Niestety, ta okazja już wygasła
CYBER MONDAY 2019 - CCleaner Professional Plus
-79° Zakończono

CYBER MONDAY 2019 - CCleaner Professional Plus

27zł99zł-73% Darmowa dostawa DarmowaPlus Okazje
23
lis 25. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Roczna licencja na:

CCleaner Professional Plus - 499 INR

wskład pakietu wchodzi: CCleaner PRO, Recuva, Defraggler & Speccy

Wybieramy walutę INR ( rupia indyjska ) 0,054 ZŁ = 1 INR

499 INR * 0,054 ZŁ = 26,95 ZŁ

W ustawieniach konta wyłączyć odnowienie subskrypcji za rok


Roczna licencja na:

CCleaner Professional - 349 INR

Wybieramy walutę INR ( rupia indyjska ) 0,054 ZŁ = 1 INR

349 INR * 0,054 ZŁ = 18,85 ZŁ

secure.ccleaner.com/502…yId

W ustawieniach konta wyłączyć odnowienie subskrypcji za rok
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

23 Komentarze
Kiedyś bym powiedział że to dobry program ale pewnych rzeczy się nie wybacza. Mam na myśli tą akcję gdy w aktualizacji był Trojan.
Gdzieś czytałem że w któreś wersji był jakiś wirus? Prawda to?
Po co komu ten śmieć na komputerze? Radził bym nie reklamować gówna które tylko szkodzi.
Dokładnie. Nie kupujcie tego śmiecia z zaszytymi szpiegami.
technologia.dziennik.pl/int…tml
Edytowane przez: "toolpusher" lis 25. 2019
A co w zamian warto używać?
Kiedyś niezbędny, ale teraz przy odrobienie świadomości komputerowej da się bez niego żyć, wiec po co przepłacać. Jak ktoś ma natręctwa na tym punkcie niech spróbuje darmowego BleachBit.
setuxri25/11/2019 10:51

https://niebezpiecznik.pl/post/ccleaner-zhackowany-przez-miesiac-wykradal-dane-z-komputerow-2-milionow-uzytkownikow-ale-nie-wiadomo-po-co/To było ponad 2 lata temu !
Hakerzy zmienili kod wersji instalacyjnej CCleanera 5.33 , a nie producent oprogramowania.
Ostatnio jak tego użyłem, usunął mi z menu start wszystkie skróty do zainstalowanych programów. Podziękuję zatem.
juhacz25/11/2019 11:52

Ostatnio jak tego użyłem, usunął mi z menu start wszystkie skróty do zain …Ostatnio jak tego użyłem, usunął mi z menu start wszystkie skróty do zainstalowanych programów. Podziękuję zatem.używam od lat i nigdy nic sie nie działo. Nie umiem, odnieść się do tego przypadku.
Pante25/11/2019 11:20

To było ponad 2 lata temu ! Hakerzy zmienili kod wersji instalacyjnej …To było ponad 2 lata temu ! Hakerzy zmienili kod wersji instalacyjnej CCleanera 5.33 , a nie producent oprogramowania.


I podpisali go certyfikatem producenta i umieścili na jego serwerach i producent się przez miesiąc nie kapnął. To nie było tak że ludzie to subie z torrenta pobierali
setuxri25/11/2019 12:46

I podpisali go certyfikatem producenta i umieścili na jego serwerach i …I podpisali go certyfikatem producenta i umieścili na jego serwerach i producent się przez miesiąc nie kapnął. To nie było tak że ludzie to subie z torrenta pobieraliCzy teraz jest wersja uszkodzna, lub zawirusowana... ? Nie... Ile razy było z różnymi programami wpadek nawet z Windows i jakoś wszyscy go używają. Trzeba patrzeć pod względem funkcjonalności, a nie że kiedyś była taka sytuacja. Tak wiem, jakby było za darmo... to by były komentarze "zacna promocja... bo za darmo" CCleaner w moim przypadku nigdy mnie nie zawiódł, robi co powinien i jest dobry. Ilość pobrań sama mówi za siebie która jest na stronie producenta. Po prostu trzeba się nauczyć go z głową obsługiwać, a nie klikać co popadnie.

Na stronie trustpilot.com/rev…tar jest ranking który wykazuje Reviews 5,837 4.5/5 To raczej coś mówi o tym.
Edytowane przez: "Pante" lis 25. 2019
Pante25/11/2019 12:55

Czy teraz jest wersja uszkodzna, lub zawirusowana... ? Nie... Ile razy …Czy teraz jest wersja uszkodzna, lub zawirusowana... ? Nie... Ile razy było z różnymi programami wpadek nawet z Windows i jakoś wszyscy go używają. Trzeba patrzeć pod względem funkcjonalności, a nie że kiedyś była taka sytuacja. Tak wiem, jakby było za darmo... to by były komentarze "zacna promocja... bo za darmo" CCleaner w moim przypadku nigdy mnie nie zawiódł, robi co powinien i jest dobry. Ilość pobrań sama mówi za siebie która jest na stronie producenta. Po prostu trzeba się nauczyć go z głową obsługiwać, a nie klikać co popadnie.Na stronie https://www.trustpilot.com/review/www.ccleaner.com?utm_medium=trustbox&utm_source=MicroStar jest ranking który wykazuje Reviews 5,837 4.5/5 To raczej coś mówi o tym.


Czy teraz jest zawirusowana to ja nie wiem. Każdy niech robi jak uważa. Przedstawiłem pewne fakty.

Edit: ale ty wiesz że wtedy ten trojan się pobierał jako oficjalna aktualizacja i nie trzeba było klikać jak popadnie?
Edytowane przez: "setuxri" lis 25. 2019
setuxri25/11/2019 13:00

Czy teraz jest zawirusowana to ja nie wiem. Każdy niech robi jak uważa. P …Czy teraz jest zawirusowana to ja nie wiem. Każdy niech robi jak uważa. Przedstawiłem pewne fakty.Które były ponad 2 lata temu.
Czytaj ze zrozumieniem.
Kubota2225/11/2019 10:44

Gdzieś czytałem że w któreś wersji był jakiś wirus? Prawda to?


CCleaner zhakowany!. Przez ponad miesiąc wykradał dane z komputerów ponad 2 milionów użytkowników. Pechowo, przez ponad miesiąc to CCleaner system zanieczyszczał. Wersja CCleanera 5.33 została złośliwie zmodyfikowana i wraz ze sobą instalowała trojana. Nie wiadomo jeszcze kto do instalki dorzucił kod trojana i jak dokładnie to zrobił. Poniżej wyjaśniamy, kto i pod jakimi warunkami mógł stać się ofiarą i co robić w przypadku gdy jesteście w gronie poszkodowanych.

Podmienioną wersję CCleanera jako pierwszy (i przez zupełny przypadek) zauważył zespół bezpieczeństwa Cisco i 13 września poinformował o tym firmę Avast, która po niedawnym zakupie firmy Piriform stała się właścicielem CCleanera. Co ciekawe, w swoim oświadczeniu firma Piriform twierdzi, że problem odkryła już 12 września, czyli rzekomo dzień wcześniej niż zespół Cisco.??

Co ciekawe, złośliwe oprogramowanie było podpisane poprawnym certyfikatem. To oznacza, że firma Pifiform ma spory problem — ktoś kontroluje jej środowisko developerskie lub w firmie pracuje sabotażysta.

Co robi złośliwy CCleaner? Zbiera informacje i wysyła na swój serwer. Między innymi nazwę komputera i uruchomione oraz zainstalowane oprogramowanie a także adresy MAC interfejsów sieciowych. Tu warto podkreślić, że w złośliwego CCleanera wbudowany był także mechanizm DGA (Domain Generation Algorithm), który na wypadek braku dostępu do serwera zarządzającego generował odpowiednią nazwę domeny pod którą należy się odwołać. Inną dla każdego miesiąca.?

Ondrej Vlcek, CTO Avasta powiedział, że zainfekowane wersję (CCleaner v5.33.6162 oraz CCleaner Cloud v1.07.3191) zainstalowano na 2,27 milionach komputerów.?
To było ponad 2 lata temu
Pante25/11/2019 18:56

To było ponad 2 lata temuByło ponieważ wyszło na jaw, co się dzieje teraz lub będzie działo jutro tego nie wiesz. Rok temu zhakowano sklep morele.net, to że było to rok temu nie zmienia faktu że odbija się ludziom do dzisiaj. Wiele osób na dzień dobry musiało usunąć (zlikwidować) swoje adresy e-mail. A to nie wszystko.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Pante. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst