Niestety, ta okazja już wygasła
Czekolada Ritter Sport 250g
-71° Zakończono

Czekolada Ritter Sport 250g

8,99złLidl Okazje
4
-71° Zakończono
Czekolada Ritter Sport 250g
maj 15. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu w Mielcu dobra cena na czekoladę Ritter Sport. Cena za 100g wychodzi 3.60. W porównaniu do standardowej czyli 4.99 myślę, że dobra okazja. Promka raczej lokalna.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
4 Komentarze
Kupiłem rok temu tą czekoladę w Lidlu ciesząc się jak głupi, że tak tanio dobra czekolada. Niestety jej smak był przeciętny, pomyślałem - pewnie dla Polaków dają gorszą, albo jest gorsza niż w promocji. Więc miesiąc później pojechałem do Berlina (nie tylko po czekoladę) i specjalnie poszedłem do sklepu z czekoladami Ritter. Kupiłem kilka czekolad, wszystkie były przeciętne. Nie widzę nic szczególnego w czekoladach tej firmy - Lindt robi według mnie dużo lepsze.
TheSlavicOne15/05/2019 13:09

Kupiłem rok temu tą czekoladę w Lidlu ciesząc się jak głupi, że tak tanio d …Kupiłem rok temu tą czekoladę w Lidlu ciesząc się jak głupi, że tak tanio dobra czekolada. Niestety jej smak był przeciętny, pomyślałem - pewnie dla Polaków dają gorszą, albo jest gorsza niż w promocji. Więc miesiąc później pojechałem do Berlina (nie tylko po czekoladę) i specjalnie poszedłem do sklepu z czekoladami Ritter. Kupiłem kilka czekolad, wszystkie były przeciętne. Nie widzę nic szczególnego w czekoladach tej firmy - Lindt robi według mnie dużo lepsze.


Każdy ma inne "podniebienie".Jednemu posmakuje,drugiemu nie.Skoro za nią nie przepadasz nie kupuj
Lapierre9215/05/2019 13:31

Każdy ma inne "podniebienie".Jednemu posmakuje,drugiemu nie.Skoro za nią n …Każdy ma inne "podniebienie".Jednemu posmakuje,drugiemu nie.Skoro za nią nie przepadasz nie kupuj


Skoro mi nie smakuje mogę wyrazic swoją subiektywną opinię:)
Zapomniałem wspomnieć, że wtedy w Lidlu była po bodajże 5,99
Edytowane przez: "TheSlavicOne" maj 15. 2019
Gust jak dupa - każdy ma swoją
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst