Niestety, ta okazja już wygasła
Czekolada Milka truskawkowa - Tesco
108° Zakończono

Czekolada Milka truskawkowa - Tesco

1,98zł3,50zł-43%Tesco Okazje
8
lis 19. 2019Dostępność Mazowieckie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Siema,
Wczoraj w Tesco natrafiłem na taką ofertę- Milka truskawkowa za 1.98zl. Cena na cenowce- 3.99. Na czytniku i na kasie 1.98zl. bez względu na ilość sztuk- najpierw wziąłem 1, potem wróciłem po zapas;-) Myślę, że ciekawa kontroferta dla Biedronki...

Co ciekawe jest też aktualnie jakieś promo w stylu weź 3 i zapłać mniej (wg. Tesco wtedy cena za sztukę wyjdzie 3.49zl), ale jak widać nie zadziałało. Także być może jest to jakiś legendarny błąd, czy coś w tym stylu.

Zaznaczam jako lokalna, ale myślę, że warto sprawdzić u siebie...

Miejsce - Supermarket Tesco, Warszawa, ul. Kleszczowa.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

8 Komentarzy
Ile waży?
Nie trzeba było się tak spieszyć z tą wstawką. Skąd ten pośpiech? Przecież kupiłeś czekolady zaledwie wczoraj po południu.
Ta cena tam od dawna jest na kilka smaków od Milki. Dwa miesiące temu była za to przyjemna promocja przy zakupie dwóch sztuk w Tesco.
3200467-cXzlr.jpg
Tesco wyganiają z polski to teraz często będą wyprzedaże, jak ktoś ma w pobliżu to niebawem też się pojawią, a sklep zniknie.
kryzys_finansowy19/11/2019 09:47

Nie trzeba było się tak spieszyć z tą wstawką. Skąd ten pośpiech? Przecież …Nie trzeba było się tak spieszyć z tą wstawką. Skąd ten pośpiech? Przecież kupiłeś czekolady zaledwie wczoraj po południu.


Z całym szacunkiem Kolego, ale wrzuciłem to wtedy, kiedy miałem na to czas (niektórzy mają rodziny i dzieci, a pepper nie jest dla nich sensem życia) . Twój komentarz niewiele wnosi, zwłaszcza, że półki uginały się od tych czekolad i myślę, że dla każdego spokojnie wystarczy... Jak nie zdążyłeś z zakupem to wyrażam swoje ubolewanie.
U mnie w Stargardzie cena normalna, 3.99
mielcaro19/11/2019 11:55

Z całym szacunkiem Kolego, ale wrzuciłem to wtedy, kiedy miałem na to czas …Z całym szacunkiem Kolego, ale wrzuciłem to wtedy, kiedy miałem na to czas (niektórzy mają rodziny i dzieci, a pepper nie jest dla nich sensem życia) . Twój komentarz niewiele wnosi, zwłaszcza, że półki uginały się od tych czekolad i myślę, że dla każdego spokojnie wystarczy... Jak nie zdążyłeś z zakupem to wyrażam swoje ubolewanie.


Dziękuję za współczucie i zrozumienie. Pozdrawiam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst