Damskie, zamszowe botki za 144zł, męskie półbuty za 160zł @ Gino Rossi
89°Zakończono

Damskie, zamszowe botki za 144zł, męskie półbuty za 160zł @ Gino Rossi

7
lut 20.

Promocja przedłużona.

W Gino Rossi:Powyższe ceny uzyskamy po wpisaniu kodu: SALE20.

Męskie buty są już niedostępne online, ale z promocji można skorzystać w sklepie stacjonarnym - są jeszcze dostępne w wielu lokalizacjach i rozmiarach.

Odbiór w sklepie stacjonarnym gratis.
Dostawa poniżej 150zł jest płatna 9,90zł.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Dostępne także damskie nubukowe botki w kilku rozmiarach za 160zł KLIK
"z promocji można skorzystać w sklepie stacjonarnym"

Czyli jak?
W sklepie przy ladzie podajemy kod do obniżki?
koobalut 19.

"z promocji można skorzystać w sklepie stacjonarnym"Czyli jak? W sklepie p …"z promocji można skorzystać w sklepie stacjonarnym"Czyli jak? W sklepie przy ladzie podajemy kod do obniżki?Chyba nie trzeba nic podawać, po prostu w kasie naliczą rabat.
zorkalut 19.

Chyba nie trzeba nic podawać, po prostu w kasie naliczą rabat.Skoro na stronie rabat nie nalicza się z automatu a dopiero po wpisaniu kodu, to podejrzewam że stacjonarnie z tego nic nie będzie...

EDIT:
wygląda na to, że tylko e-sklep
688002-AJurQ.jpg
Edytowane przez: "kooba" lut 19.
koobalut 19.

Skoro na stronie rabat nie nalicza się z automatu a dopiero po wpisaniu …Skoro na stronie rabat nie nalicza się z automatu a dopiero po wpisaniu kodu, to podejrzewam że stacjonarnie z tego nic nie będzie...EDIT:wygląda na to, że tylko e-sklep[Obrazek]Stacjonarnie również --> regulamin
zorkalut 19.

Stacjonarnie również --> regulamin


OK, z tym,że trzeba mieć jakąś kartę Gino Rossi:

4. Rabat w sklepie stacjonarnym o wartości 20%, zostanie przyznany podczas finalizacji zakupu przy kasie, jeżeli dotyczy produktów wymienionych w § 1 w punkcie 4 przy okazaniu karty Gino Rossi.
koobalut 19.

OK, z tym,że trzeba mieć jakąś kartę Gino Rossi:4. Rabat w sklepie stac …OK, z tym,że trzeba mieć jakąś kartę Gino Rossi:4. Rabat w sklepie stacjonarnym o wartości 20%, zostanie przyznany podczas finalizacji zakupu przy kasie, jeżeli dotyczy produktów wymienionych w § 1 w punkcie 4 przy okazaniu karty Gino Rossi.Pewnie można założyć w sklepie.
Tutaj można dołączyć do klubu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst