[Cyber Monday] Internet 100Mb/s za 40zł miesięcznie @ Vectra
77°Zakończono

[Cyber Monday] Internet 100Mb/s za 40zł miesięcznie @ Vectra

Pepper 5
lis 30. 2015
Dostawca internetu Vectra - tylko dzisiaj uruchomił promocję, dzięki której łącze 100Mb/s możemy mieć za 40zł miesięcznie!

Promocja dotyczy nowych klientów jak i tych którzy są obecnie abonamentami, jednak podpiszą nową umowę.

Umowę podpisujemy na okres 24 miesięcy, natomiast koszt opłaty instalacyjnej to 10zł.

Regulamin

5 Komentarzy

Tylko dla abonentów, którzy nie mają u nich internetu

Autor Pepper

@fisherman1. Ulgi w promocji dla wszystkich jej Uczestników określonych w §1, którzy w czasie trwania promocji podpiszą Umowę lub dokonają zmiany Warunków Umowy poprzez dokupienie objętej niniejszą promocją Nowej Usługi na Promocyjnych Warunkach Umowy, przy czym za Nowa Usługę uważa się Usługę, z której Abonent nie korzysta u Dostawcy Usług, w chwili zawarcia Umowy lub zmiany jej warunków

100Mb/s jak coś.

Coś dziwnego jest z tą promocją. Na stronie chciałem złożyć zamówienie jako aktualny użytkownik i wpisałem swoje dane itd. Niestety link aktywacyjny przesłany na maila nie działa odsyła aby zadzwonić na infolinię z powodu błędu. Na infolinii twierdzą że to tylko dla nowych użytkowników. Tu pojawia się pytanie dlaczego na stronie internetowej działa formularz dla aktualnych użytkowników ?

Vectra ma gdzieś swoich abonentów, oferta albo dla nowych albo trzeba mieć jakąś u nich usługę za mniejszą kasę niż to co jest w promocji.. Możesz tylko płacić więcej jak mniej to ci mówią spadaj. Dlatego przechodzę do Korbank w Radomiu mają światłowód i świetne dekodery na Androidzie a telefon stacjonarny już za 9 Zł do wszystkich *( 80 minut ) w pakiecie. Jak potracą trochę klientów to zmiękną może !!! Płacić 15 lat abonament i oni tylko za więcej dają niech sobie wsadzą w dupę te swoje oferty !!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst