Darmowa dostawa w sklepach LPP
112°Zakończono

Darmowa dostawa w sklepach LPP

8
maj 1. 2016
Darmowa dostawa w takich sklepach jak: RESERVED, TALLINDER, MOHITO, HOUSE, CROPP I SINSAY do 3 maja.
Aktualizacje społecznościowe
Moda
8 Komentarzy
Sorry, ale nie wspieram januszy biznesu którzy z chin w kontenerach towar sprowadzają.
Autor
piekło.kotmaj 2. 2016

Sorry, ale nie wspieram januszy biznesu którzy z chin w kontenerach towar …Sorry, ale nie wspieram januszy biznesu którzy z chin w kontenerach towar sprowadzają.

​To nie kupuj. Jest różnica między sprowadzaniem z Chin losowych ubrań a projektowanie w Polsce ubrań i zlecanie produkcji w Chinach.
Jamnikowomaj 2. 2016

​To nie kupuj. Jest różnica między sprowadzaniem z Chin losowych ubrań a p … ​To nie kupuj. Jest różnica między sprowadzaniem z Chin losowych ubrań a projektowanie w Polsce ubrań i zlecanie produkcji w Chinach.


I nie kupuje bo to szmaty z tandetnych materiałów które gubią kształt po kilku praniach.
piekło.kotmaj 2. 2016

I nie kupuje bo to szmaty z tandetnych materiałów które gubią kształt po k … I nie kupuje bo to szmaty z tandetnych materiałów które gubią kształt po kilku praniach.

​Widocznie prać nie umiesz. Ja jakoś nie narzekam
A ja nie wspieram ludzi, którzy mają pretensje o wszystko i na wszystko, jak mi się coś podoba to biorę a nie patrzę czy to idzie z Uzbekistanu czy Chin, mam to gdzieś, a jakość to ruletka.
piekło.kotmaj 2. 2016

Sorry, ale nie wspieram januszy biznesu którzy z chin w kontenerach towar …Sorry, ale nie wspieram januszy biznesu którzy z chin w kontenerach towar sprowadzają.Można wiedzieć gdzie się zaopatrujesz w ubrania?
Firma LPP w ostatnich latach obniżyła jakość ubrań a ceny są podobne bądź nawet większe. Np. t-shirty są źle uszyte i po praniu tracą kształt.
Cebullermaj 2. 2016

​Widocznie prać nie umiesz. Ja jakoś nie narzekam


Widocznie masz starsze kolekcje sprzed kilku lat.

Patimaj 2. 2016

Firma LPP w ostatnich latach obniżyła jakość ubrań a ceny są podobne bądź n …Firma LPP w ostatnich latach obniżyła jakość ubrań a ceny są podobne bądź nawet większe. Np. t-shirty są źle uszyte i po praniu tracą kształt.Dokładnie o tym pisałem.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy