Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Damskie buty Nike Waffle One za 180 zł (r. 36.5 - 41) @snipes

lip 22. 2022
Damskie buty Nike Waffle One za 180 zł

Dostawa 20 zł, zwrot darmowy.

Kolejna, najniższa cena to 380 zł w sklepie Nike


Model Nike Waffle One to nowa odsłona kultowych butów Waffle. To idealny balans pomiędzy tradycyjnymi butami Nike do biegania a innowacyjnością. Plastikowe wzmocnienie zapiętka dodaje energii, a przezroczysta siateczka i miękki zamsz nadają nowoczesny charakter. Nowa sprężysta podeszwa środkowa ma tradycyjny kształt klina, a ulepszona podeszwa zewnętrzna z modelu Waffle odpowiada za lepsze wsparcie i niewiarygodną przyczepność.


Zalety

  • Cholewka składa się z różnych materiałów: przezroczystej siateczki i miękkiego zamszu, co nadaje jej ciekawszy, różnorodny wygląd. Wyeksponuj swoje skarpety.
  • Dwuwarstwowa podeszwa środkowa zachowała tradycyjny kształt znany z modelu Waffle, ale jest wykonana z nowej pianki zapewniającej większą miękkość i amortyzację.
  • Unowocześnione wzmocnienie zapiętka z TPU nadaje całości dynamiczny wygląd oraz zwiększa wsparcie i odpowiada za zwrot energii, a zygzakowate szwy wprowadzają zawadiacki styl z elementem DIY.
  • Kultowa gumowa podeszwa zewnętrzna modelu Waffle została ulepszona o nowe profilowane wypustki zwiększające wsparcie, przyczepność i trwałość.
  • Kołnierz o niskim profilu wyróżnia się delikatnymi krawędziami i brakiem szwów, zapewnia stylowy wygląd i wygodę.

Zdjecia ze Snipes
558353_1.jpg558353_1.jpg558353_1.jpg


Zdjęcia z Nike
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze