Niestety, ta okazja już wygasła

Cybex Pallas B-Fix Fotelik Samochodowy 9-36 kg

kwi 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cybex Pallas B-Fix to fotelik samochodowy obejmujący grupy 1/2/3, począwszy od 9 miesiąca życia aż do 12 lat. W momencie gdy dziecko osiągnie wagę 15 kg zdejmujemy osłonę tułowia, by Twój fotelik był idealnie dopasowany do starszych dzieci. Cybex Pallas B-Fix posiada mnóstwo przydatnych funkcji, a przede wszystkim jest to fotelik bezpieczny, przystosowany do swojej grupy wagowej.

Dodatkowe zaczepy
Cybex Pallas B-Fix został wyposażony w system zaczepów, by umożliwić łatwiejszy montaż, a przede wszystkim, by dziecko siedzące w foteliku było bezpieczne, a rodzic spokojniejszy.

System ochrony bocznej
Bezpieczeństwo dziecka jest dla marki Cybex, jak doskonale wiemy, najważniejsze. Stąd wysoka dbałość o rozwinięty system ochrony bocznej, który jest szczególnie ważny podczas zderzenia bocznego. Dzięki temu systemowi to fotelik przyjmuje na siebie większość siły uderzenia, co zmniejsza obrażenia doznawane przez dziecko do minimum. Przy tym chroni przede wszystkim główkę dziecka oraz kręgosłup. Osłony boczne instalujemy zawsze od strony najbliższych drzwi.

Duża regulacja zagłówka
Cybex Pallas B-Fix posiada dużą regulację zagłówka, aż w 12 poziomach, co daje nam idealne dopasowanie do wzrostu i rozwoju dziecka.

Innowacyjna osłona tułowia dziecka
Osłona tułowia zastosowana w Cybex Pallas B-Fix zmniejsza ryzyko doznania obrażeń szyi oraz nie ogranicza ruchów dziecka podczas korzystania z fotelika. Gdy dziecko osiągnie wagę 15 kg, osłonę tułowia ściągamy i przekształcamy naszego Pallasa w Solution B-Fix, 15-36 kg.

Lekki jak piórko
Cybex Pallas B-Fix ma niezwykle małą wagę, co umożliwia transport między samochodami.

Regulacja oparcia
Oparcie można idealnie dostosować do oparcia samochodu.

Kierunek montażu: Przodem
Jednoczesna regulacja wysokości uprzęży i zagłówka: Tak
Sposób montażu: Isofix oraz pasy bezpieczeństwa
Montaż przodem od-do:9-36 kg
Montaż tyłem od-do:-
Norma I-Size: Tak
Ocena ADAC: 4
Pochylane oparcie: Tak
Waga (kg): 5
Wiek dziecka w przybliżeniu: 1-12 lat
Wskaźniki prawidłowego montażu: Nie
Tapicerka zdejmowana do prania: Tak
Grupa wagowa:9-36 kg
Kolorystyka: Bay Blue
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
9 Komentarzy
Prześlij Komentarz