Niestety, ta okazja już wygasła
Cukier królewski biały Lidl
491° Zakończono

Cukier królewski biały Lidl

15
sie 3. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko w sobotę (lub do wyczerpania zapasów) , w Lidlu 1kg cukru w Lidlu za 1,29 PLN. Maksymalnie 10 kilogramów na paragon. Pozostała ilość w cenie 1,99 PLN.

Drożej niż ostatnio w Kauflandzie, ale kto nie zdążył się zaopatrzyć i potrzebuje na przetwory jak znalazł.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Wysyp malin, jeżyny dojrzewają, śliwki również.. będę musiał wziąć dwa paragony
1072932-6qwnw.jpg
15 Komentarzy
Wysyp malin, jeżyny dojrzewają, śliwki również.. będę musiał wziąć dwa paragony
1072932-6qwnw.jpg
Ja mam m. in. 40 kg malin. Sok na zimę robię. Też na dwa paragony wezmę
Edytowane przez: "mrp1976" sie 3. 2018
Kaufland -> teraz Lidl..... pozostaje czekac na odpowiedz Biedry ;]
W biedrze była jakiś czas temu promocja na cukier 1kg->0,99PLN.
vertx8sie 3. 2018

W biedrze była jakiś czas temu promocja na cukier 1kg->0,99PLN.


W Kauflandzie w lipcu były po 0,99 PLN. Ja przegapiłem i jutro do Lidla jadę. Czekać na inne promocje nie mogę, bo owoce nie wytrzymają tyle
1,29 to tez dobra cena:)
Czuję w kościach, że biedronka na sobotę zrobi 0.99zl...
Pamiętam jak kiedyś był po 5zl. Ehh piękne czasy nie wrócą już...
Jacko1st03/08/2018 10:48

Pamiętam jak kiedyś był po 5zl. Ehh piękne czasy nie wrócą już...


A co w tym pięknego było, że 5 PLN kosztował?
Na bimber się nada 😁
Jak ktoś mleko doda to jest płacz że niezdrowe i w ogóle a jak cukier to już żadna maruda się nie znajduje?
loganusamra_sie 3. 2018

Jak ktoś mleko doda to jest płacz że niezdrowe i w ogóle a jak cukier to ju …Jak ktoś mleko doda to jest płacz że niezdrowe i w ogóle a jak cukier to już żadna maruda się nie znajduje?


W dzisiejszych czasach to chyba nic nie jeść, nic nie pić, bo wszystko niezdrowe. Jak to mówią, na coś umrzeć trzeba . Jak są wrzutki z alkoholem (wino, whisky), czy pepsi itp. to też wszyscy się zachwycają.

Tak na poważnie, wszystko z umiarem i będzie ok.
Edytowane przez: "mrp1976" sie 3. 2018
mrp1976sie 3. 2018

A co w tym pięknego było, że 5 PLN kosztował?


Nigdy nie mam przy sobie 1zl, zawsze 5. Muszę teraz czekać na resztę a zawsze się bardzo spieszę bo mi herbata stygnie. Lubię gorąca.
No i jest kontra Biedronki 1,19 PLN za kilogram.
Jacko1stsie 3. 2018

Pamiętam jak kiedyś był po 5zl. Ehh piękne czasy nie wrócą już...


I co Ci porobili wtedy pelne pokoje zapasow to dzis płaczą jak widza takie ceny, a u nich jeszcze stoi pol pokoju 😝
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst