Niestety, ta okazja już wygasła
Dalmierz laserowy Bosch Zamo III @Leroy Merlin + karta podarunkowa 50zł
142° Zakończono

Dalmierz laserowy Bosch Zamo III @Leroy Merlin + karta podarunkowa 50zł

7
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa oferta w Leroy Merlin.

Przy zakupie Dalmierza laserowego Bosch Zamo III otrzymamy kartę podarunkową na zakupy 50pln.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów lub 24.12.
Według Ceneo 175 od LM to najniższa cena na rynku.

info o ofercie z newslettera.
Aktualizacje społecznościowe
Bosch Okazje

Grupy

7 Komentarzy
ładny, szkoda że zrezygnowali z tego przesuwanego zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem.
Fajna sprawa. Mam poprzedni model Zamo II i rewelacyjnie sprawdził się podczas urządzania mieszkania.
Trochę niepokojąca jest tolerancja pomiaru +/-3mm. Jak się robi pomiar pod zabudowę to może być kiepsko. Czy ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia ?
Kalcio21/11/2019 23:49

Trochę niepokojąca jest tolerancja pomiaru +/-3mm. Jak się robi pomiar pod …Trochę niepokojąca jest tolerancja pomiaru +/-3mm. Jak się robi pomiar pod zabudowę to może być kiepsko. Czy ktoś ma jakieś negatywne doświadczenia ?


Nie wiem z jakich urządzeń korzystają stolarze, ale dla mnie większym problemem były krzywe ściany. Delikatny ruch urządzeniem czy przesunięcie go po ścianie, przesuwa punkt w inne miejsce. A tam inna krzywizna i już pomiar się zmienia. Mam kilka miar taśmowych i o tak dokładnych pomiarach można pomarzyć. Jeśli potrzebujesz tylko zaplanować rozkład pomieszczeń, to taki laser jest super. Jeśli chcesz zrobić coś bardzo dokładnie, mierzysz kilka razy, potwierdzasz wyniki innymi metodami. Ja przy pomocy Zamo II zaprojektowałem całą łazienkę z dokładnością do 1 mm, a wszystkie gresy i otwory w nich były wożone do cięcia wodą na podstawie moich projektów. Wyszło idealnie, nie było żadnych poprawek.
Ktośtaki22/11/2019 11:35

Nie wiem z jakich urządzeń korzystają stolarze, ale dla mnie większym pro …Nie wiem z jakich urządzeń korzystają stolarze, ale dla mnie większym problemem były krzywe ściany. Delikatny ruch urządzeniem czy przesunięcie go po ścianie, przesuwa punkt w inne miejsce. A tam inna krzywizna i już pomiar się zmienia. Mam kilka miar taśmowych i o tak dokładnych pomiarach można pomarzyć. Jeśli potrzebujesz tylko zaplanować rozkład pomieszczeń, to taki laser jest super. Jeśli chcesz zrobić coś bardzo dokładnie, mierzysz kilka razy, potwierdzasz wyniki innymi metodami. Ja przy pomocy Zamo II zaprojektowałem całą łazienkę z dokładnością do 1 mm, a wszystkie gresy i otwory w nich były wożone do cięcia wodą na podstawie moich projektów. Wyszło idealnie, nie było żadnych poprawek.


No i właśnie o takie empiryczne komentarze chodzi. Jeżeli dalmierz sprawdza się w praktyce to najważniejsze. Dzięki
Jak ta kartę podarunkowa otrzymać?
Rado_Olsztyn27/11/2019 20:16

Jak ta kartę podarunkowa otrzymać?


Upominasz sie przy kasie a oni zapewne kaza isc z paragonem do informacji a tamci kaza podpisac formularz i wydadza. Tak to zawsze wczesniej dzialalo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst