346°
Zakończono
Czarne Xiaomi Hybrid ponownie za 66 zł, białe - 57 zł!
Czarne Xiaomi Hybrid ponownie za 66 zł, białe - 57 zł!

Czarne Xiaomi Hybrid ponownie za 66 zł, białe - 57 zł!

Prawdopodobnie najlepsze słuchawki dokanałowe w kategorii <100zł, Xiaomi Hybrid, znowu przecenione. Cena wersji czarnej jak przy ostatniej promocji, natomiast wersję biało-różową (czyli chińskie "golden" ) można kupić jeszcze taniej z kodem rabatowym Eeaohy.

Średnia ocena na Banggood i Gearbest to 4,9/5, natomiast Gizchina oraz Neowin przyznały notę 9/10, przy czym drugi serwis jako jedyne wady podał niepełną kompatybilność z iOS oraz brak akcesoriów. Według informacji z wykopu, bas jest mocniejszy niż przy Piston v3, jednak dla osób preferujących takie brzmienie może to być wręcz zaletą, a w razie potrzeby regulacja w equalizerze powinna całkowicie rozwiązać problem.

Sumaryczny koszt:
a) wersja SILVER (czarno-srebrne)
- standardowo: $16.70 (66 zł)
- z GivingAssistant: $15.45 (61 zł)
- dla nowych użytkowników GivingAssistant: $10.45 (41 zł)
b) wersja GOLDEN (biało-różowe)
- standardowo: $14.49 (57 zł)
- z GivingAssistant: $13.40 (53 zł)
- dla nowych użytkowników GivingAssistant: $8.40 (33 zł)

Najlepsze komentarze

Zamów Dhlem z Chin zapłać za wysyłkę, to dostaniesz na 3 dzień. Jak masz wysyłkę za darmo to nie marudź.

Świetny sprzęt. Mam V3 i grają naprawdę dobrze

słuchawki światowego lidera w dziedzinie dźwięku wysoka puuuuułka a może pół-ka audiofilska chińczyk płacze jak wysyła !!
30 Komentarzy

Świetny sprzęt. Mam V3 i grają naprawdę dobrze

Lepiej dołożyć pare złotych i kupić makaronowe jays-y.

Jakby wysyłka była z PL bez czekania tygodniami itp itd.. To brałbym bez zastanowienia się.. Ale tak to Ja podziękuję. Już jedną rzecz z ali zamówiłem i czekam 3 tydzień.. - tak dla próby i jak na chwilę obecną nie jestem przekonany do kupna czegokolwiek z Chin itp itd.

Zamów Dhlem z Chin zapłać za wysyłkę, to dostaniesz na 3 dzień. Jak masz wysyłkę za darmo to nie marudź.

Autor

arsvisconte19 min

Lepiej dołożyć pare złotych i kupić makaronowe jays-y.


Jays a-Jays one kosztują o ponad połowę więcej, niż najdroższe Xiaomi Hybrid, a oceniane są dość słabo - na Ceneo 3.5/5.

TomsiMaj 20.

Jakby wysyłka była z PL bez czekania tygodniami itp itd.. To brałbym bez zastanowienia się.. Ale tak to Ja podziękuję. Już jedną rzecz z ali zamówiłem i czekam 3 tydzień.. - tak dla próby i jak na chwilę obecną nie jestem przekonany do kupna czegokolwiek z Chin itp itd.

​masz odliczanie dni w ile musisz dostać przesyłkę , jeżeli nie ma to reklamacja na PayPal i wsio. ja co jakiś czas zamawiam z Chin i zawsze dostaje co chce , pamiętaj żeby kupować od tych co mają dużo sprzedane i dużo pozytywnych opinii + zdjęcia przesyłek ludzi co kupili, poczytaj na necie jak najlepiej kupować na Ali , dużo tego jest i nie złość się na skośno-okich pozdro

edytor

Tomsimaj 20. 2016

Jakby wysyłka była z PL bez czekania tygodniami itp itd.. To brałbym bez za …Jakby wysyłka była z PL bez czekania tygodniami itp itd.. To brałbym bez zastanowienia się.. Ale tak to Ja podziękuję. Już jedną rzecz z ali zamówiłem i czekam 3 tydzień.. - tak dla próby i jak na chwilę obecną nie jestem przekonany do kupna czegokolwiek z Chin itp itd.


@Tomsi i - słuchawki możesz zamówić z EU - będą w kilka dni, a zapłacisz za to raptem 5$ więcej.
Avatar

Usunięty12603

Czasem dziwi mnie że ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem... Kwestia ceny do jakości każdemu jest znana.Wysyłka DARMOWA tyle że dłuższa ale pewna.Prosta riposta nie chcesz czekać/nie umiesz kupować - nie kupuj.Oszczędź innym komentarza

W jaki sposób uzyskać cenę $8,40 za wersję GOLDEN dla nowych użytkowników?

słuchawki światowego lidera w dziedzinie dźwięku wysoka puuuuułka a może pół-ka audiofilska chińczyk płacze jak wysyła !!

Autor

slawek.kajakMaj 20.

słuchawki światowego lidera w dziedzinie dźwięku wysoka puuuuułka a może pół-ka audiofilska chińczyk płacze jak wysyła !!Jeśli to odnosiło się do Xiaomi Hybrid - nigdzie nie napisałem że jest to wysoka półka, zresztą trudno oczekiwać tego po słuchawkach za 60 złotych - po prostu uważam, że grają naprawdę dobrze jak na swoją cenę

Mato10 godz., 42 min

W jaki sposób uzyskać cenę $8,40 za wersję GOLDEN dla nowych użytkowników?Ja też jestem zainteresowany jak można kupić ale SILVERy za $10.45. Trochę to zamieszane
Z tego co mi się wydaje że rozumiem, to musze założyć konto na GA i tak jakby przez to GA dokonać zakupu ?
Jako że będę nowym użytkownikiem tego GA to dostane zwrot, więc za słuchawki mi ostatecznie wyjdzie $10.45 ?
Czy mógłbym prosić na priv REFLINK?

mega dobre słuchawki w tej klasie cenowej - polecam

Nie wiem w którym miejscu one są tak "mega dobre", może jeszcze do tego miejsca nie dotarłem w swoich usilnych poszukiwaniach. Jestem książkową ofiarą marketingu sieciowego-szeptanego, bo akurat wysiadły mi moje do telefonu i musiałem kupić coś niedrogiego z mikrofonem. Skoro milion much nie może się mylić to gówno musi dobrze smakować i zgodnie z tą zasadą każdy jak mantrę powtarza gdzieś usłyszane teorie bo skoro wszyscy tak gadają...
Słuchawki dorwałem u renomowanego majfrenda za ok 50zł po zniżkach, oczywiście oryginalne, dobrze wykonane, zobaczymy jak z trwałością. Jednak co mnie od razu uderzyło to kompletnie stłumiony, zmulony dźwięk - początkowo sądziłem, że w transporcie jakoś zabezpieczone są głośniczki, jakby jakaś wata w nich była - dół w porządku ale środka i góry brak. Ja jestem zawiedziony srogo. Na codzień jako słuchaweczki do wszystkiego i niczego czyli zgodnie z moim zapotrzebowaniem (umilacz czasu na treningach, gadanie przez telefon) jak najbardziej, do wsłuchiwania się w muzykę i jej szczegóły - za żadne skarby.

Mam podobne odczucia jak nowart.
Zakupiłem je (najpierw Pistony później Hybrid) z uwagi że są tak polecane, że dźwięk taki super... ale niestety zawiodłem się srogo... tym bardziej że AŻ tyle kosztują. Nie dają mi one żadnej przyjemności z słuchania, a już muzyki MP3 w mniejszym bitrate w ogóle jest ciężko przez to słuchać. Użykowałem je z telefonem Xiaomi, który ma specjalny profil ustawień pod ten model. Jak lubisz dynamiczne kawałki z basami to na tych słuchawkach nie ma czego szukać - bardziej zadowolony jestem z słuchawek kupionych u chińczyków za niecałe 2$.

Autor

nowartMaj 21.

Nie wiem w którym miejscu one są tak "mega dobre", może jeszcze do tego miejsca nie dotarłem w swoich usilnych poszukiwaniach. Jestem książkową ofiarą marketingu sieciowego-szeptanego, bo akurat wysiadły mi moje do telefonu i musiałem kupić coś niedrogiego z mikrofonem. Skoro milion much nie może się mylić to gówno musi dobrze smakować i zgodnie z tą zasadą każdy jak mantrę powtarza gdzieś usłyszane teorie bo skoro wszyscy tak gadają...Słuchawki dorwałem u renomowanego majfrenda za ok 50zł po zniżkach, oczywiście oryginalne, dobrze wykonane, zobaczymy jak z trwałością. Jednak co mnie od razu uderzyło to kompletnie stłumiony, zmulony dźwięk - początkowo sądziłem, że w transporcie jakoś zabezpieczone są głośniczki, jakby jakaś wata w nich była - dół w porządku ale środka i góry brak. Ja jestem zawiedziony srogo. Na codzień jako słuchaweczki do wszystkiego i niczego czyli zgodnie z moim zapotrzebowaniem (umilacz czasu na treningach, gadanie przez telefon) jak najbardziej, do wsłuchiwania się w muzykę i jej szczegóły - za żadne skarby.


Kiedyś czytałem, że Pistony można było zmodyfikować - niestety nie potrafię teraz tego znaleźć i nie wiem, czy to samo zadziała przy tutaj... Natomiast mogę się zgodzić, że średnio nadają się one do "wsłuchiwania się w muzykę", ale też nie określiłbym tak jakichkolwiek słuchawek dostępnych w Polsce za kwotę poniżej 100 złotych. Bezpośrednią konkurencją (cena ~60zł) są m.in. SHE3595BK, które oceniam jako zdecydowanie gorsze od Hybrid.

cebulorzMaj 21.

Mam podobne odczucia jak nowart.Zakupiłem je (najpierw Pistony później Hybrid) z uwagi że są tak polecane, że dźwięk taki super... ale niestety zawiodłem się srogo... tym bardziej że AŻ tyle kosztują. Nie dają mi one żadnej przyjemności z słuchania, a już muzyki MP3 w mniejszym bitrate w ogóle jest ciężko przez to słuchać. Użykowałem je z telefonem Xiaomi, który ma specjalny profil ustawień pod ten model. Jak lubisz dynamiczne kawałki z basami to na tych słuchawkach nie ma czego szukać - bardziej zadowolony jestem z słuchawek kupionych u chińczyków za niecałe 2$.


Polecam wyłączyć MiSound i/lub zmienić ustawienia equalizera. Dodatkowo radziłbym sprawdzić oryginalność - Hybridy może nie są idealne, ale jeśli grają gorzej niż słuchawki za 7 złotych, to już jest podejrzane.

LickerMaj 21.

Ja też jestem zainteresowany jak można kupić ale SILVERy za $10.45. Trochę to zamieszane Z tego co mi się wydaje że rozumiem, to musze założyć konto na GA i tak jakby przez to GA dokonać zakupu ?Jako że będę nowym użytkownikiem tego GA to dostane zwrot, więc za słuchawki mi ostatecznie wyjdzie $10.45 ?Czy mógłbym prosić na priv REFLINK?


Reflink, odpowiedź na pytania oraz instrukcję wysłałem na PW.

customer service na gearbest to padaka, nigdy wiecej tam juz nic nie zamowie, nawet na maila nie potrafia odpowiedziec, natomiast banggood to bajka, 10/10

Autor

KrzychuMaj 21.

customer service na gearbest to padaka, nigdy wiecej tam juz nic nie zamowie, nawet na maila nie potrafia odpowiedziec, natomiast banggood to bajka, 10/10


Z obu sklepów zamawiałem sporo przedmiotów o różnej wartości i nie mam najmniejszych zastrzeżeń ani do GB, ani do BG. Jest to spowodowane głównie tym, że nigdy nie musiałem korzystać ze słynnej pomocy technicznej Gearbest, która według wszelkich opinii jest tragiczna Ale zawsze pozostaje ochrona PayPal, więc w sumie oba serwisy oferują podobny poziom bezpieczeństwa zakupów.

Jeżeli komuś grają słabiej niż słuchawki za 2$ to pewnie ma podróbki, niestety słuchawki od Xiaomi są masowo podrabiane.

Sprawdziłem po kodzie - oryginał. Porównałem z wieloma zdjęciami, porównaniami w sieci - nic nie wskazuje aby była podróba. Wszystko spakowane, spasowane idealnie. To na 100% oryginalny produkt. A na potwierdzenie sporo opinii w sieci, gdzie użytkownicy wyraźnie zaznaczają, że słuchawki są "muddy". Nie twierdzę, że grają jak słuchawki za 2$ bo takich nie posiadam ale szczegółowość, środek, góra to w standardowych słuchawkach dołączanych do Samsungów Galaxy dają o niebo lepszy efekt a wiadomo jak lipne są to słuchawki...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst