Niestety, ta okazja już wygasła

Creepy Tale 2 Steam CD Key

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dawno, dawno temu młody Lars opuścił domek ojca, by uratować młodszą siostrę, porwaną przez złą moc…
Wszystko zaczęło się, gdy nadeszły chude lata. Nieznana siła zła zaczęła terroryzować pokojowe królestwo, porywając ich dzieci i niewinnych mieszkańców lasu. To, co kiedyś było spokojnym królestwem, w którym ludzie i fantastyczne stworzenia żyli razem w harmonii, stało się krainą mroku i strachu.

W tamtych czasach nikt nie był wolny od nieszczęść i tragedii – podobnie jak Lars i jego rodzina. Pewnego dnia domek jego ojca odwiedziło dwóch upiornych gości. Ojciec Larsa został pobity na skraj śmierci, a jego młodsza siostra Ellie poddała się magii kontroli umysłu gości i odeszła z nimi. Larsowi udało się uciec, a dzięki nowym magicznym przyjaciołom, których nawiązuje na swojej drodze, jest zdeterminowany, aby przywrócić siostrę bezpieczeństwo.

Creepy Tale 2 to upiorna przygodówka z kreskówkową łamigłówką inspirowana starożytnymi europejskimi baśniami, nowa pozycja w serii Creepy Tale. Pomóż Larsowi przejść przez wirującą karuzelę mrocznych wydarzeń, podróżując po swojej ziemi, by znaleźć Ellie, jego młodszą siostrę i inne dziewczyny porwane przez nienazwane zło. Walcz ze swoimi lękami, zbieraj nowych sojuszników i rozwiązuj liczne zagadki, które doprowadzą Cię do prawdy.

  • Rozwiąż sprytne zagadki, aby pomóc Larsowi uratować jego młodszą siostrę
  • Ciesz się skoncentrowaną na narracji, przystępną rozgrywką odpowiednią zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów
  • Odkrywaj magiczne królestwo inspirowane legendami przekazu ustnego z Europy Środkowej, skompilowanymi niegdyś przez braci Grimm, gdzie magiczne stworzenia próbują pokojowo współistnieć z ludzkością — a czasami nawet chronią je przed siłami zła.
  • Poczuj ponurą esencję tej przerażającej opowieści dzięki dekadenckiemu, kreskówkowemu stylowi sztuki.

Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy