Czytnik eBooków Onyx Boox i65s za 249zł z wysyłką @ Redcoon
20°Zakończono

Czytnik eBooków Onyx Boox i65s za 249zł z wysyłką @ Redcoon

Pepper 0
sie 7. 2014
Czytnik eBooków to urządzenie, które skłania ku sobie coraz więcej użytkowników. Tańsze książki, niska waga i wygoda z korzystania skłania wielu moli książkowych do porzucenia papieru na rzecz ekranu z e-inkiem.

W aktualnym 'Hot Dealu' w sklepie Redcoon czynik Onyx Boox i65s (6') w kolorze niebieskim kupimy za 249zł z darmową wysyłką (cena w innych sklepach to około 350zł).

Urządzenie posiada 6 calowy ekran wykonany w technologii E-ink o rozdzielczości 800x600px, 4GB pamięci na książki (ogromna ilość, ponieważ jedna książka waży kilka MB!) a dodatkowo możemy rozbudować pamięć o karty micro SD, port USB za pomocą którego odbywa się wymiana danych (możliwa również za pomoc wbudowanego Wifi) oraz ładowanie. Czytnik obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty książek elektronicznych a więc: EPUB, PDF, TXT, JPG a także pliki MP3.

Sam posiadam podobne urządzenie od kilku lat i to był strzał w dziesiątkę! Komfort czytania jest bardzo wysoki a małe wymiary pozwalają na noszenie naszej eKsiążki zawsze i wszędzie - co przy wielkich tomiszczach ciężkie jest w komunikacji publicznej.

Recenzja: dobreprogramy.pl/Czy…tml

Promocja trwa do 11 sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst