Niestety, ta okazja już wygasła
Darmowa dostawa z wniesieniem od 9.06 do 11.06
118° Zakończono

Darmowa dostawa z wniesieniem od 9.06 do 11.06

ZA DARMO15zł Darmowa dostawa DarmowaAgata Meble Okazje
8
cze 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Darmowa dostawa z wniesieniem. Ostatnio zamawiałem i płaciłem około 150zl za dostawę, więc jak ktoś ma coś upatrzone to może skorzystać.
Regulamin promocji:
II. Zasady Promocji1. Promocja polega na zwolnieniu Klienta z kosztów dostawy na Towary (w ramach promocji koszty te pokrywaOrganizator).2. Dostawa Towarów realizowana jest na zasadach zgodnych z Regulaminem Sklepu Internetowego(agatameble.pl/reg…n).

Wysyłka bez promocji:

5. Koszty dostawy »
Koszty dostawy wyliczane są automatycznie przy przyjęciu następujących zasad:

dla zamówień realizowanych za pośrednictwem DHL Express:

 • cena za przesyłkę wynosi od 15 zł do 89 zł za każdą sztukę towaru
 • dodatkowa opłata za „płatność pobraniem” (opcjonalne) - 3,90 zł

dla zamówień realizowanych za pośrednictwem DPD Polska:

 • cena za przesyłkę wynosi od 15 zł do 89 zł za każdą sztukę towaru
 • dodatkowa opłata za „płatność pobraniem” (opcjonalne) - 3,90 zł

dla zamówień realizowanych za pośrednictwem DTS Transport:

 • cena za przesyłkę wynosi od 79 zł do 399 zł za każdą sztukę towaru
 • dodatkowa opłata za „płatność pobraniem” (opcjonalnie) - 20 zł

UWAGI:

 • w miarę możliwości technicznych towary w ramach jednego zamówienia są automatycznie łączone w jedną przesyłkę, co pozwala ograniczyć koszty przesyłki poszczególnych sztuk towaru,
 • cena za przesyłkę ustalana jest automatycznie przez system zależnie od: wagi towaru, wymiarów, przekroczenia standardów przesyłki u przewoźnika, wymogów co do postępowania z przesyłką itp.
 • cena za przesyłkę podana jest przed złożeniem zamówienia (w toku jego realizacji na karcie „Faktura i Dostawa”). W przypadku braku akceptacji kosztów przesyłki, na tym etapie istnieje możliwość przerwania jego składania,
 • cena za dostawę wyliczona w momencie składania zamówienia jest ostateczna,
 • wybór przewoźnika jest możliwy jedynie w przypadku gdy, zgodnie z porozumieniem ze sprzedawcą, obaj przewoźnicy akceptują dany typ towaru (dostępni przewoźnicy dla danego zamówienia są automatycznie wskazywani na karcie „Faktura i Dostawa”, w przypadku braku akceptacji dostępnego przewoźnika, na tym etapie istnieje możliwość przerwania składania zamówienia).
Aktualizacje społecznościowe
Agata Meble OkazjeAgata Meble gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Ciekawe ile będzie zamówień na 10 piętro wiezowca, w którym jest zepsuta winda
Avatar
Usunięty67246
Kasper.Tekiela09/06/2019 19:10

Ciekawe ile będzie zamówień na 10 piętro wiezowca, w którym jest zepsuta wi …Ciekawe ile będzie zamówień na 10 piętro wiezowca, w którym jest zepsuta winda


Bardzo dobrze. Tym półgłówkom którzy dostarczają (Kraków) należy się.
Poza standardowym "rozwaleniem" txt przy copy + paste na peppera pytanie do właścicieli mebli z Agaty - jak jakość/wrażenia po więcej niż 2 latach ?
eter09/06/2019 20:50

Poza standardowym "rozwaleniem" txt przy copy + paste na peppera pytanie …Poza standardowym "rozwaleniem" txt przy copy + paste na peppera pytanie do właścicieli mebli z Agaty - jak jakość/wrażenia po więcej niż 2 latach ?


Mam od nich narożnik zamówiony z dostawą do domu. Przyszedł z pękniętym pojemnikiem na pościel ale to nic, wymienili dosyć szybko. Gorsze było to, że podłokietnik który był uniwersalny na lewą/prawą stronę miał zrobione otwory mimo, że to użytkownik miał zrobić decydując sie w którą stronę będzie wystająca część narożnika i te otwory były zrobione na złość po złej stronie. Reklamacja, przywieźli nowy cały wystający elemt który nie był w tym samym kolorze i miałem kolorową kanapę. Przywieźli drugi - znowu zły kolor. Cały ten opisany powyżej proces trwał ponad pół roku, dramat. Później przyznali się, że faktycznie nie mają już tego koloru i zaproponowali że zrobią nowy narożnik. Po ponad roku przyjechali z nową kanapą, skręcili ją i ogólnie jest wszystko ok jednak uważam że poprzedni narożnik był lepiej wykonany niż obecny - oparcie jest dosyć luźne, powinno robić kąt 90’ z siedziskiem, moje robi lekki kąt ostry i opierając się skrzypi. Drugi raz na pewno bym się zastanowił kupując od nich narożnik. Wiem, poruszająca historia pełna wybuchów i akcji
alhmti09/06/2019 23:13

Mam od nich narożnik zamówiony z dostawą do domu. Przyszedł z pękniętym poj …Mam od nich narożnik zamówiony z dostawą do domu. Przyszedł z pękniętym pojemnikiem na pościel ale to nic, wymienili dosyć szybko. Gorsze było to, że podłokietnik który był uniwersalny na lewą/prawą stronę miał zrobione otwory mimo, że to użytkownik miał zrobić decydując sie w którą stronę będzie wystająca część narożnika i te otwory były zrobione na złość po złej stronie. Reklamacja, przywieźli nowy cały wystający elemt który nie był w tym samym kolorze i miałem kolorową kanapę. Przywieźli drugi - znowu zły kolor. Cały ten opisany powyżej proces trwał ponad pół roku, dramat. Później przyznali się, że faktycznie nie mają już tego koloru i zaproponowali że zrobią nowy narożnik. Po ponad roku przyjechali z nową kanapą, skręcili ją i ogólnie jest wszystko ok jednak uważam że poprzedni narożnik był lepiej wykonany niż obecny - oparcie jest dosyć luźne, powinno robić kąt 90’ z siedziskiem, moje robi lekki kąt ostry i opierając się skrzypi. Drugi raz na pewno bym się zastanowił kupując od nich narożnik. Wiem, poruszająca historia pełna wybuchów i akcjiAkurat narożnika nie planuję- bardziej w zestaw mebli do pokoju celuję, ale że "na wystawie ładnie wygląda" a w realu już co innego (miałem "przyjemność" podobną z kuchennymi meblami z Bodzio - jeździli 3 razy ). Thnx
Mam od nich zestaw mebli młodzieżowych. W wakacje będzie miał 3 lata - wyglada nadal jak nowy mimo intensywnego użytkowania przez nastolatkę. Biurko bez rys, łóżko i materac nadal super. Ja mogę polecić.
Piszecie o meblach jakby to robiła firma Agata Meble. A czy czasem nie jest tak że Agata Meble sprzedają meble różnych producentów ?
MaPy10/06/2019 19:53

Piszecie o meblach jakby to robiła firma Agata Meble. A czy czasem nie …Piszecie o meblach jakby to robiła firma Agata Meble. A czy czasem nie jest tak że Agata Meble sprzedają meble różnych producentów ?


tak jest, mają meble od producentów, oni pośredniczą
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst