Damskie buty Trespass Nomad DLX za 183zł (rozm.37-40) @ Toursport

Obowiązuje do 08/07/2022cze 20. 2022
Damskie buty Trespass Nomad DLX za 183,20zł z kodem rabatowym i darmową dostawą.
Ceny w innych sklepach od 368zł.

  • 40 dni na zwrot na koszt własny - KLIK
  • Możliwość płatności PayPo - zapłać 30 dni później

Dostępne rozmiary: 37-40.

Technologie:

DLX Membrane - techniczna membrana marki Trespass która zapewnia bardzo dobrą ochronę przed wiatrem, deszczem i śniegiem, przy zachowaniu wysokiej wydajności przy odprowadzaniu nadmiaru pary wodnej, nawet podczas intensywnego wysiłku.

DLX
- kolekcja DLX to specjalnie wybrana gama produktów najwyższej jakości, zapewniających wyjątkową wydajność podczas użytkowania oraz cechują się ciekawym sportowym wyglądem.

Vibram - to włoska marka produkująca sprawdzone podeszwy dla firm obuwniczych na całym świecie. Charakteryzują się się niezwykłą trwałością, używane są m.in. w butach Trespass w wyższych modelach marki. Można jest spotkać w butach turystycznych niskich oraz wysokich górskich i w kolekcji miejskiej, sportowej. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność podczas marszu. Występuje w ponad 50 rodzajach, każdy z nich przeznaczony jest do użytkowania w innych warunkach atmosferycznych i podłożowych. Podeszwy marki Vibram nie powinny być użytkowane w warunkach miejskich, gdyż struktura asfaltu i betonu używana na drogach i chodnikach, szybciej niszczy ten górski typ podeszwy.

Phylon - to niezwykle lekka pianka stosowana w butach Trespass, którą wykonuje się z tworzywa sztucznego.

546314-cM4Pb.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz