Niestety, ta okazja już wygasła
Cywilizacja Poprzez Wieki - Through the Ages CGE wersja cyfrowa
167° Zakończono

Cywilizacja Poprzez Wieki - Through the Ages CGE wersja cyfrowa

23,50zł43,99zł-47% Darmowa dostawa DarmowaGoogle Play Okazje
8
wrz 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja obowiązuje również na steamie:
Cena: 34,79 zł zamiast 57,99 zł


W związku z premierą dodatku, aplikacja Through the Ages teraz w promocji.
Jest to oficjalna wersja cyfrowa gry planszowej autorstwa Vlaada Chvátila, która długi czas znajdowała się na 1. miejscu gier planszowych w serwisie BGG.
Możliwość gry w czasie rzeczywistym i turowym. Zarówno z AI jak i innymi graczami.

Dostępne języki, to: angielski, czeski, niemiecki, chiński, hiszpański, koreański, portugalski, włoski, francuski

Wersja cyfrowa to odwzorowanie gry planszowej w edycji 3. Poniżej link do strony REBEL (polski wydawca) i opis gry.
rebel.pl/pro…tml

Cywilizacja: Poprzez Wieki to najnowsza edycja światowego hitu, gry która przebojem wdarła się do świata planszówek. Jest to gra planszowa odwołująca się mocno do legendarnej gry komputerowej Sid Meier's Civilization. Zarówno miłośnicy tego tytułu jak i po prostu zwolennicy dobrych, strategicznych gier planszowych - znajdą tutaj wszystko czego szukają w grze o rozwoju cywilizacji.

Mimo olbrzymiego spektrum możliwości - całość została zawarta w prostej i przejrzystej mechanice gry, w której nie ma miejsca na wyjątki czy skomplikowane tabelki.

Zawarto w niej wszystkie kluczowe mechanizmy komputerowej Cywilizacji, przez co zasady stają się jeszcze bardziej naturalne i intuicyjne dla każdego miłośnika hitu Sida Meiera. Losowy rozkład kart powoduje, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna i trzeba adaptować swoją strategię do możliwości pojawiających się w kartach.

Jaka będzie Twoja cywilizacja? Wojownicza, zaawansowana technologicznie, religijna? Wyda na świat żołnierzy czy poetów? Na jej przywódcę możesz wybrać Hammurabiego, Napoleona a nawet Elvisa Presleya. Możesz zbudować wielkie piramidy, wieżę Eiffla lub najlepsze bary szybkiej obsługi. Tylko od Ciebie zależy, jaki ślad w historii pozostawisz i w każdej rozgrywce możesz obrać inną drogę.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Bardzo dobra gra.
Jako klasyczna planszówka ciężka do grania ze względu na bardzo duży poziom skomplikowania technicznego. Tzn. mnóstwo torów nad którymi trzeba panować, mnóstwo liczenia itd. Całkowanie niszczyło mi to zabawę z samej rozgrywki. Natomiast wersja cyfrowa to sam creme de la creme można skupić się na rozgrywce, a wszystko samo się policzy.
Wersja cyfrowa jest idealnym odwzorowaniem wersji planszowej, toćka w toćkę to samo. Oczywiście jest tryb multiplayer, bardzo prosty w obsłudze. Można grać ze znajomymi jak i z obcymi, których zawsze można spotkać w lobby trybu multiplayer.
Duży plus. Gra warta jest nawet ceny podstawowe.

@JanuszPradera czy jesteś pewnie, że jest wersja polska na komórkę? Obawiam się, że nie - chyba że właśnie w dodatku jest spolszczenie, bo do tej pory na pewno nie było.
Edytowane przez: "Ponuras" wrz 13.
To jak w końcu z tym językiem?
lysolinio13/09/2019 10:18

To jak w końcu z tym językiem?


W mojej wersji bez dodatku nie ma języka pl na 100%.
Na iOS w tej samej cenie.
@Ponuras
Ponuras13/09/2019 10:20

W mojej wersji bez dodatku nie ma języka pl na 100%.


Ah. Rzeczywiście nie ma polskiej wersji, Moja Pomyłka - przepraszam.
Dostępne języki, to: angielski, czeski, niemiecki, chiński, hiszpański, koreański, portugalski, włoski, francuski

E: Poprawiłem opis.
Edytowane przez: "JanuszPradera" wrz 13.
Grę można także kupić w serwisie GOG. gog.com/gam…ers

Warto zauważyć, że dodatek kupić można na dowolnej platformie, a po zalogowaniu się na konto w aplikacji będzie on dostępny. W ten sposób można zaoszczędzić zawrotne 6 Ziko kupując podstawową wersję w sklepie Play lub AppStore (w zależności od systemu operacyjnego telefonu lub tabletu), a dodatek na GOG-u.
Info z planszowych newsow na FB do zweryfikowania:

„Dodatkowo, do każdego zakupionego w przedsprzedaży egzemplarza gry Rebel, albo partnerzy wydawcy wysyłają kod gratis.

Wydawca odnośnie kodów umieścił instrukcję:
Darmowy kod? Już teraz możesz sprawdzić nowe karty w działaniu! Do każdego złożonego w przedsprzedaży i opłaconego zamówienia dodajemy kod, dzięki któremu otrzymasz ten dodatek w wydaniu cyfrowym (wymaga posiadania podstawowej gry w wersji cyfrowej) na platformie Steam, Google Play lub App Store!

Aby użyć kodu, zaloguj się na swoje konto CGE (używane do logowania do gry) pod adresem: cge.as/redeem. Po wpisaniu kodu dodatek zostanie aktywowany na wszystkich platformach”
W newsletterze od REBELa czytamy: "Premiera polskiej edycji rozszerzenia planowana jest na czwarty kwartał 2019, jednak już teraz możesz sprawdzić nowe karty w działaniu! Do ograniczonej puli pierwszych opłaconych zamówień zawierających "Cuda i liderzy" dodajemy kod, dzięki któremu otrzymasz ten dodatek w wydaniu elektronicznym (wymaga posiadania podstawowej gry w wersji cyfrowej) na platformie Steam, Google Play lub App Store!"

Nie wiem, czy dobrze wnioskuję, że zakupiony fizyczny dodatek w innych sklepach niż rebel, to możliwe że kod do dodatku będzie fizycznie w pudle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst