Czekolada Hershey's Piotr i Paweł Poznań, Zamenhofa
110°Zakończono

Czekolada Hershey's Piotr i Paweł Poznań, Zamenhofa

0,50zł6,59zł-92%Piotr i Paweł Okazje
14

Grupy

14 Komentarzy
Ale co Piotr i Paweł??
Minus za opis
Promo jest w wielu sklepach PiP. Tym batonom właśnie kończy się data przydatności do spożycia.
Delicja_2 min

Ale co Piotr i Paweł??


Poprawiony opis, to mój "pierwszy raz"
Mariusz.P5 min

Promo jest w wielu sklepach PiP. Tym batonom właśnie kończy się data prz …Promo jest w wielu sklepach PiP. Tym batonom właśnie kończy się data przydatności do spożycia.


Być może, mam możliwość odwiedzenia tylko tego sklepu, zatem dla innych to miła wiadomość.
Pozdrawiam
jak stara prawda ludowa powiada: chyba musieli by mi dopłacić, żebym to zjadł.
Niestety czekolada jest zwyczajnie niesmaczna i sztuczna w smaku. Wedel dużo lepszy.
mirozi4 min

jak stara prawda ludowa powiada: chyba musieli by mi dopłacić, żebym to zj …jak stara prawda ludowa powiada: chyba musieli by mi dopłacić, żebym to zjadł.


Składniki są lepsze niż w Terravita, Milka. Ale każdy ma prawo wyboru. Szanujemy własne i innych wybory.
Pozdrawiam
Cinas2 min

Składniki są lepsze niż w Terravita, Milka. Ale każdy ma prawo wyboru. Sza …Składniki są lepsze niż w Terravita, Milka. Ale każdy ma prawo wyboru. Szanujemy własne i innych wybory.Pozdrawiam


ale tamte przynajmniej nie walą wymiocinami. jak Ci smakuje, to w porządku, ale to jest gówniana czekolada, która do Milki się nie umywa, a co dopiero do lepszych czekolad.
matti825 min

Niestety czekolada jest zwyczajnie niesmaczna i sztuczna w smaku. Wedel …Niestety czekolada jest zwyczajnie niesmaczna i sztuczna w smaku. Wedel dużo lepszy.


Ale składniki są lepsze w tej, Wedel jest słodki z powodu dużej ilości cukru i tłuszczu. Mam też ulubione czekolady Wedel, jednak najzdrowsze są gorzkie 70-90%.
Pozdrawiam
Widzę że toczy się dyskusja o smaku czekolady. Wydaje mi się, że każdy ma swój gust i to bardzo dobrze, dzięki temu mamy taką różnorodność w sklepach😁
Ja oceniam promocję na plus bo jednak cena jest mega!!!
Cena ceną ale termin przydatności przynajmniej w Poznaniu Plaza to dzień jutrzejszy. Ostatnio mieli batony Hersheya z zalepionymi datami po terminie. Cena z 9zł na 0,50gr. Wielki minus za takie wałki. Równie dobrze w kerfiutach macie półkę z końcowymi datami do spożycia.
Niektórzy nie potrafią zrozumieć okazji cenowych, nikt o zdrowych zmysłach nie oddaje towaru za bezcen bez konieczności.
U mnie we wro po 89gr data do 17.03 kupiłem 10sztuk
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Cinas. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst