Niestety, ta okazja już wygasła
Cytryny tygrysie (2.99 zł / sztuka) + promocje na cytrusy @ LIDL
585° Zakończono

Cytryny tygrysie (2.99 zł / sztuka) + promocje na cytrusy @ LIDL

22
gru 11. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od czwartku do niedzieli w LIDL promocje na cytrusy (na zdjeciu). W sprzedaży także Tygrysie cytryny, być może ktoś chciałby przetestować ten owoc (2.99 zł sztuka)
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

22 Komentarze
Mandarynki zawsze na plus
Ale czy słodkie te mandarynki?
I soczyste muszą być
Edytowane przez: "Trax" gru 11. 2018
Te cytryny tygrysie różnią się czymś od normalnych?
Co to jest cytryna tygrysia?
Smok1ng11 min

Co to jest cytryna tygrysia?


sam jestem ciekaw
Za 2.99 to może nie cebula ale spróbować można
Cytryny wśród pomysłów na prezent? Ktoś oszalał? A może przypomniał sobie lata 50te ubiegłego wieku. Wtedy to rzeczywiście był rarytas.
Opisując ten plakat moim zdaniem to cytryny trygrysie wow ale drogie,pomelo zwyczajna cena ostatnio, pomarańcze drogie, mandarynki ok ale żadna cena nie jest super. Ode mnie neutralna ocena czyli żadna.
Nie wiem czy są w stałej ofercie, ale ostatnio trafiłem w Lidlu i po raz pierwszy jadłem kumkwat, czyli pomarańcze wielkości malutkiego pomidora papryczkowego, który zjada się w całości ze skórą. Bodajże kosztował 2,79 zł za 100 g.
Gizmo9911/12/2018 19:20

Opisując ten plakat moim zdaniem to cytryny trygrysie wow ale …Opisując ten plakat moim zdaniem to cytryny trygrysie wow ale drogie,pomelo zwyczajna cena ostatnio, pomarańcze drogie, mandarynki ok ale żadna cena nie jest super. Ode mnie neutralna ocena czyli żadna.


Dokładnie, już ludzie zaczynają wrzucać co popadnie na tego peppera, jakiś konkurs jest na ilość wrzut?. Pomarańcze po 2,80 kupowałem a tu muszę 6 zł za 2 kg. Pomelo w Tesco 3,89 a od jutra bedzie za 3,49. To jest dobra cena.
mameluch11/12/2018 21:57

Nie wiem czy są w stałej ofercie, ale ostatnio trafiłem w Lidlu i po raz pi …Nie wiem czy są w stałej ofercie, ale ostatnio trafiłem w Lidlu i po raz pierwszy jadłem kumkwat, czyli pomarańcze wielkości malutkiego pomidora papryczkowego, który zjada się w całości ze skórą. Bodajże kosztował 2,79 zł za 100 g.


A jak w smaku ? Słodkie ?
Z tego co widziałem w gazetce, kumkwat w Lidlu jest w ofercie sezonowej.
tygrys7611/12/2018 21:59

Dokładnie, już ludzie zaczynają wrzucać co popadnie na tego peppera, jakiś …Dokładnie, już ludzie zaczynają wrzucać co popadnie na tego peppera, jakiś konkurs jest na ilość wrzut?. Pomarańcze po 2,80 kupowałem a tu muszę 6 zł za 2 kg. Pomelo w Tesco 3,89 a od jutra bedzie za 3,49. To jest dobra cena.


A Cytryny tygrysie też kupileś? Ten post został dodany głównie dla tego owoca.
Kupiłem dzisiaj
Bartosz_a2f55 s

I jak w smaku ?


Jeszcze nie próbowałem
Bartosz_a2f11/12/2018 21:59

A jak w smaku ? Słodkie ? Z tego co widziałem w gazetce, kumkwat w Lidlu j …A jak w smaku ? Słodkie ? Z tego co widziałem w gazetce, kumkwat w Lidlu jest w ofercie sezonowej.


W zasadzie miąższ tak jak pomarańcza, ale dochodzi do tego jeszcze gorycz skórki. Dla mnie super, ale np. żona się krzywiła i mówiła, że nie będzie tego jadła
mameluch11/12/2018 22:07

W zasadzie miąższ tak jak pomarańcza, ale dochodzi do tego jeszcze gorycz s …W zasadzie miąższ tak jak pomarańcza, ale dochodzi do tego jeszcze gorycz skórki. Dla mnie super, ale np. żona się krzywiła i mówiła, że nie będzie tego jadła


Dzięki, brzmi ciekawie Stesuje jak będę miał okazję
Bartosz_a2f41 s

Dzięki, brzmi ciekawie Stesuje jak będę miał okazję


Smacznego
Kiedyś to był pomidor, mandarynka, kiwi a nie milion odmian, jak żyć!
Mandaaaaarynki!!!!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst