Niestety, ta okazja już wygasła
DARKEST DUNGEON ANCESTRAL EDITION PL PS4
187° Zakończono

DARKEST DUNGEON ANCESTRAL EDITION PL PS4

29,99zł 5,90zł Allegro Okazje
7
187° Zakończono
DARKEST DUNGEON ANCESTRAL EDITION PL PS4
cze 27.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: Polska.

Darkest Dungeon Ancestral Edition zawiera podstawową wersję gry oraz dodatki „The Crimson Court” i „The Shieldbraker” oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry.


Jak wygląda przepis na klasycznego RPG-a? Bierzemy opuszczone pradawne lochy. Dodajemy zastępy potworów i innych szkaradztw. W sam środek wkładamy bohaterską drużynę, a całość doprawiamy turowym systemem walki.

Darkest Dungeon jest w wielu aspektach grą nietuzinkową. Mamy co prawda często spotykane w tego typu produkcjach mroczne lochy, w których każda żywa istota tylko czeka, by sprawdzić jak szybko zdoła zagryźć prowadzonych przez nas bohaterów. Jednakże sam system rozgrywki wprowadza bardzo ciekawe i rzadko spotykane elementy. Olbrzymie znaczenie będzie miał stan emocjonalny naszych herosów, którzy choć zakuci w stalowe pancerze, nerwy niestety wykonane mają z mniej trwałych materiałów. Przerażające wydarzenia przeżyte w Lovecraftowskich sceneriach zostawiają trwałe ślady w psychice członków naszej drużyny. Zadaniem gracza jest stałe pilnowanie tego, jak jego bohaterowie radzą sobie z poziomem stresu i narastającymi fobiami.

Innym znakiem rozpoznawczym Darkest Dungeon jest turowy system walki. Gracz musi zwracać uwagę na właściwe dobieranie formacji, ostrożnie planować każdy ruch i przewidywać jego konsekwencje. Piekielne maszkary to oczywiście główni przeciwnicy, ale na bohaterów czyhają także zmyślne pułapki oraz… ich towarzysze broni, którzy w każdej chwili mogą postradać zmysły i zwrócić się przeciwko swym kompanom.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
7 Komentarzy
Przecież miałes już jedna taka okazje nie mogłeś edytować? Sprzedawca się zmienił?
Momek28/06/2020 01:54

Przecież miałes już jedna taka okazje nie mogłeś edytować? Sprzedawca się z …Przecież miałes już jedna taka okazje nie mogłeś edytować? Sprzedawca się zmienił?


sprzedawca się nie zmienił tylko temat ma ponad dwa tygodnie i nie mogę edytować zresztą nie wiem czy oni by chcieli stary temat podbijać
Edytowane przez: "megalodon" cze 28.
Szkoda że nie ma paczkomatu :/ ale okazja na plus
Cero_Ravol28/06/2020 16:06

Szkoda że nie ma paczkomatu :/ ale okazja na plus


ale tak czy owak możesz kupić
megalodon28/06/2020 17:07

ale tak czy owak możesz kupić


Niby tak, ale nie ma nic ciekawego do dobrania a bez paczkomatu za free sie nie zwróci więc też bez sensu
Cena od roku chyba juz taka sama. Po co wrzucac takie smiecio promki?
Qunik29/06/2020 18:38

Cena od roku chyba juz taka sama. Po co wrzucac takie smiecio promki?


po to żeby ludzie kupywali
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst