Czarny piatek orange
77°Zakończono

Czarny piatek orange

10
lis 25. 2016
Wczoraj przedluzając umowe wybralem Samsunga S6 za 54zł netto, dzisiaj przedłużyłem umowe za 40zł ;-)
Może komuś się przyda

Edycja: oferta dotyczy roznych telefonow, ja dalem tylko swoj przyklad w abonamencie
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
S6 edge czy zwykły?

Niedługo kończy mi się umowa z Orange.
Zadzwonił do mnie przedstawiciel w celu poinformowania, że chętnie ją ze mną przedłużą i zaoferują atrakcyjną ofertę!
Spytałem wprost - Czy mogą zaoferować mi ofertę, która będzie konkurencyjna dla tej, którą znalazłem w innej sieci (podałem szczegóły oferty)?
Miły Pan powiedział "Nie" po czym się rozłączył - to ostatecznie przeważyło szalę i nie ma sił, które przekonają mnie na korzystanie z usług telefonicznych/telewizyjnych czy o zgrozo - internetowych.
Wziąłem rano S6 Edge, pójdzie na sprzedaż:)
Promocja na s6 edge zacna, reszta to chłam
Tankerlis 25. 2016

Niedługo kończy mi się umowa z Orange. Zadzwonił do mnie przedstawiciel w c …Niedługo kończy mi się umowa z Orange. Zadzwonił do mnie przedstawiciel w celu poinformowania, że chętnie ją ze mną przedłużą i zaoferują atrakcyjną ofertę!Spytałem wprost - Czy mogą zaoferować mi ofertę, która będzie konkurencyjna dla tej, którą znalazłem w innej sieci (podałem szczegóły oferty)?Miły Pan powiedział "Nie" po czym się rozłączył - to ostatecznie przeważyło szalę i nie ma sił, które przekonają mnie na korzystanie z usług telefonicznych/telewizyjnych czy o zgrozo - internetowych.Bez wypowiedzenia i -30% z DUK, to oferta jest bardzo słaba. Polecam poczytać zielony71.blogspot.com/.
S6 edge wyprzedany, jest jakaś szansa że się jeszcze pojawi ?
Autor
Tankerlis 25. 2016

Niedługo kończy mi się umowa z Orange. Zadzwonił do mnie przedstawiciel w c …Niedługo kończy mi się umowa z Orange. Zadzwonił do mnie przedstawiciel w celu poinformowania, że chętnie ją ze mną przedłużą i zaoferują atrakcyjną ofertę!Spytałem wprost - Czy mogą zaoferować mi ofertę, która będzie konkurencyjna dla tej, którą znalazłem w innej sieci (podałem szczegóły oferty)?Miły Pan powiedział "Nie" po czym się rozłączył - to ostatecznie przeważyło szalę i nie ma sił, które przekonają mnie na korzystanie z usług telefonicznych/telewizyjnych czy o zgrozo - internetowych.


popros o polaczenie z departamentem 4 to dzial utrzymania klienta z tego co pamietam
mieszkolis 25. 2016

popros o polaczenie z departamentem 4 to dzial utrzymania klienta z …popros o polaczenie z departamentem 4 to dzial utrzymania klienta z tego co pamietam


Już podpisałem umowę z inną siecią. Czekam tylko miesiąc na wygaśniecie umowy i baj baj Pomarańczowa maszkaro
mieszkolis 25. 2016

popros o polaczenie z departamentem 4 to dzial utrzymania klienta z …popros o polaczenie z departamentem 4 to dzial utrzymania klienta z tego co pamietamDepartament czwarty
Pewnie chodzi Ci o czwarty poziom negocjacyjny, na dobrą sprawę wystarczy normalnie gadać z konsultantem a dostaniesz ofertę z tego poziomu bez żadnego problemu (oczywiście po przełączeniu na savedesk - ten słynny dział utrzymania klienta), natomiast z noży otwierających się w kieszeniach można zrobić niezłą kolekcję, gdyby otwierały się one za każdym razem, kiedy dzwoni klient i na wejściu "żąda" rabatu.
"dzień dobry, ja dostałem lepszą ofertę z innej sieci i chcę jakiś rabat" - tak wygląda średnio co drugie połączenie. Po próbie dopytania, w czym ta oferta miałaby być lepsza klienci stwierdzają, że jeszcze tego nie sprawdzali/mówią o ofertach, które są o wiele mniej korzystne niż przedłużenie umowy u obecnego operatora.
Mi się kończy w Play i dzwonili do mnie już z 10x z czego 5x dawali ofertę bez limitu wszystko + 100 min EU za 55 zł. Odmawiam bo wole na kartę za 25-28 zł. A oni dalej pytają... n/c
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy