Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
108° Zakończono
4
Opublikowano 27 stycznia 2023

Darksiders za 9,03 zł z Węgierskiego Xbox Store @Gra Xbox One

9,03zł17,45zł-48%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.431
3.482

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za 745,00 HUF

Trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, której fabułę zainspirowały wydarzenia opisane w Apokalipsie św. Jana. Tytuł został opracowany przez studio Vigil Games, pod przewodnictwem popularnego autora komiksów, Joe Madureiry.

Fabuła nawiązuje do treści Apokalipsy św. Jana. Wcielamy się w Wojnę, jednego z zapowiedzianych przez ewangelistę Czterech Jeźdźców. Przybywa on na Ziemię, by dokonać jej zniszczenia, ale okazuje się, że został podstępnie zdradzony. W konsekwencji nasz bohater utracił większość swoich mocy. Jakby tego było mało, staje się celem piekielnych i niebiańskich ataków. Osamotniony Wojna wraca na Ziemię i wyrusza, by odzyskać zdolności, odnaleźć zaginionego rumaka i odkryć tajemnicę zdrady.

Akcja dzieje się wprawdzie w niedalekiej przyszłości, ale walczy się klasycznym „slasherowym” arsenałem m.in. mieczem i olbrzymią kosą. Lista jest długa, a dochodzą do niej jeszcze samochody czy jakieś większe przedmioty – heros może je chwycić i rzucić nimi w oponentów. Warto wspomnieć, że autorzy przewidzieli rozliczne ulepszenia. Oprócz standardowych rodzajów broni wraz z postępami stopniowo odzyskujemy dostęp do naszych nadnaturalnych mocy, które bardzo podgrzewają atmosferę.

Rozgrywka opiera się na bieganiu po zróżnicowanych lokacjach i pokonywaniu hord przeciwników, przy czym świat ma otwartą formę i można wracać do już raz oczyszczonych terenów. Prawie bez przerwy jesteśmy w wirze walki, ale od czasu do czasu pojawiają się zadania, przy których trzeba wysilić szare komórki. Grafika w Darksiders: Wrath of War utrzymana jest w unikalnym stylu zapewnionym przez Joe’go Madureirę.Do zakupów w węgierskim MS Store możecie wykorzystać polską kartą płatniczą oraz polski adres rozliczeniowy.
Xbox Więcej szczegółów na Xbox
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Lepiej dołożyć do remastera na XO o ile jest w promce, ale szpil dobry.
  Avatar
  Szczególnie gdy na promo w polskim sklepie jest z reguły za 17,49.

  Albo można kupić kod na Enebie za niecałą dyszkę jakby ktoś potrzebował na cito.
 2. Avatar
  Świetna gra,pamiętam jak ogrywałem na x360...