Niestety, ta okazja już wygasła

Cyberbezpieczeństwo w pigułce dla dzieci i młodzieży - bezpłatne szkolenie.

cze 8. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

15 czerwca 2022 o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 11+ na bezpłatne szkolenie z cyberzbezpieczeństwa (zachęcamy do dołączenia również rodziców). Wraz z Michałem Wnękowiczem zmierzymy się z najczęstszymi zagrożeniami w sieci oraz sposobami jak się przed nimi chronić. Podczas streamu nie będziemy zanudzać zbędną teorią a w atrakcyjny sposób pokażemy (na konkretnych przykładach!) różne sztuczki stosowane przez cyberprzestępców oraz oczywiście metody ochrony przed nimi.

Agenda:

  • Dowiecie się jak rozpoznać fałszywy e-mail oraz dlaczego trzeba uważać podczas klikania w linki.
  • Pokażemy Wam jak dbać o swoje hasła i nie dać prosto się zhackować, a także na co zwracać uwagę podczas zakupów w Internecie.
  • Wszystkich dla których bliskie są gry komputerowe na pewno zainteresuje to jak kradnie się konta w grach, oraz co zrobić by się przed tym uchronić.
  • Zobaczycie co można bezpiecznie pobierać z Internetu, a czego lepiej nie robić.
  • A na koniec coś extra – czyli jak dbać o siebie oraz swoje dane w social mediach.

Po streamie przewidujemy krótką sesję Q&A więc będziecie mogli zadać Michałowi swoje pytania.

Szkolenie jest w trybie otwartym tzn. nie trzeba się zapisywać. Wystarczy wejść na ten link, ustawić sobie powiadomienie na YT i wbić do nas 15 czerwca :-) Zachęcamy do dzielenia się tą informacją wśród znajomych czy w szkołach. UWAGA! Jeżeli nie możesz być z nami na żywo to nic straconego. Nagranie ze szkolenia będzie dostępne przez 14 dni.

Link do szkolenia (czas trwania ok 75 minut):youtube.com/wat…sks

Rodziców, opiekunów i wszystkich chętnych na to by być na bieżąco z zagrożeniami i wiedzą dotyczącą cyberbezpieczeństwa zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter. Prześlemy tutaj dodatkowe materiały, a w przyszłości planujemy organizację kolejnych szkoleń więc warto być na bieżąco :-)

Link do zapisu:sekurak.pl/zap…ow/
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz