Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Darksiders 1 + 2 PC Steam
333°

Darksiders 1 + 2 PC Steam

13,31złEneba Okazje
3
wrz 14. 2020
Darksiders Warmastered Edition (5.12):
eneba.com/ste…bal

Darksiders 2 (Deathinitive Edition) (8.19):
eneba.com/ste…bal

Darksiders Warmastered Edition to odświeżona wersja przygodowej gry akcji Darksiders z 2010 roku. Pierwowzór opracowało studio Vigil Games, a za remaster odpowiada firma Nordic Games.

W kampanii Darksiders: Warmastered Edition nie zmieniło się praktycznie nic. Wcielamy się w Wojnę, czyli jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Staje się on ofiarą spisku, który doprowadza go do przedwczesnego zainicjowania końca świata i wywołania wojny między piekłem a niebem.

Darksiders II: Deathinitive Edition to odświeżona wersja gry Darksiders II zawierająca w sobie nie tylko liczne usprawnienia względem pierwowzoru, ale także wszystkie dodatki oraz rozszerzenia tytułu, jakie do tej pory się pojawiły. Za wydanie produkcji odpowiada Nordic Games, które przejęło markę po upadku THQ.

Gracz wciela się w Śmierć - jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, starając się jednocześnie pomóc jednemu ze swych braci, czyli Wojnie, który znalazł się w poważnych tarapatach. Rozpoczynając wojaże w zaświatach, nie tylko próbujemy rozgryźć powstałą intrygę, ale także zmierzyć się z własnymi problemami i słabościami.

Źródło: gry-online.pl/gry…0b5
Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
3 Komentarze
Cebula, bo było taniej :V
Kto nie ma gry, to polecam. Moja ulubiona.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst