Niestety, ta okazja już wygasła
Czekolada mleczna, biała lub deserowa z całymi orzechami laskowymi Fin Carre 100g przy zakupie trzech. Lidl
833° Zakończono

Czekolada mleczna, biała lub deserowa z całymi orzechami laskowymi Fin Carre 100g przy zakupie trzech. Lidl

2,79zł3,99zł-30%Lidl Okazje
23
833° Zakończono
Czekolada mleczna, biała lub deserowa z całymi orzechami laskowymi Fin Carre 100g przy zakupie trzech. Lidl
Zaktualizowano maj 23. (Opublikowano maj 15.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Lidlu od 18.05 do 23.05 promocja na czekolady Fin Carre 100g, przy zakupie trzech po 2,79zł. Można mieszać.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
Najlepsze komentarze
lepsze niż te milki, wedle i wawele
23 Komentarze
lepsze niż te milki, wedle i wawele
LukeMike15/05/2020 23:21

lepsze niż te milki, wedle i wawele


Niż milki się zgodzę, z resztą niezbyt
Parowki tez beda i muller na promo
Mozesz wrzucic
@Pryncypalek nie zamierzam, bo to średnie promocje... aczkolwiek nie wrzuce ja, to i tak pewnie zrobi to ktoś inny i dostanie 200 plusów w 3h znając Peppera
U mnie byly po 1.99 dopiero zresztą wrzucił ktoś wrzutke. To to nie było ogólnopolskie?
Smacznaokazja16/05/2020 09:18

U mnie byly po 1.99 dopiero zresztą wrzucił ktoś wrzutke. To to nie było og …U mnie byly po 1.99 dopiero zresztą wrzucił ktoś wrzutke. To to nie było ogólnopolskie?


Nie jestem pewien na 100% ale nie miały one krótszej daty ważności?
Minus za okazję, ostatnio była wrzutka z ceną 1,99 zł.
pepper.pl/pro…026
Edytowane przez: "Diabeł" maj 16.
Jak to jest, że w Niemczech ta sama czekolada na promocji kosztuje 0.29 centów czyli ok 1.35zł?
Endrju91116/05/2020 09:20

Nie jestem pewien na 100% ale nie miały one krótszej daty ważności?


Moje byly do 2021.02
LukeMike15/05/2020 23:21

lepsze niż te milki, wedle i wawele


Wawel robi bardzo dobre czekolady
Katowice, kolejowa - białe z orzechami są przecenione na 1.99zł z uwagi na akcję "Kupuję nie marnuję".
Edytowane przez: "ravdiamond" maj 16.
koowowcowca16/05/2020 11:21

Wawel robi bardzo dobre czekolady


robił, teraz to mydło o smaku cukru
baaa16/05/2020 10:46

Jak to jest, że w Niemczech ta sama czekolada na promocji kosztuje 0.29 …Jak to jest, że w Niemczech ta sama czekolada na promocji kosztuje 0.29 centów czyli ok 1.35zł?


Bo do Polski nie dość, że wożą towar II kategorii, to jeszcze każą nam płacić więcej, jak na wasala przystało.
Plus za orzechy plus za cenę 😁 szkoda, że czarnej z dużą zawartością kakao brak
Jakoś lidl tak przy okazji mi najmniej podchodzi. Odwiedzam go raz na parę miesięcy. Uwielbiam promocje typu. Kup 2 i wtedy dopiero ta druga sztuka będzie 50% taniej. Czyli musisz sobie obliczyć 1 produkt w cenie standardowej + drugi w cenie obniżonej, dodać to i podzielić przez 2. To jest bardzo wygodne, prokonsumenckie. A finalnie i tak słaba cena i tak. Jeden z droższych sklepów. Chociaż podobno mięso mają dobre. Także jak dla mnie - za każdą wrzutę związaną z lidlem.
Edytowane przez: "kooks" maj 23.
kooks23/05/2020 11:40

Jakoś lidl tak przy okazji mi najmniej podchodzi. Odwiedzam go raz na parę …Jakoś lidl tak przy okazji mi najmniej podchodzi. Odwiedzam go raz na parę miesięcy. Uwielbiam promocje typu. Kup 2 i wtedy dopiero ta druga sztuka będzie 50% taniej. Czyli musisz sobie obliczyć 1 produkt w cenie standardowej + drugi w cenie obniżonej, dodać to i podzielić przez 2. To jest bardzo wygodne, prokonsumenckie. A finalnie i tak słaba cena i tak. Jeden z droższych sklepów. Chociaż podobno mięso mają dobre. Także jak dla mnie - za każdą wrzutę związaną z lidlem.


Duża łatwiej Ci będzie policzyć 25% z ceny ale pewnie się mylę
Morty23/05/2020 13:33

Duża łatwiej Ci będzie policzyć 25% z ceny ale pewnie się mylę



Wiesz, to nie jest problem ale czy wygodnie jest obliczać sobie ceny zamiast je podać? To jest nic innego jak utrudnianie życia albo inaczej - ukrywanie ceny i liczenie na to, że ktoś źle obliczy. Oblicz w pamięci 25% z 5,79zł tylko tak na szybko, z listą zakupów, dzieckiem, które krzyczy obok a no i kilkunastoma cenami, które obok są do policzenia. Powinni przy wejściu do sklepu dawać kalkulatory. Bo zapewne każdy umie to policzyć a oglądając "matura do bzdura" ludzie mają problemy z obliczeniem pola kwadratu Ta.... Brawo Lidl PS. jakoś masa sklepów nie robi takich zagrywek, mało tego - nie wymuszają kupowania większej ilości sztuk aby otrzymać "rabat" - czytaj Kaufland. Da się? Pewnie, że się da
Edytowane przez: "kooks" maj 23.
kooks23/05/2020 14:51

Wiesz, to nie jest problem ale czy wygodnie jest obliczać sobie ceny …Wiesz, to nie jest problem ale czy wygodnie jest obliczać sobie ceny zamiast je podać? To jest nic innego jak utrudnianie życia albo inaczej - ukrywanie ceny i liczenie na to, że ktoś źle obliczy. Oblicz w pamięci 25% z 5,79zł tylko tak na szybko, z listą zakupów, dzieckiem, które krzyczy obok a no i kilkunastoma cenami, które obok są do policzenia. Powinni przy wejściu do sklepu dawać kalkulatory. Bo zapewne każdy umie to policzyć a oglądając "matura do bzdura" ludzie mają problemy z obliczeniem pola kwadratu Ta.... Brawo Lidl PS. jakoś masa sklepów nie robi takich zagrywek, mało tego - nie wymuszają kupowania większej ilości sztuk aby otrzymać "rabat" - czytaj Kaufland. Da się? Pewnie, że się da


Jest taki pro tip jak ceny jednostkowe np. Za 100g albo sztukę na każdej metce. Nie ma za co no chyba że jesteś typem człowieka który wszystkie zakupy liczy co do grosza ile wyjdzie w lidlu ile w biedronce czy innym kauflandzie i dopiero tam idzie na zakupy. Moim zdaniem stracony czas jest więcej wart niż te kilka zł.
Edytowane przez: "Morty" maj 23.
baaa16/05/2020 10:46

Jak to jest, że w Niemczech ta sama czekolada na promocji kosztuje 0.29 …Jak to jest, że w Niemczech ta sama czekolada na promocji kosztuje 0.29 centów czyli ok 1.35zł?


Polacy bogaci to ich stać przepłacać
Morty23/05/2020 15:15

Jest taki pro tip jak ceny jednostkowe np. Za 100g albo sztukę na każdej m …Jest taki pro tip jak ceny jednostkowe np. Za 100g albo sztukę na każdej metce. Nie ma za co no chyba że jesteś typem człowieka który wszystkie zakupy liczy co do grosza ile wyjdzie w lidlu ile w biedronce czy innym kauflandzie i dopiero tam idzie na zakupy. Moim zdaniem stracony czas jest więcej wart niż te kilka zł.



Nie no zawsze zwracam na to uwagę, stawka za 100ml, 1l czy 1kg itp. (o tym, że jest napisane ile za sztukę nie wiedziałem bo nie lubię tego sklepu i nie kupuję tam za dużo ) Bo bardzo często rzeczy w promocji są droższe od tych w standardowej ale w większym opakowaniu np. Tutaj chodzi o nic innego jak utrudnianie życia. Tutaj raczej nie ma co dyskutować i jest to oczywiste - rozwiązali to w kretyński sposób. Dlatego też wybieram inne sklepy gdzie nie wymuszają na mnie kupowania wielu sztuk aby coś było tańsze, gdzie nie wymuszają na mnie liczenia sobie ile coś kosztuje (np. nie mam pojęcia ile kosztuje 100g czekolady, wiem ile mniej więcej czekolada kosztuje a gramatury są różne). Można to było rozwiązać inaczej po prostu ale nawet pomijając ten fakt, którego się uczepiliście (oo to ten co mu się liczyć nie chce wtf?) to i tak Lidl jest drogim sklepem w skrócie a takimi "ułatwiaczami" odrzuca. Każda firma ułatwia życie konsumentom bo czasu mamy coraz mniej, Lidl na opak utrudnia. A niech sobie liczą, patrzą na gramatury po kiego grzyba napisać po prostu cenę. Przecież to nie jest oczywiste nie? PS. na co dzień projektuje min. aplikacje i systemu ułatwiające życie dlatego też mnie to tak irytuje. PS2. każdy na pepperze lubi płacić mniej za tą samą rzecz nie? Lidl tutaj przegrywa i tyle, nawet jeśli karze swoim Klientom wyliczać sobie stawki za produkt albo szukać drobnym drukiem normalnej ceny. (Debilizm)
Edytowane przez: "kooks" maj 23.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst