@Cyfrowy Polsat Kanał GOLF Channel HD odkodowany
195°Zakończono

@Cyfrowy Polsat Kanał GOLF Channel HD odkodowany

6
mar 20. 2017
Do oferty Cyfrowego Polsatu, na wyłączność wśród platform satelitarnych, dołączył w ostatnią sobotę nowy kanał telewizyjny – Golf Channel Polska nadawany w jakości HD. Przez ponad miesiąc, do 23 kwietnia br. stacja będzie dostępna w ramach "otwartego okna" dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu od pakietu Mini HD.


Docelowo kanał będzie można oglądać w ramach pakietu Sport HD. Abonenci platformy znajdą Golf Channel Polska na pozycji 20 w dekoderze. Z aktywną opcją ON THE GO Golf Channel Polska można oglądać mobilnie.

Golf Channel Polska w całości poświęcony jest jednej dyscyplinie sportu. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu widzowie mogą śledzić najbardziej aktualne newsy golfowe oraz transmisje na żywo z polskim komentarzem, m.in. z PGA TOUR – najbardziej prestiżowej serii turniejów golfowych na świecie.

źródło: cyfrowypolsatnews.pl

Start kanału w Polsce (18.03.2017r. godz.12):


Aktualizacje społecznościowe
Cyfrowy Polsat Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Nareszcie!
Felippe ja również się ucieszyłem zdradzę także, że w 2024r (wiem to ze sprawdzonego źródła - kolega roznosi ulotki cyfrowego polsatu, więc wie, co mówi) Polsat wprowadzi "Krewetka Polsat HD", czyli 24godzinna telewizja o chodowli krewetek akwariowych, oraz kanał "Reklamy HD" - dla telewidzów, których denerwuje przerywanie reklam filmami na zwykłym "Polsat HD"...ahhhhh i jak już będę miał te wszystkie kanały, to telewizora w ogóle nie będę wyłączał!
organoleptycznie = na słuch, to komentuje ta sama ekipa co transmisje dla NC+. taka ciekawostka
No! Wreszcie jest sens kupić jakiś telewizor.
@Radosław uważaj z tym pomysłem, abonament Ci doliczą...
Do takich kanałów to powinni dopłacać, a nie kodować
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst