Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
103°
Opublikowano 6 dni temu

CRAZY WOLF napój energetyzujący 0,25l KAUFLAND

1,49zł
Stacjonarnie: Ogólnopolska ·
Opublikowane przez
Artur_Sero
Dołączył w 2023
15
22

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

1 stycznia 2024 roku wejdą w życie nowe przepisy, zakazujące sprzedaży napojów energetycznych osobom, które nie ukończyły 18. roku życia. Przepisy te dotyczą konkretnie "napojów zawierających kofeinę lub taurynę". Zmiany są wynikiem nowelizacji ustawy o zdrowiu publicznym, która została przyjęta 17 sierpnia 2023 roku.

Zadbaj o energetycznego kopa – i to w różnych smakach!
Czy znasz już wszystkie smaki naszego napoju energetyzującego Crazy Wolf? Specjalnie dla Ciebie większość z nich jest dostępna w naszym stałym asortymencie. Guarana, żeń-szeń albo arbuz – nasze niezwykłe kreacje smakowe nie znają żadnych granic. A ponieważ życie powinno zaskakiwać, to regularnie szykujemy dla Ciebie niespodzianki – co jakiś czas wprowadzamy do sprzedaży specjalne wersje limitowane – wszystkie dadzą Ci porządnego kopa energetycznego.
Kaufland Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LukaszTV
  Ten po lewej pyszny
 2. Awatar użytkownika STASYOU
  Fioletowy bardzo spoko jest
 3. Awatar użytkownika fellow
  Mieli kiedyś crazywolfy w plastikowych litrowych butelkach. Genialne w smku (bez cukru wersja). Po wyłożeniu nie było ich już tego samego dnia bez względu na ilość wyłożonych palet. To zrezygnowali z tego produktu...bo pewnie zbyt duża konkurencja była dla innych marek (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika peperazzi
  właśnie dlatego kupiłam ekspress do kawy, koniec z tym świństwem! bezalkoholowe mojito z lime zamiast sprite, jak ktoś nie lubi za słodkiego, na słodko Burn Kivi-Apple jest znacznie lepszy
Awatar użytkownika