Niestety, ta okazja już wygasła
Dafi filtry do butelki 2szt.+nakrętka @Biedronka
364° Zakończono

Dafi filtry do butelki 2szt.+nakrętka @Biedronka

19,49zł29,99zł-35%Biedronka Okazje
21
cze 4. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zakup w Biedronkce w promocji 1+1 za 70% - 2 filtry do butelki + wymienna zakrętka. Przy zakupie 2 op. wychodzi 19.49 zł/op., także myślę, że dobra cena.
Cena regularna 29,99 zł (obecnie też za tyle w Rossmann a bywa w promocji za 23,99 zł)

Stały u mnie na kartonowych stoiskach przy kasie, akcja ogólnopolska.

Z regulamunu wynika, że butelki także rabatuje :DDD
"311136 BUTLEKA 0,7L Z 2 FILTRAMI"


Opis:
2 filtry do butelki + wymienna zakrętka. 1 filtr = 150 litrów czystej wody. Zapomnij o kupowaniu jednorazowych butelek. Korzystając z butelki wielokrotnego użytku dbasz o środowisko naturalne. Każda niewyrzucona butelka oznacza, ze do otoczenia trafia mniej CO2, mniej paliwa zostanie zużyte na produkcję, transport i utylizację tworzyw sztucznych.

Obrotowy datownik sprawi, że nie zapomnisz o terminowej wymianie filtra. Ustaw przybliżoną datę jego wymiany przypadającą za miesiąc od pierwszego użycia. Wskaźnik znajdujący się pomiędzy gwintem a nakrętką butelki, pozwala na śledzenie daty ważności filtra przy każdorazowym jej napełnieniu.

Filtr węglowy usuwa z wody kranowej zawarty w niej chlor oraz związki organiczne.

Wyprodukowany w 100% z naturalnych składników. 100% organiczny z łupin orzech kokosowego. Pozostawia w wodzie ciemne minerały.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

21 Komentarzy
Zapas na 600 litrów wody? Przez całe życie tyle nie wypiłem.
Hwdpcze 4. 2018

Zapas na 600 litrów wody? Przez całe życie tyle nie wypiłem.


W domu mamy 3 takie butelki, córka do szkoły, ja na spacery z wózkiem, rower czy rolki, no i druga córka ma tez swoja. Przynajmniej nie śmiecimy plastikami, bo sporo by ich było
Mi to czasem te 150 litrów miesięcznie nie starcza
Ciekawe czy i butelki wejdą w promocje
Ogólnopolska? Jaka Biedronka?....
Edytowane przez: "sedi11" cze 4. 2018
Ja nie wiem gdzie to znajdujecie, ani Lego ani dafi w sumie to w żadnej nic nie ma takiego w okolicy
2litry dziennie to minimum przy takiej pogodzie jak obecnie.
Razy 30 dni = 60 litrów.
Przy wysiłku fizycznym to nawet i 5 litrów bywa mało.
Nic tylko is kupować.
Sam od 2 lat nie kupiłem PET butli. Choć tyle planeta Ziemia ma lżej.
sedi11cze 4. 2018

Ogólnopolska? Jaka Biedronka?....


Tak.ogólnopolska, bo to promocja 1+1za 70%.

Znalazłam je przy kasach na kartonowych stoiskach. Butelek u mnie nie bylo wiec nie próbowałam. Nie byłam.pewna czy wejdą bo na czytniku pisalo zestaw 2 filtrów - tak.pisało tez w regulaminie, ale kod z regulaminu był inny niż na opakowaniu. Wzięłam na próbę na osobny paragon, weszło, no to zapłaciłam
iwa552cze 4. 2018

Ciekawe czy i butelki wejdą w promocjeZ regulaminu wynika że tak "311136 BUTLEKA 0,7L Z 2 FILTRAMI"
Da się to nakręcić na zwykłą butelkę?
mmxv04/06/2018 20:58

2litry dziennie to minimum przy takiej pogodzie jak obecnie.Razy 30 dni = …2litry dziennie to minimum przy takiej pogodzie jak obecnie.Razy 30 dni = 60 litrów.Przy wysiłku fizycznym to nawet i 5 litrów bywa mało.Nic tylko is kupować.Sam od 2 lat nie kupiłem PET butli. Choć tyle planeta Ziemia ma lżej.


To skąd czerpiesz wodę?
mmxvcze 5. 2018

Ze Szczecina 😜


Kranówa bee
Kupione, Gdańsk Czerwony Dwór, dzięki!
Lego też tam chyba widziałam
Edytowane przez: "wahnsinn" cze 5. 2018
Michal_Wojtowiczcze 4. 2018

Da się to nakręcić na zwykłą butelkę?


Jak by co
Bierzemy jakąś butelkę po Kubusiu Play ( taka z niekapkiem)
Odkręcamy cała nakrętkę
Wkładamy filtr
Zakręcamy
Mamy butelkę filtrującą która jest o tyle gorsza że niby "reaguje z wodą " a ta Dafi nie reaguje
930512-oPh5E.jpgButelki też w extra cenie
Trochę poczytałem i wydaje mi się, że lepiej kupić butelkę Brita Fill & Go Vital, bo kiedyś widziałem w Biedronce te butelki z Dafi i ku mojemu zaskoczeniu wydały mi się bardzo szajsowate, tzn. grubością dorównują butelkom PET (Coca-coli na przykład). Nie można ich myć w zmywarce ani wyparzać, pewnie ze względu na bardzo cienkie tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane. Wiąże się to też z ryzykiem zanieczyszczeń, uszkodzeń mechanicznych i rozwojem na jej powierzchni grzybów i pleśni. Dlatego producent zaleca wymianę butelki na nową co 900 cyklów (filtrowań), czyli 450 litrów, więc nie jest taka superekologiczna.

Co sądzicie?

Edit: Nie wiem jaką grubość tworzywa sztucznego ma ta Brita, ale chyba grubszą, skoro bezpiecznie można ją myć w zmywarce.
Edit 2.: Brita wykonana jest z tworzywa o nazwie Tritan, a Dafi nie mogę znaleźć z czego została wykonana.
Edytowane przez: "MazuLuka" cze 5. 2018
MazuLuka05/06/2018 15:20

Trochę poczytałem i wydaje mi się, że lepiej kupić butelkę Brita Fill & …Trochę poczytałem i wydaje mi się, że lepiej kupić butelkę Brita Fill & Go Vital, bo kiedyś widziałem w Biedronce te butelki z Dafi i ku mojemu zaskoczeniu wydały mi się bardzo szajsowate, tzn. grubością dorównują butelkom PET (Coca-coli na przykład). Nie można ich myć w zmywarce ani wyparzać, pewnie ze względu na bardzo cienkie tworzywo sztuczne, z którego zostały wykonane. Wiąże się to też z ryzykiem zanieczyszczeń, uszkodzeń mechanicznych i rozwojem na jej powierzchni grzybów i pleśni. Dlatego producent zaleca wymianę butelki na nową co 900 cyklów (filtrowań), czyli 450 litrów, więc nie jest taka superekologiczna.Co sądzicie?Edit: Nie wiem jaką grubość tworzywa sztucznego ma ta Brita, ale chyba grubszą, skoro bezpiecznie można ją myć w zmywarce.Edit 2.: Brita wykonana jest z tworzywa o nazwie Tritan, a Dafi nie mogę znaleźć z czego została wykonana.

Mam obie Dafi jest ciensza, ale z tego względu że musisz ją naciskać żeby się napić, nie mogłaby być sztywna. Brita natomiast jest z twardego plastiku i grubszego, nie potrzebujemy jej gniesc żeby się napić i lepiej mi się pije z Brity. Tylko że brita o wiele droższa i nie ma na nią promocji praktycznie wcale
maciejo93cze 5. 2018

Mam obie Dafi jest ciensza, ale z tego względu że musisz ją naciskać żeby s …Mam obie Dafi jest ciensza, ale z tego względu że musisz ją naciskać żeby się napić, nie mogłaby być sztywna. Brita natomiast jest z twardego plastiku i grubszego, nie potrzebujemy jej gniesc żeby się napić i lepiej mi się pije z Brity. Tylko że brita o wiele droższa i nie ma na nią promocji praktycznie wcale


Dzięki za odpowiedź
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst