodatkowo doliczają jeszcze 1% do tajskiej waluty i +2% w weekendy. Ostatnio w Indiach i w Nepalu w tym samym bankomacie gdzie wypłacałem kartę z mBanku kompletnie za darmo, bankomat chciał doliczać surcharge dla Revoluta, wiec średnio opłacalne.

X - Revolut pic na wodę, Visa Świat Intensive ma 150 walut, działa automatycznie ale i kosztuje 10 zł miesięcznie. co przy revolut 300zl za premium lub 200zl za kartę metal wychodzi i tak tanio, nawet mimo ciut gorszych kursów poza weekendami, gdzie revolut ostro nalicza.
Y - Do czego mi miałby być potrzebny płatny pakiet w Revolucie? Nie wydaję dziesiątek tysięcy złotych na wyjazdach. Zwykły darmowy jest w sam raz.
Z - Tobie jako typowemu wszystko za darmo Januszowi, do niczego. Są jednak osoby, mające większe potrzeby

Inną sprawdzoną opcją jest Kantor Alior
7129-EyGMm.jpg
Revolut OkazjeRevolut Kupony
Najlepsze komentarze
Niesamowite jak ten rosyjsko-brytyjski fintech bezkarnie zagarnia klientów z sektora bankowego i w ciągu trzech lat wypromował się na wiodącą pozycję w płatnościach wielowalutowych. O tym, że dostali europejską licencję bankową wspominać nie trzeba, chociaż może zastanawiać dlaczego wnioskowali poprzez litewski sektor, a nie brytyjski :/

Dla mnie trochę nie do pomyślenia jest, że startup tak szybko rośnie i wyrabia sobie markę na rynku bankowym, rzekomo niezauważony w trzy lata sięgając po licencję bankową w EU i to praktycznie niezagrożony ruchami gigantów tego sektora.

Bez snucia teorii spiskowych ale dokonać tego może chyba tylko Rosjanin pracujący wcześniej w deutschebanku i to najlepiej przy brytyjskiej herbatce z przyjacielem naprawdę nikogo to nie dziwi?
Edytowane przez: "bomber" lut 9. 2019
Hexadecymalny09/02/2019 15:25

Mnie. Bo mi kasę zeżarli na minus Wina oczywiście moja bo nie pr …Mnie. Bo mi kasę zeżarli na minus Wina oczywiście moja bo nie przeczytałem całego regulaminu.W skrócie. Jak nie użyjesz karty jednorazowej i masz np. 20 zł i aktywujesz Netflixa, to po miesiącu nagle zejdzie Ci na -32 zł (aktywuje subskrypcję ze środków, których nie masz). Jak nie oddasz będą próbowali Ci zabrać z karty bankowej, którą doładowywałeś. Nie spodobało mi się to - uznałem Revolut za taki trochę bezpieczny prepaid, ale nie do końca tak jest. Trzeba czytać i uważać.A teraz najlepsze:Od pół roku mam na Revolucie -32 zł, bo zastrzegłem kartę bankową od razu po próbie zabrania mi z niej kasy.Więc takie pytanie, kto zapłacił za mojego Netflixa z którego korzystałem? Revolut udziela darmowych pożyczek? Support odpisał, że ja za to zapłaciłem. Ale przecież nie zapłaciłem bo mam -32 zł! Ktoś musiał opłacić mojego Netflixa!


czyli to sam jesteś oszustem, bo kupiłeś coś wartego 52zł mając jedynie 20zł na koncie.
I jeszcze sugerujesz, że to przez to, że regulaminu nie przeczytałeś.
Takiego dzbana to ze swiecą szukać.
Hexadecymalny09/02/2019 15:45

Niet. Oni mi wcisnęli do kieszeni i powiedzieli "pożyczam". Oddam kiedy b …Niet. Oni mi wcisnęli do kieszeni i powiedzieli "pożyczam". Oddam kiedy będę chciał To takie uszczęśliwianie na siłę, po prostu mi się to nie spodobało.Edit: Zobowiązanie spłaciłem, bo nie lubię jak ktoś mnie od złodziei wyzywa. Tak czy siak nie podoba mi się udzielanie pożyczek bez wiedzy klienta.


Nikt Ci tego baranku hexyCebulianny nie zabral ( czy udzielil kredytu), tylko netflix sciagnal autoryzacje offline: zrodlo mbank : "Z terminem offline wiąże się także sposób autoryzacji transakcji, mówimy wtedy o tzw. autoryzacji offline czy też autoryzacji z wykorzystaniem procesora bez udziału systemu bankowego. Jeśli posiadana przez nas karta oraz POS umożliwiają dokonywanie transakcji offline, to autoryzacja odbywa się bez konieczności kontaktu z bankiem (POS nie przesyła zapytania autoryzacyjnego do banku, tak jak ma to miejsce w przypadku autoryzacji online). W tego typu przypadkach nie jest zakładana blokada autoryzacyjna. Nie następuje więc standardowe blokowanie środków na poczet rozliczenia przesłanego przez akceptanta (blokada nie jest widoczna w historii operacji w serwisie transakcyjnym). W przypadku autoryzacji offline kwota transakcji pobierana jest po kilku dniach od jej dokonania, w momencie realnego przesłania zestawienia transakcji przez punkt handlowo-usługowy. Należy więc pamiętać o tym, aby zapewnić środki na poczet przesłanego rozliczenia."
Podsumowujac nikt ci nie dal kredytu tylko netflix sciagnal naleznosc ktora wisisz revolutowi
Edytowane przez: "Pawel_C-bcc16.75140" lut 9. 2019
piekar7609/02/2019 12:45

Zakładając że... Jadąc na wakacje np do Chorwacji do czego mi ta karta mog …Zakładając że... Jadąc na wakacje np do Chorwacji do czego mi ta karta mogła być potrzebna. Jakie profity mógłbym z niej mieć?


Darmowe ubezpieczenie na siebie, bagaż i od opóźnień, brak limitów wymiany pieniędzy, bezpłatne bankomaty do 2400zł/mc, salonik VIP na lotnisku, cashback, consierge
289 Komentarzy
Wreszcie spoko powód żeby pozapraszać znajomych
średnia krajowa na 2018 (II kwartał) – 4521 zł brutto

wiecie co z nim zrobić
Edytowane przez: "labik" lut 9. 2019
Ważne do 14 lutego? Ale to z otrzymaniem karty i obróceniem £10 - trochę słabo.
Pawel_C-bcc16.7514009/02/2019 12:16

Komentarz usunięty


Nie przyznawaj się chłopie! Teraz zamiast próbować gadać .......

EDIT

Uratowałem Cię :P
Pozdrawiam
Edytowane przez: "Powiej" lut 9. 2019
Ale jak kogoś zaprosić ? Nie mam takiej opcji w apce
Zenon154 min

Ale jak kogoś zaprosić ? Nie mam takiej opcji w apce


Jest, w zakładce "więcej" i góry "zaproś".
Zakładając że... Jadąc na wakacje np do Chorwacji do czego mi ta karta mogła być potrzebna. Jakie profity mógłbym z niej mieć?
Karta na 12 miesięcy to nie 49,99 ale aż 500 zł. Bardzo dobra okazja, ale mało czasu na nagabywanie 5 znajomych.
piekar7609/02/2019 12:45

Zakładając że... Jadąc na wakacje np do Chorwacji do czego mi ta karta mog …Zakładając że... Jadąc na wakacje np do Chorwacji do czego mi ta karta mogła być potrzebna. Jakie profity mógłbym z niej mieć?


Darmowe ubezpieczenie na siebie, bagaż i od opóźnień, brak limitów wymiany pieniędzy, bezpłatne bankomaty do 2400zł/mc, salonik VIP na lotnisku, cashback, consierge
Płacisz po kursie międzybankowym ( najlepszym) bez prowizji za kuny a dodatkowo jak masz metalowa kartę ( oraz metalowy plan !)możesz skorzystać z jednego darmowego lounge'a na lotnisku, masz ubezpieczenie zdrowotne za granica, możesz w sekundę otworzyć i dostać lokalne konto w EUR ( do przelewów sepa) oraz funtowe ( ciocia z UK może ci wysłać funty a ty e ciągu kilku godzin jesteś w stanie to wymienić na złotówki w apce) oraz wiele wiele innych
A wypłata w bankomatach w Cro też bez prowizji?
Do 800zl na standardowym koncie potem 2%
Wyświetla się komunikat u kogoś ta promka?
Salonik VIP jest chyba tylko jeden w metal. Za resztę trzeba płacić
CebulowyJanusz109/02/2019 13:05

Wyświetla się komunikat u kogoś ta promka?


Tak, mnie. Screena zarobiłem ze swojej apki.
Powiej51 min

Nie przyznawaj się chłopie! Teraz zamiast próbować gadać .... … Nie przyznawaj się chłopie! Teraz zamiast próbować gadać .......EDITUratowałem Cię :P Pozdrawiam


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst