Darksiders Warmastered Edition [PS4, preorder] za około 64zł @ Amazon.de
273°Zakończono

Darksiders Warmastered Edition [PS4, preorder] za około 64zł @ Amazon.de

10
wrz 8. 2016
Na niemieckim Amazonie możemy zamówić odświeżoną wersję pierwszej części Darksiders - Warmastered Edition w wersji na Playstation 4 za 14,67€ z dostawą do Polski w dniu premiery (25 października).

Cena preorderu w polskich sklepach to 99zł + dostawa.

Mechanika gry, ani fabuła nie zostaną zmienione. Zwiększona zostanie natomiast rozdzielczosć (1080p), otrzymamy stałe 60fps, oraz zostaną poprawione tekstury, cienie i inne efekty.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

10 Komentarzy
93259-Unuvd.jpg
Niemiecka wersja, nieeeee.
Niemieckie wydania gier są...nie...
Nie jest standardem, że gra jest w tym samym wydaniu co do UK/PL? To już nie te czasy chyba, że jest tylko jeden język na płycie (tak mi się przynajmniej wydawało).
Kabanwrz 8. 2016

Nie jest standardem, że gra jest w tym samym wydaniu co do UK/PL? To już n …Nie jest standardem, że gra jest w tym samym wydaniu co do UK/PL? To już nie te czasy chyba, że jest tylko jeden język na płycie (tak mi się przynajmniej wydawało).Na pewno Lego jest multi języczne.
Niemieckiej wydania gier posiadają polskie napisy. Miałem 5 sztuk z amazona.de no było tam nawet wzmianki o pl wersji językowej po włożeniu do konsoli zaskoczenie w każdej z gier pl język.
Niemiecka wersja Dooma na Xbox One posiada polskie napisy, oraz dubbing i nie jest ocenzurowana :7 Jak ktos nie patrzy z tylu na okladke to przezyje :d
Edytowane przez: "invisible" wrz 9. 2016
mc.creewrz 9. 2016

Niemieckiej wydania gier posiadają polskie napisy. Miałem 5 sztuk z a …Niemieckiej wydania gier posiadają polskie napisy. Miałem 5 sztuk z amazona.de no było tam nawet wzmianki o pl wersji językowej po włożeniu do konsoli zaskoczenie w każdej z gier pl język.
W "giermanii"(R) na język polski już się przygotowali - teraz pewnie będą dodawać arabski do każdej gry.
grzegowrz 8. 2016

Niemieckie wydania gier są...nie...Nie zawsze - czasem tylko okładka jest "gier-mańska"(R).
Miesiuwrz 10. 2016

Nie zawsze - czasem tylko okładka jest "gier-mańska"(R).


Właściwie o te tłumaczone okładki mi chodziło
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst