Niestety, ta okazja już wygasła
   DARKEST DUNGEON ANCESTRAL EDITION PL NOWA PS4
   113° Zakończono

   DARKEST DUNGEON ANCESTRAL EDITION PL NOWA PS4

   8
   wrz 24.

   Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

   Darkest Dungeon Ancestral Edition zawiera podstawową wersję gry oraz dodatki „The Crimson Court” i „The Shieldbraker” oraz cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry.

   Jak wygląda przepis na klasycznego RPG-a? Bierzemy opuszczone pradawne lochy. Dodajemy zastępy potworów i innych szkaradztw. W sam środek wkładamy bohaterską drużynę, a całość doprawiamy turowym systemem walki.

   Darkest Dungeon jest w wielu aspektach grą nietuzinkową. Mamy co prawda często spotykane w tego typu produkcjach mroczne lochy, w których każda żywa istota tylko czeka, by sprawdzić jak szybko zdoła zagryźć prowadzonych przez nas bohaterów. Jednakże sam system rozgrywki wprowadza bardzo ciekawe i rzadko spotykane elementy. Olbrzymie znaczenie będzie miał stan emocjonalny naszych herosów, którzy choć zakuci w stalowe pancerze, nerwy niestety wykonane mają z mniej trwałych materiałów. Przerażające wydarzenia przeżyte w Lovecraftowskich sceneriach zostawiają trwałe ślady w psychice członków naszej drużyny. Zadaniem gracza jest stałe pilnowanie tego, jak jego bohaterowie radzą sobie z poziomem stresu i narastającymi fobiami.

   Innym znakiem rozpoznawczym Darkest Dungeon jest turowy system walki. Gracz musi zwracać uwagę na właściwe dobieranie formacji, ostrożnie planować każdy ruch i przewidywać jego konsekwencje. Piekielne maszkary to oczywiście główni przeciwnicy, ale na bohaterów czyhają także zmyślne pułapki oraz… ich towarzysze broni, którzy w każdej chwili mogą postradać zmysły i zwrócić się przeciwko swym kompanom.
   Aktualizacje społecznościowe
   Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

   Grupy

   8 Komentarzy
   Normalna cena
   Gra super ale cena już niestety nie.
   A ja sobie skorzystałem, grałem na pc w podstawkę i polecam jak się ma nerwy do czasami nieprzewidywalnych sytuacji
   To prawda że zaczynając pierwszy raz grę lepiej grać bez DLC? Z nimi podobno gra jest jeszcze dużo trudniejsza.
   2 sztuki zostały
   Roswell24/09/2019 17:06

   To prawda że zaczynając pierwszy raz grę lepiej grać bez DLC? Z nimi pod …To prawda że zaczynając pierwszy raz grę lepiej grać bez DLC? Z nimi podobno gra jest jeszcze dużo trudniejsza.


   Chyba tak. Gra jest trudna, trzeba ją poznać żeby dobrze szło a z dodatkami jest więcej do poznawania i trochę zmienia się strategia.
   Edytowane przez: "punisher999" wrz 24.
   Ja nie wyobrażam sobie gry bez muszkieterki
   zmienili cenę na 49,99. Akurat monety mi się uzbierały i pyk :). Dzięki!
   Edytowane przez: "SebastianKisiel" wrz 25.
   Prześlij Komentarz
   Avatar
   @
    Tekst