Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowa Alpha Call of Duty: Modern Warfare
254° Zakończono

Darmowa Alpha Call of Duty: Modern Warfare

22
sie 20. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa Alpha Call of Duty: Modern Warfare w najbliższy weekend dla wszystkich posiadaczy PS4
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Może i alfa ale sklep z mikro transakcjamipewnie w 100% zrobiony
VEN20/08/2019 07:10

a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to ni …a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to nie płacisz i jest po problemie.


Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a ci i tak by się cieszyli, że to złoty deszcz.
22 Komentarze
Może i alfa ale sklep z mikro transakcjamipewnie w 100% zrobiony
Mike_O20/08/2019 06:52

Może i alfa ale sklep z mikro transakcjamipewnie w 100% zrobiony


a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to nie płacisz i jest po problemie.
VEN20/08/2019 07:10

a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to ni …a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to nie płacisz i jest po problemie.


Masz rację. Na pewno nie zmienili mechaniki gry pod płatne usługi. Fallout online czy black OPS to przecież takie wspaniałe gry i nikt nie naciska w nich na płatne przedmioty
VEN20/08/2019 07:10

a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to ni …a czy ktoś Ci każe za coś płacić że tak płaczesz ?? Nie chcesz płacić to nie płacisz i jest po problemie.


Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a ci i tak by się cieszyli, że to złoty deszcz.
Cinkito20/08/2019 07:19

Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a …Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a ci i tak by się cieszyli, że to złoty deszcz.


Yup, bo game dev ma cokolwiek wspólnego z mikrotransakcjami. Tym się zajmuje wydawca, wiec to na nim wieszajcie psy.
Lifelover134920/08/2019 07:28

Yup, bo game dev ma cokolwiek wspólnego z mikrotransakcjami. Tym się z …Yup, bo game dev ma cokolwiek wspólnego z mikrotransakcjami. Tym się zajmuje wydawca, wiec to na nim wieszajcie psy.


Przez game dev miałem na myśli ogólnie twórców i wydawców. To że developer pisze to co mu zlecą to jasne.
Cinkito20/08/2019 07:30

Przez game dev miałem na myśli ogólnie twórców i wydawców. To że developer …Przez game dev miałem na myśli ogólnie twórców i wydawców. To że developer pisze to co mu zlecą to jasne.


Z tym, że tutaj uogólnienie jest mocno krzywdzące ze względu na to, ze mikrotransamcjami zajmują się osobne dywizje. Każde studio ma w tym momencie na to osobny team, wiec tym się nawet nie zajmują ekipy robiące gry.
Lifelover134920/08/2019 07:32

Z tym, że tutaj uogólnienie jest mocno krzywdzące ze względu na to, ze mik …Z tym, że tutaj uogólnienie jest mocno krzywdzące ze względu na to, ze mikrotransamcjami zajmują się osobne dywizje. Każde studio ma w tym momencie na to osobny team, wiec tym się nawet nie zajmują ekipy robiące gry.


I tak, i nie. Przecież przez gamedev rozumie się ogólnie tworzenie gier, a nie tylko deweloperów jako takich. Zwykły skrót myślowy. A skoro mikrotransakcje są elementem gry i trzeba je zaimplementować do niej to też się to łapie pod tworzenie gry jak najbardziej.
Cinkito20/08/2019 07:19

Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a …Serio ktoś tego jeszcze broni? Na takie osoby to game dev mógłby szczać, a ci i tak by się cieszyli, że to złoty deszcz.


ale o co Ci chodzi ?? czy ja napisałem że płacę ?? NIE - więc zejdź ze mnie i staraj się czytać ze zrozumieniem - mam wy....ne na płatności w grze i to tylko napisałem w swoim komentarzu, i nie wypłakuje się jak Mike_O
VEN20/08/2019 07:43

ale o co Ci chodzi ?? czy ja napisałem że płacę ?? NIE - więc zejdź ze mnie …ale o co Ci chodzi ?? czy ja napisałem że płacę ?? NIE - więc zejdź ze mnie i staraj się czytać ze zrozumieniem - mam wy....ne na płatności w grze i to tylko napisałem w swoim komentarzu, i nie wypłakuje się jak Mike_O


Tylko dopóki płatności są po to żeby sobie kupić skiny czy coś to spoko, ale jak ktoś gra online i płatności dają dodatkowe bronie czy możliwości i to już robi przewagę to zaczyna się problem A EA (albo inna firma?) już chciała tworzyć taki system, że gracze, którzy nie płacą będą losować głównie osoby płacące żeby "zobaczymy jakie możliwości dają płatne dodatki", więc jak ktoś chce zagrać w taką grę i się pobawić ale nie płacić, a z góry jest na straconej pozycji to jaki to ma sens? Ale wiadomo, najlepiej zlać temat i nie reagować co tylko pozwala na dalsze kroki i pogłębianie różnic pomiędzy płacącymi i nie.
Cinkito20/08/2019 07:50

Tylko dopóki płatności są po to żeby sobie kupić skiny czy coś to spoko, al …Tylko dopóki płatności są po to żeby sobie kupić skiny czy coś to spoko, ale jak ktoś gra online i płatności dają dodatkowe bronie czy możliwości i to już robi przewagę to zaczyna się problem A EA (albo inna firma?) już chciała tworzyć taki system, że gracze, którzy nie płacą będą losować głównie osoby płacące żeby "zobaczymy jakie możliwości dają płatne dodatki", więc jak ktoś chce zagrać w taką grę i się pobawić ale nie płacić, a z góry jest na straconej pozycji to jaki to ma sens? Ale wiadomo, najlepiej zlać temat i nie reagować co tylko pozwala na dalsze kroki i pogłębianie różnic pomiędzy płacącymi i nie.


i właśnie tak czynię - leje na to że inni płacą a ja dostaję z takimi bęcki. Mnie się nigdzie nie spieszy, mam czas i nie mam parcia że muszę być pierwszy. Dla mnie to tylko rozrywka a nie wczuwanie się i przeżywanie :-)
Cinkito20/08/2019 07:37

I tak, i nie. Przecież przez gamedev rozumie się ogólnie tworzenie gier, a …I tak, i nie. Przecież przez gamedev rozumie się ogólnie tworzenie gier, a nie tylko deweloperów jako takich. Zwykły skrót myślowy. A skoro mikrotransakcje są elementem gry i trzeba je zaimplementować do niej to też się to łapie pod tworzenie gry jak najbardziej.


Tak, tylko według ludzi to deweloper jest tym najgorszym. To samo było przy aferze Metro Exdus. Ludzie wieszali psy na deweloperach kiedy on z całą sprawą miał niewiele wspólnego lol. To już chyba stereotyp, ze to dev jest tym najgorszym i trzeba go bić ile wlezie.
Alpha? Co to kurna, jakiś odpowiednik early access? Tylko early access nie tyczy się raczej gier AAA od największych studiów w branży
stark299120/08/2019 08:05

Alpha? Co to kurna, jakiś odpowiednik early access? Tylko early access nie …Alpha? Co to kurna, jakiś odpowiednik early access? Tylko early access nie tyczy się raczej gier AAA od największych studiów w branży


Alpha to takie "pre beta" testy. Po prostu wcześniejsza wersja gry niż beta (według alfabetu greckiego :D). Często stosowana praktyka właśnie u dużych wydawców którzy mają pre order (więc early acces nie ma tam sensu) żeby sprawdzić chociażby stan serwerów pod obciążeniem i wyłapać większe bugi. Jak wiadomo milion graczy znajdzie więcej bugów w godzine, niż testerzy w pól roku
@VEN to świetnie, ale potrafisz wysilić swój mózg i zrozumieć taką abstrakcję, że ktoś inny może mieć inne podejście? I że nawet jak gra dla zabawy to po prostu chce mieć równe szanse?
@Lifelover1349 nie znam afery z metro, zresztą jak piszę ja tutaj miałem na myśli gamedev jako branżę, a nie deweloperów jako takich, którzy nie mają nic do powiedzenia zapewne w temacie mechaniki gry tylko robią co muszą i co mają zlecone.
Lifelover134920/08/2019 07:28

Yup, bo game dev ma cokolwiek wspólnego z mikrotransakcjami. Tym się z …Yup, bo game dev ma cokolwiek wspólnego z mikrotransakcjami. Tym się zajmuje wydawca, wiec to na nim wieszajcie psy.Dev (będący jednoczesnie wydawcą swojej gry) też potrafi wsadzić i ciągle rozbudowywać system mikropłatności w swojej early accessowej grze ... gram w jedno takie "cudeńko" i microsy to element, który się tam najlepiej rozwija. Normalne upgrady to rzadki widok. Uprzedając uwagi, pomimo tego, że gram, to ciągle ich za to (i inne sprawy) jadę, przy każdej okazji
SoulReaver20/08/2019 10:12

Dev (będący jednoczesnie wydawcą swojej gry) też potrafi wsadzić i ciągle r …Dev (będący jednoczesnie wydawcą swojej gry) też potrafi wsadzić i ciągle rozbudowywać system mikropłatności w swojej early accessowej grze ... gram w jedno takie "cudeńko" i microsy to element, który się tam najlepiej rozwija. Normalne upgrady to rzadki widok. Uprzedając uwagi, pomimo tego, że gram, to ciągle ich za to (i inne sprawy) jadę, przy każdej okazji


Gra to F2P czy pełnopłatny tytuł? Bo 99% tych przypadków dotyczy F2P. "Normalne gry", tak jak tutaj omawiane MW jest z segmentu AAA, więc też jest inne podejście.
Cinkito20/08/2019 08:44

@VEN to świetnie, ale potrafisz wysilić swój mózg i zrozumieć taką abstr …@VEN to świetnie, ale potrafisz wysilić swój mózg i zrozumieć taką abstrakcję, że ktoś inny może mieć inne podejście? I że nawet jak gra dla zabawy to po prostu chce mieć równe szanse? @Lifelover1349 nie znam afery z metro, zresztą jak piszę ja tutaj miałem na myśli gamedev jako branżę, a nie deweloperów jako takich, którzy nie mają nic do powiedzenia zapewne w temacie mechaniki gry tylko robią co muszą i co mają zlecone.


a Ty @Cinkito potrafisz wysilić swoje szare komórki że płatności są i będą - więc nie będziesz miał równych szans - ale jak sądzę to nie potrafisz skoro wypisujesz takie brednie
VEN20/08/2019 10:55

a Ty @Cinkito potrafisz wysilić swoje szare komórki że płatności są i będą …a Ty @Cinkito potrafisz wysilić swoje szare komórki że płatności są i będą - więc nie będziesz miał równych szans - ale jak sądzę to nie potrafisz skoro wypisujesz takie brednie


Są i będą bo gracze nic z tym nie robią i płacą i kupują gry, które je mają. Gdyby takie firmy zostały masowo zbojkotowane to szybko musieliby się z tego wycofać. No ale wiadomo, łatwiej napisać, że "i tak będą".
Gierka zapowiada się zacnie. Oby tylko nie przesadzili z mikrotransakcjami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst