Niestety, ta okazja już wygasła
Czekolada ChocStars Vegas 100 g | Auchan Gliwice |
155° Zakończono

Czekolada ChocStars Vegas 100 g | Auchan Gliwice |

5zł11,29zł-56%Auchan Okazje
155° Zakończono
Czekolada ChocStars Vegas 100 g | Auchan Gliwice |
maj 20. 2021Dostępność Śląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Auchan Gliwice ul. Rybnicka mocna przecena na Czekolady ChocStars 100 g różne rodzaje. Wersja Vegas z długim terminem ważności 12.08.2021.
OPIS PRODUKTU - CZEKOLADA VEGAS ORANGE PHOTO 100 G
The Chocstars Collection zawiera postacie przypominające najsłynniejsze gwiazdy filmowe z Hollywood i piosenkarze.Każda postać jest powszechnie znaną, wybitną i odnoszącą sukcesy gwiazdą oraz została starannie wybrana do oferty ChocStars.Na opakowaniach tabliczek znajdują się zwierzęta domowe przebrane za ludzi przypominających celebrytów.Czekolady są świetnym prezentem dla miłośników zwierząt domowych, fanów konkretnej gwiazdy i osób z dobrym poczuciem humoru.Każda tabliczka ma z tyłu opakowania miejsce na wpisanie od kogo dla kogo.Czekolada jest zrobiona z kakao pochodzącego z Ekwadoru. SkładCukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy. Kakao minimum 50%. Kakao pochodzi z Ekwadoru.

397527.jpg
397527.jpgNie wiem czemu inne rodzaje (Napoleon, Reggae) były na sklepie bo termin ważności minął na początku maja. W każdym bądź razie za 5 zł warto kupić nawet te lekko przeterminowane.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Prześlij Komentarz