Darmowa dostawa na "Dom i ogród" od 50zł, do 15 kwietnia
361°Zakończono

Darmowa dostawa na "Dom i ogród" od 50zł, do 15 kwietnia

11
kwi 8.
Regulamin promocji assets.allegrostatic.com/opb…pdf

Kup przez koszyk lub "Kup teraz" specjalnie oznaczony produkt za minimum 50 zł

Wybierz jedną z opcji dostawy Paczka w Ruchu, Poczta Polska, Kurier (koszt od 0,01 zł do 13 zł)

Wykorzystaj otrzymany kupon na darmową dostawę-widoczny jest przy płaceniu.

Kupon promocyjny :

●dla Usługi Dostawy Paczka w Ruchu –od 0,01 zł do 6,14 zł;

●dla Usługi Dostawy Paczka 48 Odbiór w Punkcie: od 0,01 zł do 9 zł

●dla Usługi Dostawy Przesyłka kurierska, Pocztex Kurier 48, Kurier wieczór: od 0,01 zł do 13zł.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

11 Komentarzy
Jeszcze dziś do końca dnia jest też darmowa dostawa na dział "Moda" od 40zł dla tych sprzedających, którzy mieszczą się w tych kwotach dostawy. Z wyjatkiem kurierskiej przesyłki - do 11zł.

allegro.pl/zob…at=
Edytowane przez: "Siajomi" kwi 8.
Tylko mało sprzedawców wysyła cokolwiek kurierem za 13zł, zazwyczaj paczki zaczynają się od 15 (sam tak wysyłam przez sendit)
Hemus90kwi 8.

Tylko mało sprzedawców wysyła cokolwiek kurierem za 13zł, zazwyczaj paczki …Tylko mało sprzedawców wysyła cokolwiek kurierem za 13zł, zazwyczaj paczki zaczynają się od 15 (sam tak wysyłam przez sendit)


Allegro kombinuje jak może żeby się wszyscy sprzedający nie załapali... raczej warto kupować drobne rzeczy jak czujniki czadu itp.
Siajomikwi 8.

Jeszcze dziś do końca dnia jest też darmowa dostawa na dział "Moda" od 40z …Jeszcze dziś do końca dnia jest też darmowa dostawa na dział "Moda" od 40zł dla tych sprzedających, którzy mieszczą się w tych kwotach dostawy. Z wyjatkiem kurierskiej przesyłki - do 11zł.https://allegro.pl/zobacz/darmowa-dostawa-moda?bi_s=allegro_reklama&bi_m=HEADER_Banner&bi_c=8270-2018-Marketing_DarmowaDostawa_Moda&bi_cat=


Dzięki za info o darmowej wysyłce w dziale Moda, skorzystane
Jeśli dzis ustawię jako sprzedawca wysylkę kurierem za 13 zł to automatycznie załapię się do promocji?

EDIT: Od razu aktywuje, więc już nieważne
Edytowane przez: "pekari97" kwi 9.
Hemus90kwi 8.

Tylko mało sprzedawców wysyła cokolwiek kurierem za 13zł, zazwyczaj paczki …Tylko mało sprzedawców wysyła cokolwiek kurierem za 13zł, zazwyczaj paczki zaczynają się od 15 (sam tak wysyłam przez sendit)


Bo jest to specjalnie zrobione, żeby sprzedawcy pokryli część kwoty, a jakby pokryli 99% sprzedawców to by poszli z torbami. Niestety, ale nie ma kuriera za 13 zł. Jedynie po podpisaniu umowy widziałem u kumpla ceny poniżej 13 zł, ale był to pocztex, więc jakość i czas jest raczej kiepski.
Edytowane przez: "Giorgio89" kwi 9.
Było
Bolek_Lolekkwi 8.

Dzięki za info o darmowej wysyłce w dziale Moda, skorzystane


Dodam tylko, że każdy następny weekend od piątku do niedzieli też powinna obowiazywać
Edytowane przez: "Siajomi" kwi 9.
Giorgio89kwi 9.

Bo jest to specjalnie zrobione, żeby sprzedawcy pokryli część kwoty, a jak …Bo jest to specjalnie zrobione, żeby sprzedawcy pokryli część kwoty, a jakby pokryli 99% sprzedawców to by poszli z torbami. Niestety, ale nie ma kuriera za 13 zł. Jedynie po podpisaniu umowy widziałem u kumpla ceny poniżej 13 zł, ale był to pocztex, więc jakość i czas jest raczej kiepski.


U znanego brokera kurier inpostu jest za ok 9.7 brutto. Dodając nawet opakowanie spokojnie można zmieścić się w kwocie 13 zł.
Wegierekkwi 9.

U znanego brokera kurier inpostu jest za ok 9.7 brutto. Dodając nawet …U znanego brokera kurier inpostu jest za ok 9.7 brutto. Dodając nawet opakowanie spokojnie można zmieścić się w kwocie 13 zł.


U inposta musisz jeszcze doliczyć koszt dostarczenia paczki do punktu nadawczego, ewentualnie dopłacić 3 zł za podjazd kuriera.
Na allegro to samo, niby mają umowę na kurier inpost, ale cena nie uwzględnia koszt dojazdu kuriera, który jest płatny.
Giorgio89kwi 9.

U inposta musisz jeszcze doliczyć koszt dostarczenia paczki do punktu …U inposta musisz jeszcze doliczyć koszt dostarczenia paczki do punktu nadawczego, ewentualnie dopłacić 3 zł za podjazd kuriera.Na allegro to samo, niby mają umowę na kurier inpost, ale cena nie uwzględnia koszt dojazdu kuriera, który jest płatny.


Nadaje tak paczki korzystając z brokera i wysyłając InPost ponad rok. Cena 9,7 zł brutto jest kwota ostateczną razem z wliczonym odbiorem paczki przez kuriera.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst