Niestety, ta okazja już wygasła
Czekolada mleczna Wedel 220g LIDL Lublin
507° Zakończono

Czekolada mleczna Wedel 220g LIDL Lublin

5,99zł8,99zł-33%Lidl Okazje
11
507° Zakończono
Czekolada mleczna Wedel 220g LIDL Lublin
sie 8. 2020Dostępność Lubelskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witajcie Cebule.
Jest to moja pierwsza wstawka więc nie bijcie zbyt mocno jak coś niepoprawnie zrobiłem.

Jak w tytule, napatoczyłem się na czekoladę Wedla 220g dosłownie po wejściu do Lidla na takich stoiskach jak są np. produkty świąteczne już po świętach itp. z ceną po 8.99zł.
Na czytniku i na kasie (normalnej i samoobsługowej) mleczna przeszła za 5.99zł.
W promocji była niby też gorzka, ale akurat na stanie nie było, więc nie miałem jak sprawdzić czy też po 5.99zł.

Lidl na Węglarza, LUBLIN
Nie mam pojęcia czy lokalna, wstępnie tak oznaczyłem.

Wrzucam bo dziewczyna stwierdziła że może ktoś skorzysta, w tym danym Lidlu jeszcze sporo tych czekolad.
Termin ważności do 27.05.2021 jak na zdjęciu poniżej.

P.S.
Nie ogarnąłem że aż taka pato jakość zdjęcia półki cenowej, my bad.
288344.jpg
288344.jpg
288344.jpg
288344.jpg288344.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
11 Komentarzy
Dzisiaj za tą czekoladę zapłaciłem 2,99zł w Lidlu w Wałbrzychu na Podzamczu. Były na wejściu w koszyku z wyprzedażą 50%. Wziąłem z ciekawości jedną i kilka tam jeszcze było ze 3 godziny temu.
Różni się czymś od zwykłej mlecznej od Wedla? Bo ta zwykła jest moim zdaniem niezbyt dobra.
Standarxowa cena z tego co pamiętam. :/
Standardowo 8.99 zł za 220 gramów? Co w niej takiego wspaniałego? Stara czekolada w nowym, większym opakowaniu. Wychodzi poniżej 4,50 zł za 100 g!
Już pomijam to, że odkąd chińczycy przejęli Wedla jakość produktów bardzo się popsuła.
compaq09/08/2020 09:32

Standardowo 8.99 zł za 220 gramów? Co w niej takiego wspaniałego? Stara cz …Standardowo 8.99 zł za 220 gramów? Co w niej takiego wspaniałego? Stara czekolada w nowym, większym opakowaniu. Wychodzi poniżej 4,50 zł za 100 g!Już pomijam to, że odkąd chińczycy przejęli Wedla jakość produktów bardzo się popsuła.


Żeby się o czymś wypowiadać to warto mieć elementarną wiedzę, grupa LOTTE jest japońska;)
MateuszOpyd09/08/2020 10:10

grupa LOTTE jest japońska;)


Faktycznie, mój błąd.

> Żeby się o czymś wypowiadać to warto mieć elementarną wiedzę,

To zdanie nijak ma się do mojej wypowiedzi dot. ceny i jakości produktu. Nie odniosłeś się w ogóle do mojej tezy, nie wykazałeś żadnego argumentu ale za to dałeś uszczypliwą odpowiedź oraz zastosowałeś obalenie chochoła
compaq09/08/2020 10:49

Faktycznie, mój błąd. > Żeby się o czymś wypowiadać to warto mieć element …Faktycznie, mój błąd. > Żeby się o czymś wypowiadać to warto mieć elementarną wiedzę,To zdanie nijak ma się do mojej wypowiedzi dot. ceny i jakości produktu. Nie odniosłeś się w ogóle do mojej tezy, nie wykazałeś żadnego argumentu ale za to dałeś uszczypliwą odpowiedź oraz zastosowałeś obalenie chochoła


Właściwie ma dużo do twojej wypowiedzi. Chiny, a Japonia to diametralna różnica, a Twój zarzut o obniżeniu jakości to tak jak by powiedzieć, że Bóg istnieje i spróbuj mi udowodnić, że nie. To Ty powinieneś dać argumenty na obniżenie jakości, a nie, że ktoś ma udowadniać, że jakość się nie obniżyła
Neckol09/08/2020 11:30

Właściwie ma dużo do twojej wypowiedzi. Chiny, a Japonia to diametralna ró …Właściwie ma dużo do twojej wypowiedzi. Chiny, a Japonia to diametralna różnica, a Twój zarzut o obniżeniu jakości to tak jak by powiedzieć, że Bóg istnieje i spróbuj mi udowodnić, że nie. To Ty powinieneś dać argumenty na obniżenie jakości, a nie, że ktoś ma udowadniać, że jakość się nie obniżyła


A nie wystarczy to, że już mu mniej smakuje? Ma opisywać każde doznanie kubków smakowych?
Furtemporis09/08/2020 12:30

A nie wystarczy to, że już mu mniej smakuje? Ma opisywać każde doznanie kub …A nie wystarczy to, że już mu mniej smakuje? Ma opisywać każde doznanie kubków smakowych?


To, że mu mniej smakuje nie oznacza obniżenia jakości. Może porównanie słabe, ale drogie wina zazwyczaj dla przeciętnego winopijca nie smakuje zbyt dobrze.
Pora zapoznać się z definicją jakości
Neckol09/08/2020 13:44

To, że mu mniej smakuje nie oznacza obniżenia jakości. Może porównanie sła …To, że mu mniej smakuje nie oznacza obniżenia jakości. Może porównanie słabe, ale drogie wina zazwyczaj dla przeciętnego winopijca nie smakuje zbyt dobrze.Pora zapoznać się z definicją jakości


Winami akurat zajmowałem się bardzo długo, temat szeroki jak rzeka, porównać można go do audiofilii. Co do samej jakości, jeżeli ktoś na przestrzeni lat odczuwa różnicę w smaku - i w tym przypadku, niestety na gorszy - jak najbardziej mówimy tu już o jakości.
Furtemporis09/08/2020 13:59

Winami akurat zajmowałem się bardzo długo, temat szeroki jak rzeka, po …Winami akurat zajmowałem się bardzo długo, temat szeroki jak rzeka, porównać można go do audiofilii. Co do samej jakości, jeżeli ktoś na przestrzeni lat odczuwa różnicę w smaku - i w tym przypadku, niestety na gorszy - jak najbardziej mówimy tu już o jakości.


Ja zajmowałem się pomiarami i kontrolą jakości. Trochę inna dziedzina, bo lotnictwo, automotive, obróbka metali, odlewnictwo itd.
Ja widzę jakość w zupełnie inny sposób, w sposób jaki opisuje definicja słowa.
Kłócić się nie chcę i nie będę, bo po prostu nie jest to temat, dla którego warno się z kim gryźć
Miłego wieczoru
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Barlor. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst