Niestety, ta okazja już wygasła

Dandyhorse- rabaty na koła rowerowe 10-15%

lis 19. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć. Waszawska firma dandyhorse produkująca koła z okazji blackfriday obniżyła cenę na większość swoich kompletów kół o 10-15%.
Koła zbierają świetne opinie w prasie branżowej, chłopaki są pasjonatami i ciągle udoskonalają swoje produkty.
Jeśli szukacie kół to może być dobry moment, bo przez szalejącą inflację i coraz droższe części z chin oraz drożejący transport będzie już tylko drożej.

Uwaga- wysyłka kół nastąpi w styczniu/lutym 2022 (więcej info poniżej)

Przykłady: (Wszystkie modele znajdziecie na stronie)

Mezon 30 Trail:
Nowoczesne aluminiowe koła MTB, szerokość wewnętrzna obręczy 30mm, taniej o 10%
shop.dandyhorse.cc/mezon30_trail

Kwazar GT Enduro
Karbonowe koła do Enduro- taniej o 15%
shop.dandyhorse.cc/kwazar_gt_enduro

Pozytron 44 SL- Szosowe koła pod tarcze o stożku 44mm- taniej o 10%
shop.dandyhorse.cc/pozytron44_sl_disc


Pozytron 25- Aluminiowe koła o stożku 25mm- taniej o 15%
shop.dandyhorse.cc/pozytron25_spx


Informacja z FB Dandyhorse:

Ostatnio mieliśmy niestety przestój związany z pandemią COVID-19. Te dwa tygodnie, kiedy produkcyjna część naszej pracowni była zamknięta wykorzystaliśmy między innymi na to, żeby pomyśleć nad naszą ofertą na przyszły rok oraz formą promocji wpisującej się w kapitalistyczną tradycję, czarowi której co roku ulegamy.
Pewnym jest, że podniesienie cen wszystkich kompletów w przyszłym roku będzie nieuniknione - co w tym roku staraliśmy się odwlekać tak długo, jak to możliwe. Rosnące ceny surowców, wysoka inflacja, słaby kurs złotego oraz coraz wyższe opodatkowanie przedsiębiorców nie mogą pozostać bez wpływu na ceny detaliczne.
Odpowiadając na liczne w ostatnim czasie zapytania o Black Friday - od nadchodzącego piątku 19.11 proponujemy wszystkie nasze komplety z rabatem 10%, a wybrane 15% przez cały tydzień.
Od razu zastrzegamy, że choćby z powodu wspomnianej wcześniej przerwy w produkcji mamy sporo zaległości, które będziemy musieli nadrobić. Wszystkie komplety zamówione w promocji będziemy realizować w styczniu/lutym 2022. Oferty promocyjnej nie kierujemy do osób, które potrzebują kół „na wczoraj”, tylko do tych, którzy przez ostatni rok planowali zakup kół na kolejny sezon.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Cyber Monday 2022
Najlepsze komentarze
33 Komentarze
Prześlij Komentarz